Formuła domowego dochodu – prawda, czy fałsz?

Czy formuła domowego dochodu to prawda, czy fałsz?
Pytanie to nie jest bezzasadne, bo ostatnio podobno robi furorę i jest głośno o tej formule.

formuła domowego dochoduDziwnym trafem stosunkowo niedawno podobną „karierę” robił rzekomy Domowy System Zarabiania, który mocno nadszarpnął opinię tej nazwy.

Tym bardziej, że podobieństwo jest wprost uderzające, to mam powody, aby zapytać, czy to jest tego samego rodzaju działanie? I czy za nim nie stoją te same osoby – myślę, że wspólnie wykażemy jak jest prawda.


Niektórzy bowiem twierdzą wprost, że ta formuła jest rozpowszechniana przez tą samą osobę i nikt z tego nie może skorzystać w sposób umożliwiający jakiekolwiek zarobkowanie, albo w ogóle nie dostaje żadnych materiałów o jakimkolwiek domowym dochodzie nie wspominając!

Nie wiem nie kupiłem tego badziewia, ale z pewnością są osoby, które już ten produkt nabyły, ale ciekawe, czy dzięki tej fromule ktokolwiek coś zarobił.

I właśnie do tych osób kieruję to pytanie, czy formuła domowego dochodu to prawda, czy fałsz, bo to ważne dla kolejnych kupujących.

Chodzi mi o to, aby jak najmniej osób zostało nabitych w butelkę.
Bowiem jak słyszę, że pracując tylko jedną godzinę dziennie przez Internet można zarabiać ponad 5 tysięcy złotych to jestem pełen sceptycyzmu.

Bo cóż to za genialna formuła, gdzie można osiągać takie dochody nie wychodząc z domu – sam chciałbym taką mieć.
A ponieważ w biznesie internetowym jestem już od kilku lat, to wiem, co działa, a co nie.


Po prostu nie wierzę w tego rodzaju oferty, a nawet wprost przekonuje mnie to w przeświadczeniu, że jest to po prostu absolutnie niemożliwe!

Jeśli więc zakupiłeś ten produkt, to napisz w komentarzu, czy według Ciebie są to rzetelne materiały, co one sobą przedstawiają (jaką wartość) i czy Tobie pomogły w jakikolwiek sposób się wypromować, bądź osiągnąć jakiś dochód (a jeśli tak, to jaki?).

Czy uważasz, że są to wartościowe materiały, czy z formułą domowego dochodu można coś osiągnąć, czy Cię zawiodła, a może uważasz, że zostałeś oszukany?

Jeśli okaże się, że formuła domowego dochodu wprowadza w błąd osoby kupujące ten produkt, co do rzeczywistej wartości merytorycznej, to dzięki zamieszczonym tu opiniom inni dowiedzą się o tym.

Słyszałem już bowiem, iż autor Formuły Domowego Dochodu jest tak bardzo podobny w sposobie prezentacji tej formuły do tego, który swego czasu promował również odpłatnie Domowy System Zarabiania (wprowadzając wówczas bardzo wiele osób w błąd i sprzedając materiały, dzięki którym nie udawało się jednak zarobić), że właściwie jakakolwiek pomyłka jest wykluczona.

A ponieważ teraz sam prowadzę Domowy System Zarabiania, to tym bardziej ciekawi mnie jaka jest prawda o tej formule.

Dlatego to jest bardzo ważne, abyśmy tutaj wszyscy wspólnie poznali prawdę o tym systemie zarabiania.

Jeśli okaże się natomiast, że ten produkt jest ok., to autor dzięki takim opiniom tylko zyska na popularności i wówczas i on i osoby kupujące ten produkt będą się tylko cieszyć, a jeśli nie, to dzięki temu wpisowi ostrzeżemy innych.

Poznałeś już moją opinie i dlatego też proszę Cię, abyś zamieścił tu swoją opinię o tym, czy formuła domowego dochodu to prawda, czy fałsz?

A przy okazji miałem już do czynienia z różnymi formułami, ale nigdy z taką, więc jeśli sam chcesz sobie w uczciwy sposób wytworzyć swoją formułę domowego dochodu, to są na to inne sposoby. Takie, dzięki którym będziesz mógł pokazać wszystkim, jak faktycznie wygląda formuła domowego dochodu.

W kolejnym wpisie dowiesz się, czy Domowy System Zarabiania jest darmowy?

Jak chcesz zobaczyć na czym zarabiam przez Internet, to zapisz się na mój newsleter – podaj swój najlepszy e-mail, abyś nie przegapił aktualnych informacji:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • formuła domowego dochodu
 • domowy system zarabiania opinie?
 • formuła domowego dochodu opinie
 • Prawda czy fasz
 • Gem4me oszuści

91 myśli nt. „Formuła domowego dochodu – prawda, czy fałsz?

 1. Witold

  Prawda dla sprzedającego bo tylko on zarabia na sprzedaży tego programu za który zapłacisz ale wzamian nic nie dostaniesz nawet meila z podziękowaniem za swoją głupotę

  Odpowiedz
 2. Aga

  Super : )
  To ja w takim poproszę o przesłanie programu i honorarium wypracowane przez pierwszy tydzień pracy z programem prześlę na wskazane konto

  Odpowiedz
 3. Flaka

  Coś mi się tu nie podoba, przeanalizowałem sprawę i doszukałem się nie prawidłowości w wypowiedziach na forum w stosunku do ceny, a mało prawdopodobne jest o ile coś się kupuję to nie pamięta się za ile i podaję inną cenę. Jak dla mnie to najprawdopodobniej jest oszustwo i to w dodatku bardzo perfidne.

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki

   Z Twojej opinii można wnioskować, że opinie, które są zamieszczane w związku z zakupem Formuły Domowego Dochodu nie są prawdziwe, czy tak to rozumiesz?

   Odpowiedz
 4. Flaka

  Tak, nie kupiłem jej ale spędziłem trochę czasu na przeszukanie internetu na ten temat. Zdziwiły mnie dwie rzeczy, jedna to, że nikt nie krytykuję tego sposobu, oraz druga, iż nie mogłem się skontaktować z żadną z osób na fejsie, a rzekomo komentowali tą metodę. Po prostu tych osób nie było na liście. Następną rzeczą, która rzuciła mi się w oczy czytając wszystkie wpisy na różnych stronach to to, że wszystkie wpisy mają ten sam styl pisania. Proszę zwrócić uwagę na styl pisania. Więc w drodze dedukcji wyciągnąłem wniosek, iż jest to oszustwo. Napracował się ten ktoś, nie powiem. Ale to OSZUST!!!!

  Odpowiedz
   1. Marek Nowacki

    Zanim zatwierdziłem ten komentarz Robert wyjaśnił mi w korespondencji o co w tym chodzi.
    Otóż powiedział on, że:
    link do bardzo podobnej strony przechwytującej, zamieścił dla porównania, bowiem w jego przeświadczeniu stworzyła tą stronę prawdopodobnie ta sama osoba, lub druga osoba wzorowała się bardo dokładnie na pierwszej. Aż za dokładnie.
    Proszę porównać sobie pierwszych pięć „wybranych” osób, twierdzi Robert. Zdjęcia są identyczne, w tej samej kolejności i komentarze również bardzo podobne. Tylko jakoś imiona i nazwiska są inne. Czyżby dla niepoznaki? Przecież to jest szyte grubymi nićmi i bardzo mi szkoda ludzi którzy się dają na to nabrać! A promocją tego oszustwa zajmuje się strona http://dailynewspolska.pl/zarabianie_z_domu.htm
    Opisana w tym artykule samotna matka wychowująca trójkę dzieci wcale nie istnieje, a jej zdjęcie pochodzi stąd: http://topnews.ae/content/23298-working-mothers-have-better-children

    – dodaje Robert, ale to nie wszystko, bowiem Robert poszedł znacznie dalej i oto, co ustalił:
    Chciałbym jeszcze dodać, że komentarze na stronie dailynewspolska to też oszustwo. Proszę spróbować dodać tam nowy komentarz, albo odpowiedzieć na którykolwiek. Ciekawe wyniki daje też wyszukiwanie grafiki obrazów osób, które rzekomo te komentarze napisały. Przecież to jest jawne oszustwo. Czy nie ma sposobów, aby osoby które to robią ścigać i karać? Oprócz naciągania ludzi dochodzi jeszcze wykorzystywanie wizerunku (zdjęć) osób, które na pewno nic o tym nie wiedzą.
    Ale to jeszcze nie wszystko, Robert bowiem poszedł jeszcze dalej i doszedł do niżej opisanych wniosków:
    Muszę podzielić się takim oto odkryciem, pisze Robert. Jestem pewien, że formuła domowego dochodu to nie jedyny dochód tego oszusta. Proszę zobaczyć co znalazłem (linki poniżej) wyszukując grafikę komentarzy z tych stron. Z całą pewnością można stwierdzić, że jedna i ta sama osoba tworzy te strony i zamieszcza komentarze na swoje potrzeby (wprowadzanie w błąd i oszustwo). Tego nie można tak zostawić. Myślę, że to sprawa dla policji i prokuratury.
    Na stronach tych także nie można dodawać, ani odpowiadać na komentarze.
    A oto te strony:
    http://www.odchudzanie-skuteczne.pl/
    http://www.shaperaport.pl/
    http://medicalreport.pl/

    Dziękuję Ci Robercie za Twoje zaangażowanie i tak dogłębne dotarcie do dowodów, które jak mniemam powinny już wystarczyć odpowiednim organom naszego Państwa do skutecznego ukrócenia tego rodzaju działalności.

    Odpowiedz
 5. Krzysiek

  Jak dla mnie to Mit typu Prometeusz.
  Gość wykradł sekret bogów i teraz sprzedaje naiwnym osobom.
  W ubiegłym roku nie poszło więc teraz spróbuje może się uda może trafie jakiś naiwnych którzy kupią mój sekret.
  Albo po prostu mama go do tego zmusiła!

  Odpowiedz
 6. Marcin

  ja pierdziele co za oszust,może trochę cwany,bo teoretycznie nie ma jak go uwalić za to oszustwo,ale tylko teoretycznie,ludzie proszę nie dajcie sie nabrać na to,szkoda pieniędzy i czasu…

  Odpowiedz
 7. Julia

  Zakupiłam w tzw. promocyjnej cenie . I okazało się,ze straciłam 97zł. Nie dajcie się nabrać.

  Odpowiedz
  1. Ewelina

   wlasnie ja zrobilam to wczoraj i jak odzyskac te pieniadze,wie ktos moze podobno jest 30dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy ja juz dzis jestem niezadowolona po przeczytaniu instrukcji i potym jak polowa plikow sie otwiera.

   Odpowiedz
 8. katanczyk

  Autor pisze że udostępnia tylko 100 kopi tej formuły i strona znika dzisiaj jest 12. styczeń 2013 pierwsze wpisy na ten temat tutaj są mniej więcej z 27 listopada 2012 roku wiec ponad półtora miesiąca jak myślicie jak by ta formuła miała uzdrowić naszą ciężką sytuacje finansową na zielonej wyspie jak to Tusk obiecywał to owe 100 kopie były by już dzisiaj tylko wspomnieniem ponieważ rozeszły by się w kilka dni w kraju o wielomilionowej liczbiie mieszkańców. a stronka jest do dzisiaj i jest niby jeszcze 22 kopie (w czasie jak czytałem artyluł tyle było) gwarantuje wam gdybym kupił jedną kopię i doszedł bym do wniosku że to nie ściema (autor gwarantuje zarobek od razu) wiec wykupił bym resztę kopi w celu zarobku już taki nasz kraj który nauczył nas kombinować więc sami sobie odpowiedzcie czy to prawda czy ściema !!!! z drugiej strony szacun dla autora za pomysł na zarobek tylko dla niego byle kto nie wymyśli czegoś takiego. Pozdro

  Odpowiedz
 9. wiesia

  Znajoma kupiła ten system ,dostała go błyskawicznie na meila tylko go teraz musi rozgryść .A CZY TO PRAWDA CZY FAŁSZ JESZCZE NIE WIEM.

  Odpowiedz
 10. Awus

  Nie kupiłem, ale zaryzukuję twierdzenie – nie dajcie się nabrać !!! polecam wypowiedź Katanczyka i jeszcze:
  Jeśli można zarobić prawie 6000 z godzinę to czemu nie popracować 12 godzin zamiast szukać przypadkowych pomocników?! Altruista?
  Jeśli znajdziecie stronę forum gdzie przeważają pozytywne komentarze spróbujcie tam dodać swój. Mnie się nie udało )))

  Odpowiedz
 11. Łukasz

  Witajcie!

