Familo – dawniej Klub Konsumenta

W poprzednich wpisach w Domowym Systemie Zarabiania opisywałem zasady działania Klubu Konsumenta, którego obecna nazwa już po Pree Lunch’u, to właśnie Familo.

Oficjalny start nastąpił w niedzielę 29 lipca 2012r. w Warszawie i od teraz to już FAMILO, a nie Klub familoKonsumenta (bo taką roboczą nazwę miał dotychczas ten projekt).

Znana jest już więc nazwa najprostszego biznesu na świecie, znany jest też skład zarządu spółki (możesz to sprawdzić po numerze KRS 000422290). Znana jest oficjalna strona www.familo.com, która już jest aktywna i znany jest też termin, od kiedy będzie można kupować produkty.

W familo już możemy kupować produkty.

A ponieważ to faktycznie najprostszy z biznesów na świecie, to teraz przedstawię jego zasadnicze elementy.

Dlaczego Familo, to najprostszy biznes?:

 1. W familo za rejestrację nic nie musisz płacić!
 2. Nie musisz też nic sprzedawać! A w zamian możesz kupować od znanych producentów to co lubisz.
 3. Kupujesz za najniższą cenę.
 4. Dostawa pod drzwi kurierem bez żadnych kosztów.
 5. Jak będziesz chciał, to w familo uzyskasz dochody, (które już na zawsze będą Twoim dochodem pasywnym).

Zobacz jak wygląda moja struktura w familo na trochę ponad dwa miesiące od chwili kiedy zacząłem ją budować:

Poniżej pokażę Ci co jakiś czas zrzuty z mojej struktury, tak abyś widział jak to się kształtuje w moim przypadku, po to, abyś sobie uświadomił, że w Twoim przypadku też tak może być – prędzej, czy później, oczywiście jak się trochę zaangażujesz w FAMILO.

moja struktura w familo z 30.08.2012moja struktura w familo 31.08.2013I tak na marginesie sprzedaż już ruszyła 21 września 2012!

I żeby było ciekawiej wszyscy o dziwo (wbrew niedowiarkom) są bardzo zadowoleni zarówno z samych produktów, jak i z jakości usług w Familo.

W sklepie familo możesz kupować za 10% wartości produktów, czyli z 90% rabatem, od którego nie musisz odprowadzać żadnego podatku, mimo, że zarobiłeś w ten sposób pieniądze, bowiem polskie prawo dopuszcza taką możliwość przy Społeczności Konsumenckiej jaką jest familo.

Potwierdziły to zresztą dokładne kontrole z Urzędu Skarbowego.

Aby nie być gołosłownym zamieszczam faktury, z których wynika właśnie ten 90 procentowy rabat (są to nasze faktury – moje i Magdy):

 

Faktura z 30.04.14 - 1 stronafaktura z 04.03.14 wart. 221,10 zł

 

 

Faktura z 17.06.14faktura z familo 4 strona 2

 

 

 

 

 

Teraz możesz porównać sobie ceny z tymi sklepowymi w familo. Te możliwości zwiększyły się jeszcze bardziej po wprowadzeniu przez familo programu liniowego umożliwiającego wypożyczenia Akademii Familo.

Przy czym, żeby była jasność pokazuję Ci to tylko dlatego, żebyś uświadomił sobie, jaki potencjał tkwi w tym projekcie i byś zobaczył, jakie możliwości są dopiero przed Tobą…

Teraz przed Familo stoją nowe wyzwania dla dystrybucji towarów. Przygotowana jest już jedna hala na 30 tysięcy paczek i na ukończeniu druga na 90 tysięcy paczek, a w razie „W” w trzy miesiące powstanie kolejna.

Wiesz co motywuje ludzi do zakupów przez Internet?

 1. cena,
 2. dostawa pod wskazany adres,
 3. duży wybór w asortymencie towaru.

Dlaczego jest wiele powodów, aby skorzystać z oferty Familo?:

 1. Nabywając towar zawsze kupujesz najtaniej (bo kto sprzeda Ci cokolwiek z 90% rabatem?!?)
 2. Z czasem w familo będziesz uzyskiwać rabaty, obniżając swój koszt zakupów.
 3. Przy coraz większej grupie zakupowej uzyskujesz stopniowo coraz to większe dochody.
 4. Pozwala Ci to na prowadzenie firmy (jak chcesz ją prowadzić) bez wychodzenia z domu oferując nowoczesne prezentacje i szkolenia przez internet.
 5. Stabilność dochodu gwarantują zakupy dokonywane przez bardzo wiele osób, co potwierdza tylko zasadę, że: „lepiej mieć po 1% z wysiłku pracy 100 osób, niż 100% z własnej pracy”.

Plan Familo to 5 x P:

 1. Aby przyłączyć się do programu Familo – możesz to zrobić poprzez osobę rekomendującą, która umożliwi Ci rejestrację. (Przyłącz się).
 2. Po zapoznaniu się z ofertą przygotujesz sobie zamówienie i kiedy osiągnie ono wartość 150 zł, nie będziesz ponosić kosztów przesyłki, gdyż będzie ona pokryta przez Familo. (Przygotuj zamówienie).
 3. Powiadamiając o inicjatywie Familo swoich znajomych zapraszasz ich tylko na prezentację za pośrednictwem swojego linku referencyjnego. (Powiadom swoich znajomych).
 4. Starasz się poszerzać swoją wiedzę i komunikujesz się z osobami w Twojej grupie zakupowej. (Poszerzaj wiedzę).
 5. Nie sprzedajesz oferowanych przez Familo produktów. Informujesz tylko grono swoich znajomych o tej inicjatywie i kierujesz na prezentacje (w poniedziałki i wtorki o 20.00).

I pamiętaj, że to od Ciebie wszystko się zaczyna, a Twoja decyzja zapoczątkuje dalszy rozwój całej nowej grupy – Twojej grupy konsumentów Familo.

 • Jesteś we właściwym miejscu i we właściwym czasie!
 • Przyłącz się więc teraz do nas i dowiedz się jak skutecznie powiadamiać o tym swoich bliższych i dalszych znajomych, bądź osoby, które zapiszą się na Twoją listę przez Internet.
Przy okazji pod tym linkiem możesz też podejrzeć, jakie towary są dostępne w sklepie familo, z tym że przed rejestracją (darmową) nie możesz nic kupować.

Uwaga – ponieważ od 1 września 2013 nastąpiły zasadnicze zmiany w familo (można rzec rewolucyjne zmiany) to zapraszam Cię na aktualną prezentację w najbliższy poniedziałek o godz. 20.00 tutaj:
familo prezentacja.
Gdyby jednak ten termin Ci nie odpowiadał to tutaj możesz obejrzeć najnowszą prezentację familo – miłego oglądania 🙂
 

Uważaj, bo teraz w familo rysują się jeszcze większe możliwości zarabiania dzięki programowi net-biz – koniecznie to sprawdź.
Sporo nowości o familo znajdziesz w moim drugim blogu: familo-opinie.pl

A jeśli chcesz poznać sekretne sposoby na zarabianie przez Internet, to zapisz się na mój newsleter – podaj swój najlepszy e-mail, abyś nigdy nie przegapił aktualnych informacji:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • familo
 • familo opinie
 • Familo Klub Konsumenta
 • familio klub konsumenta
 • familo oszuści
 • jak zarabiac w familo bez polecania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *