Czy wiesz już jak wypromować bloga?

Witaj – poprzednio w Domowym Systemie Zarabiania powiedzieliśmy sobie o tym dlaczego polecam darmowy autoresponder Freebot, a dzisiaj powiem Ci, jak wypromować bloga szybko i skutecznie.

Jeśli już prowadzisz, albo zamierzasz prowadzić swój biznes, to zapewne chcesz wiedzieć, jak wypromować bloga i zwiększyć ruch na  stronie.

jak wypromować blogaDo niedawna nie znałem sposobu na to, jak wypromować bloga szybko i skutecznie, a przede wszystkim za darmo!.

Po tym, gdy już się tego dowiedziałem moje wpisy na blogu i strona znacznie zyskały w rankingach.

Fajne to uczucie, tym bardziej, że jest to proste do osiągnięcia. Dlatego dostaniesz dzisiaj wiedzę, o tym jak wypromować bloga szybko i skutecznie.

Powiem Ci teraz o co chodzi więc czytaj uważnie i później zastosuj te proste kroki u siebie.

Jak zapewne już wiesz obecnie na rynku królują Google i Facebook.

Każdy z nich ma swoją aplikację – Google mają swoje „+1″, a Facebook „Lubię to”.
Wiesz też z pewnością, że nie jest jednak łatwo uzyskać znaczącą ilość osób, które klikną w te aplikacje.

A mają one kapitalne znaczenie przy promowaniu bloga, bądź strony.

Jednak teraz jest na to stosunkowo prosty sposób.

Otóż od niedawna funkcjonuje serwis, w którym możesz to zrobić szybko i skutecznie. 
Poruszanie się po nim jest bardzo proste i intuicyjne, żeby nie powiedzieć, że jest tak proste, jak kawałek sznurka w kieszeni :), a szybko pozwoli Ci dowiedzieć się jak wypromować bloga, bądź stronę.

Oczywiście na początku musisz się zarejestrować w tym serwisie (za darmo i bez zobowiązań).
Bezpośrednio po rejestracji w kilku prostych kliknięciach dodajesz swojego bloga lub stronę i od razu dostajesz na wstęp 100 punktów.

Dzięki temu od tej chwili inni mogą już klikać w „Google +1” lub w „Lubię to” na Facebook’u na Twojej stronie. Ty również możesz klikać w te aplikacje na innych stronach za co sam otrzymujesz dodatkowe punkty (po 4 za kliknięcie, a gdy ktoś kliknie na Ciebie odejmą Ci ich 8 – aktualne na dzień 21.01.2012).

W ten sposób możesz zupełnie za darmo zadbać o to, aby mieć sporą klikalność i – co oczywiste zdecydowanie lepiej wypromować swojego bloga.

Aha jeszcze jedna ciekawostka – możesz zdobywać punkty klikając w „Google +1”, a dodawać je sobie na „Lubię to” i ewentualnie odwrotnie.

Możesz też wykupić sobie za dowolną kwotę to klikanie na Twoją stronę. A już naprawdę niewielka wpłata powoduje, że będziesz mieć bardzo dużo kliknięć przez stosunkowo długi czas. Właściwie przy wpłacie 19,99zł będziesz mógł zapomnieć o jakimkolwiek klikaniu przez cały miesiąc. 

Ponadto możesz jeszcze skorzystać z programu partnerskiego i pokazać swoim znajomym jak wypromować bloga lub stronę i wówczas osoby, które zarejestrują się z Twojego polecenia „dostarczą” Ci 10% z wszystkich zdobytych przez siebie punktów.

Fajne i proste, prawda?

W kolejnym wpisie wyjawię Ci sześć prostych kroków na to, jak wypromować bloga.

PS
A skoro już  to wiesz, to teraz możesz już podejrzeć jak buduje się najprostszy biznes (familo-dawniej klub konsumenta) i zobaczyć jak Ty możesz na tym skorzystać.
(Zobacz też familo opinie).

Jak chcesz wiedzieć na czym zarabiam przez Internet, to zapisz się na mój newsleter – do góry z prawej strony.

Jedna myśl nt. „Czy wiesz już jak wypromować bloga?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge