O blogu i o mnie

O blogu i o mnieWitaj!
Na początku powiem Ci, o czym jest ten blog i dlaczego go stworzyłem, a potem opowiem moją historię związaną z e-biznesem.

Blog ten powstał, aby poprzez Domowy System Zarabiania, który zawiera w sobie sprawdzone pomysły na własny e-biznes pomóc Ci wybrać dla siebie najbardziej odpowiedni.

Pokazuję tutaj gdzie i na czym ja zarabiam pieniądze w e-biznesie i na czym Ty również możesz zarabiać.

I żeby była jasność – za wiedzę, którą Ci przekazuję nie pobieram żadnych pieniędzy. 

Chętnie też pomogę każdemu osiągnąć wymarzony przez niego cel.

Znajdziesz tutaj wiele praktycznych rad (patrz „Przydatne wpisy”), które pomogą Ci rozwinąć skrzydła w e-biznesie.

Oprócz tego znajdziesz tu również sposoby na to, jak w prosty sposób się motywować i inspirować do dalszych działań  – zresztą nie tylko biznesowych (te wpisy są tutaj).

Na tym blogu piszę o tym czym się zajmuję i co Tobie mam do zaoferowania.

Dlatego powiem tylko krótko, że stworzony przeze mnie Domowy System Zarabiania – Marek Nowacki prezentuje pomysły na własny biznes oraz programy partnerskiepokazując sposoby na zarabianie w e-biznesie i wykorzystując do tego najlepsze strategie oraz narzędzia marketingowe, które możemy zastosować nie wychodząc z domu.

W razie jakichkolwiek pytań pisz śmiało, albo dzwoń do mnie – moje dane adresowe znajdziesz na dole tej strony.

Jestem też otwarty na ewentualne propozycje, które wg Ciebie powinny się znaleźć na tym blogu.

Właściwie mógłbym na tym skończyć, ale powiem Ci jeszcze dlaczego skupiłem się głównie na biznesach internetowych, mimo iż w realu prowadzę swoje spółki w Krakowie.

Otóż biznesy te polecam z uwagi na to, że osobiście w nich uczestniczę i dlatego wiem, „co w trawie piszczy”.

A ponieważ zależy mi na tym by Tobie pomóc, to jestem skłonny wziąć odpowiedzialność za to co polecam i pomóc Ci skutecznie!

Nie sposób na tej stronie powiedzieć wszystko, co chciałbym Ci przekazać, ale skupmy się na najważniejszych e-biznesach.

Myślę, że podstawowym e-biznesem (który biznesem jest niejako przy okazji, bo najważniejsze jest to, co oferuje) jest ten, który daje narzędzia.
Narzędzia do budowania i promowania biznesów on-line.

Chyba nie wyobrażasz sobie, aby cokolwiek dało się zbudować w sposób profesjonalny bez odpowiednich narzędzi.

Nie inaczej jest wszakże w internecie. Aby w nim zaistnieć musisz mieć kilka rzeczy, które znajdziesz tutaj.

Kolejne projekty finansowe, w których uczestniczę staram się dobierać w ten sposób, aby nie trzeba było na nie wydawać pieniędzy, które w żaden sposób się później nie zwrócą.

Stopniowo będę dodawać kolejne projekty (pomysły na własny biznes), ale gwarantuję, że będą to wyłącznie projekty sprawdzone przeze mnie osobiście i takie, w których zawsze będę w stanie skutecznie pomóc w ich prowadzeniu i promowaniu.

Aby prowadzić jakikolwiek biznes trzeba być zdrowym, co jest raczej dość oczywiste.

Dlatego też cały czas szukałem czegoś co by skutecznie pomogło w zdrowiu i jednocześnie pozwalało na zarabianie dobrych pieniędzy. Znalazłem to stosunkowo niedawno i teraz po pół roku od stosowania tego preparatu nie tylko, że jestem zdrowy, to jeszcze zarabiam tygodniówki w Euro.
Więcej szczegółów znajdziesz
tutaj

Ale to nie wszystkie programy, które mam na rozkładówce – jeśli interesują Cię inne Programy Partnerskie, w których uczestniczę, to zajrzyj tutaj.

Nie działam sam.

Jak się domyślasz działanie w pojedynkę nigdy nie przynosi takich efektów, jak działanie w zespole.
Przy czym myślę tutaj o zespole ludzi działających konstruktywnie, wspólnie się wspierających i zmierzających do osiągnięcia zamierzonego celu (bądź celów).

Uważam przy tym, że działając samemu możesz szybko się zniechęcić i zrezygnować.

Najlepiej jest tak dobierać sobie grono osób, które Ciebie wspierają, aby zapewniało Ci to stały dostęp do aktualnej wiedzy. Wiedzy, która pozwoli na odpowiednie wypromowanie swojego e-biznesu i wiarę we własny sukces.

Współdziałam ze wspaniałymi ludźmi. Ludźmi, którzy są doskonałymi fachowcami i ekspertami w swoich dziedzinach.

Wiem, że na te osoby zawsze mogę liczyć i dotychczas nigdy się na nich nie zawiodłem.

Są to osoby, którym ufam, i którym Ty będziesz mógł zaufać. Nie będę ich tutaj wymieniać z nazwiska, bo to dla Ciebie w tej chwili nie ma znaczenia.

Jednak jedno nazwisko musi tutaj paść, bowiem od Niej wszystko się zaczęło. Dlatego z tego miejsca swoje podziękowania kieruję do Lidii Sieczkowskiej-Surmacz, która pomagała mi wówczas, gdy raczkowałem w e-biznesie – Lidio wielkie dzięki! 

Nazywam się Marek Nowacki.

Mam 56 lat, pochodzę z Ostrowa Wielkopolskiego, a od siedmiu lat mieszkam w Krakowie, gdzie prowadzę swój biznes w formie Spółek z o.o. i Spółki Komandytowej.

Ale nie to jest tutaj ważne.

Ważne jest to, że biznes internetowy zaczynałem od zera!

Na początku nie wiedziałem nawet co to jest domena, nie mówiąc o tym jak ją założyć. A jak usłyszałem hosting internetowy, to nie miałem zielonego pojęcia do czego to przypiąć.

I tak stopniowo krok po kroku systematycznie się ucząc zacząłem zgłębiać wiedzę z zakresu marketingu internetowego i teraz mogę Ci ją już zacząć przekazywać z pełną odpowiedzialnością.
Doszedłem w stosunkowo krótkim czasie do, jak dla mnie zadziwiających efektów.
Zacząłem prowadzić bloga eksperckiego, co w początkowym etapie było w moim pojęciu nie do pomyślenia – ja ma coś takiego pisać? Przecież nie umiem, nie wiem o czym i w ogóle odpada.

Prawo przyciągania robi jednak swoje… i w chwili obecnej mam już swoje trzy blogi!
Wiele moich wpisów jest na pierwszych miejscach w Google, nie mówiąc o tych, które są na pierwszych i drugich stronach, bo tego nazbierało się już całkiem sporo. Opisałem to trochę w tym wpisie: jak zarobić duże pieniądze przez Internet.
Pomogłem też już wielu moim partnerom i ich wpisy też już są na pierwszych miejscach u wujka Google 🙂
Lubię dawać wartość, dlatego Ty możesz się cieszyć korzystając z mojej wiedzy, bo nie będziesz musiał popełniać błędów, jakie mi się po drodze przytrafiały. 

Biznesem internetowym zajmuje się od ponad pięciu lat i jest to czas, w którym chłonąłem wiedzę, co jak już wiesz zaczęło przynosić wymierne dla mnie efekty (w tym finansowe), a stosuję metody, które może zastosować praktycznie każdy, kto tylko tego zapragnie.
Specjalnie bowiem skupiłem się głównie na darmowej wiedzy i takiej, której zdobycie kosztuje stosunkowo niewiele.

Mam nadzieję, że i Ty idąc tą drogą i korzystając z mojej wiedzy osiągniesz sukces w e-biznesie, czego Ci serdecznie życzę.

Nieco więcej o mojej historii – przeczytasz właśnie w tym wpisie.

Zapraszam do współpracy.

Pozdrawiam
Marek Nowacki

O blogu i o mnieDane do kontaktu:

adres e-mail: biuro@marek-nowacki.pl
Skype: marekmagra
kom. 660758540

 

Z boku z prawej strony u góry możesz zapisać się na mój newsletter, do czego oczywiście Cię zachęcam.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • nowacki blog spark