  Jako, że Wujek Google daje nam różne możliwości takie jak „zarabiane 6 tyś poświęcając 1 godz. dziennie” co jest ściemą i naciąganiem, daje nam możliwość wyszukiwania obrazów (stron na których te obrazy występują) poprzez wklejenie tego obrazu w wyszukiwarkę grafiki Google.

  Patrzcie co znalazłem stosując tę właśnie metodę:

  http://perso.uclouvain.be/sebastien.coppe/
  http://www.women.jo/ar/news_details.php?news_id=1561
  http://www.elektromueller.info/unternehmen_team2.htm

  Chyba to wystarczy żeby stwierdzić że to bujda.

  Dziekuje i pozdrawiam

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki

   Tak dla jasności Łukasz wyjaśnił mi na czym polega jego sposób dojścia do tych stron.
   Otóż Google od niedawna udostępniło nowy sposób wyszukiwania.
   Chodzi o wklejenie grafiki, można to zrobić wchodząc w wyszukiwarce Google w Grafika i zamiast wpisywać w wyszukiwarkę słowa trzeba nacisnąć na ikonkę aparatu. Wychodzi nam opcja wklej adres obrazu bądź prześlij obraz.
   Łukasz skorzystał z tej pierwszej i skopiował adres tych poszczególnych zdjęć poprzez naciśnięcie prawym klawiszem i naciśnięcie opcji „kopiuj adres obrazka” i wkleił go w ww. miejsce.
   Wyświetliło mu kilka pozycji wszystkie typu zarabiaj przez internet i strona/strony skąd faktycznie pochodziły. Tak było z wszystkimi lecz stwierdził, że te które podał najbardziej oddają przekaz.
   Dodał też, że to dlatego nikt ich nie mógł znaleźć na facebooku.

   Odpowiedz
 12. JOANNA

  kochani nie wydawajcie swojej kasy na takie bujdy.Każda zdrowo myśląca osoba ,która mysli ,że bez wysiłku zarobi tyle kasy to jest w błędzie.

  Odpowiedz
 13. Astra

  Podejrzewam, że jest to tz łancuszek św.Antoniego który co jakiś czas wraca do łaski.Cała praca poejrzewam,że polego na zanalezieniu następnych stu naiwnych i sprzedać kopie „wspaniałego systemu”
  Nie zastanawiam się nawet nad prawdziwością tego systemu.Ktoś kto ma prawdziwy dobry system na totolotka to go nie próbuje sprzedać a sam go wykorzysta i wygra fortunę.
  Odpowiedź pozostawiam bez ……

  Odpowiedz
 14. ewuska

  ja dziś zapłacilam pieniądze. na wp byl artykul o dziewczynie która właśnie tak zarabia więc po długim zastanowieniu zamówiłam to ale chyba zrobiłam błąd…

  Odpowiedz
   1. piotr

    jest oczywiste jesli ktos robi duzą obrzerną informacje o fantastycznych dochodach to jest to absolutne oszustwo. ludzie są tak robieni w balona ze jak czytam to az nie dowiary jacy są NAIWNI. typowe sztuczki i techniki marketingowe wykorzystując warzą naiwność, łatwowierność itd. Marketning to MANIPULACJA UMYSŁAMI w taki sposub aby tylko i wyłącznie był zysk!!!! UWAZAJCIE! i przestancie czytać absurdalne informacje o o dochodach.

    Odpowiedz
    1. Arleta

     dokładnie ! to przerażające jak ludzie mogą być dziecinnie naiwni. Bez pracy nie ma kasy- taka prawda, nie ma nic za darmo.
     Z ciekawości sprawdziłam na fejsbooku profile osób, które rekomendują produkt – i co? NIE MA TAKICH PROFILI.
     Napisałam taki komentarz na ich stronie – ciekawe , czy moderator doda hahahahaa xD

     Odpowiedz
   2. piotr

    aha i jeszcze jedno bardzo wazne zdanie. pozytywne opinie na forum są specjalnie pisane przez samych naciągaczy takze teraz juz wszystko chyba wiecie, jesli nie to pytajcie postaram sie odpowiedziec na kazde pytanie, muj eimail serwantes54@interia.pl pozdrawiam

    Odpowiedz
    1. AnnA

     OSZUST NA 100 % MIAŁ MI ODDAĆ PIENIĄDZE MIJA 60 DNI I CISZA WYSŁAŁAM WSZYSTKIE DOKUMENTY NA REKLAMACJE NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ TAK JA JA POZBYLAM SIE OSTATNICH PIENIĘDZY W STYCZNIU

     Odpowiedz
 15. IronRat

  Dziękuję Pani Łukaszu za ostrzeżenia oparte na faktach. Co prawda odrazy zjerzyłem się słysząć 6000pln za godzinę pracy dziennie ale nazwa Google trochę zbiła mnie z tropu. Ciekawe co google na to?
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 16. Matylda

  to raczej rzeczywiście ściema. Czytałam ten artykuł i zawsze jest tam napisane że to ostatni dzień do zakupu, komentarze są te same tylko zmienione daty. A jak chciałam kliknąć na osoby komentujące bo nawet nazwiska były podane i zdjęcia to występował błąd.

  Odpowiedz
   1. przemek

    jeśli ktoś spróbował i na samym początku zrezygnował to się nie dziwić… 100zł w przybliżeniu tak? tyle trzeba zainwestować… ale podobno dają gwarancje jeśli to jest bujda to zwracają kasiure… wytrzymał ktoś te 30 dni??????????????

    Odpowiedz
  1. AnnA

   OSZUST NA 100 % MIAŁ MI ODDAĆ PIENIĄDZE MIJA 60 DNI I CISZA WYSŁAŁAM WSZYSTKIE DOKUMENTY NA REKLAMACJE NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ TAK JA JA POZBYLAM SIE OSTATNICH PIENIĘDZY W STYCZNIU

   Odpowiedz
  1. AnnA

   OSZUST NA 100 % MIAŁ MI ODDAĆ PIENIĄDZE MIJA 60 DNI I CISZA WYSŁAŁAM WSZYSTKIE DOKUMENTY NA REKLAMACJE NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ TAK JA JA POZBYLAM SIE OSTATNICH PIENIĘDZY W STYCZNIU

   Odpowiedz
 17. Izka

  hmmmm jestem sceptykiem, ale postanowiłam zaryzykować, zrobiłam wpłatę ……….heh no i po raz kolejny miałam okazję przekonać się, że mnie oszukano. Ja wiem , że jest wiele osób które ledwo wiążą koniec z końcem i już nawet nie mam ochoty pytać oszusta jak się czuje z tym ,że może odbiera dzieciom chleb………. to nie ma sensu bo tak naprawdę nic go to nie obchodzi……. ważne , że on ma kasę. A z mojej strony takie małe życzenia……………. obyś się gnojku udławił

  Odpowiedz
  1. AnnA

   OSZUST NA 100 % MIAŁ MI ODDAĆ PIENIĄDZE MIJA 60 DNI I CISZA WYSŁAŁAM WSZYSTKIE DOKUMENTY NA REKLAMACJE NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ TAK JA JA POZBYLAM SIE OSTATNICH PIENIĘDZY W STYCZNIU

   Odpowiedz
   1. betii

    pieniędzy nie dostaniesz jeśli nie spełniłeś dodatkowych warunków umowy, są na stronie skąd formułę się ściąga…
    niestety to jest naciąganie….
    a formuła może i działa ale trzeba mieć bardzo ciekawy pomysł, który google musi zatwierdzić a to jest chyba bardzo żadko…

    Odpowiedz
 18. Mariusz

  szokuje mnie co żeście tu napisali… Ja kupiłem Formułę Domowego Dochodu około miesiąc temu. Czy jestem zadowolony? Oczywiście! Kurs ponad 0,5 GB !!! Screencasty, pdf’y, opisane kilkanaście sposobów zarabiania przez internet: blogi, pp, zarabianie na wiedzy, budowanie marki eksperta i wiele innych.

  Nie ma tutaj ANI JEDNEJ rzetelnej opinii na temat produktu, tylko same zarzuty, przez co wnioskuję, że nikt z Was tak naprawdę nie kupił,albo… albo jesteście leniami, którym nie chciało się wprowadzić porad z Formuły w życie.

  Widzę, że skupiacie się tutaj na sposobie reklamowania tego kursu… Czy żeście z choinki się urwali? A jak Mercedes reklamuje samochód prowadzony przez uśmiechniętą Panią to znaczy , że jak ja wsiądę i się nie uśmiechnę to też oszustwo? A jak Provident ma reklamy z zadowolonymi klientami to też oszustwo bo oni są aktorami?

  Jedyne co widzę na tym blogu to pomówienia, co niechybnie przekażę autorowi produktu, jak też firmie zajmującej się jego sprzedażą. Ani autor tego bloga ani osoby pomawiające niesłusznie nie zostaną bezkarne, osobiście o to zadbam 🙂

  Wasza zawiść, nienawiść, łatwość oskarżania innych jest wprost szokująca… do czasu.

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki

   Szokująca w tym kontekście, to jest Twoja wypowiedź Mariuszu.
   Czy uważasz, że autor tego projektu nie czyta tych opinii, skoro na frazę: „formuła domowego dochodu” strona wyświetla się na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach i nie wie jak oceniają jego produkt te osoby, które się tutaj wypowiadają?
   Gdyby się z tym nie zgadzał, to raczej dawno próbowałby już coś z tym zrobić, prawda?
   Natomiast odgrażanie się stanowi już czyn zabroniony, ścigany przez polski kodeks karny (art.190kk), więc nie do końca jestem przekonany, czy przyjąłeś słuszną taktykę.

   Odpowiedz
  2. Tomek_Atomek

   Drogi Mariuszu! Jeśli kupiłbyś „to coś” i dzięki temu zarabiałbyś spore pieniądze, to tak byś się nie bulwersował.

   Bo przecież widać gołym okiem, że TYLKO TY JEDEN tutaj napisałeś pozytywną rzecz o tym procederze.

   Twoje słowa: „Jedyne co widzę na tym blogu to pomówienia, co niechybnie przekażę autorowi produktu”.

   Czekam z niecierpliwością, co ma do powiedzenia tzw. „autor produktu”. Niech się wypowie, niech udowodni, że wszystko, co prezentuje jest prawdą.

   Poza tym, co oczywiste – w XXI wieku mamy tak prężne i mocne media (prasa, tv, Internet), że gdyby to była prawda, że nagle tyle ludzi zarabia sobie kilka tysięcy złotych w domu – już byśmy o tym dawno wiedzieli. Tak prosty i łatwy domowy system zarabiania byłby w mig rozdmuchany chociażby przez gazety i telewizję, szybko rozpowszechniając, że w dobie bezrobocia – można tak zarabiać. A TU CISZA.

   Na całe szczęście, mamy GOOGLE, dlatego polecam ZAWSZE gdy nie jesteśmy czegoś pewni: WPISAĆ i czytać wszystko!!

   Ta cała sprawa przypomina mi nieco system pobierania plików „Pobieraczek”. Choć to są dwie różne rzeczy, tam też ludzie byli robieni w konia, śmiano się im prosto w twarz i wyciągano od nich pieniądze. Potem zajęły się tym media interwencyjne, takie jak chociażby „Express reporterów”.

   NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!

   Tu jeszcze możecie poczytać, o co chodzi w tym całym domowym systemie zarabiania:

   http://www.blog.mediafun.pl/domowy-system-zarabiania-%E2%80%93-niezla-sciema-i-golenie-frajerow/

   http://www.blog.mediafun.pl/domowy-system-naciagania-raz-jeszcze/

   Odpowiedz
  3. Elemelo

   Alez sie usmialem!! Widac,ze mail napisany przez pracownika ‚domowego dochodu’ probujacy Was zatraszyc abyscie nie dochodzili swojego. A to Ci dopiero.

   Odpowiedz
 19. Piorek

  DO Mariusz, z choinki to ty się właśnie urwałeś! Sprzedajesz ludziom jakieś buble, wszystko co niby piszesz o tym kursie to jedna wielka ściema. Jak taki jesteś mądry to powiedz, dlaczego na twojej stronie i na twoim forum nie można dodać żadnych komentarzy? Cwaniak, robisz w balona zwykłych ludzi i jeszcze jedno, leniem to ty jesteś- WEŹ SIĘ PAJACU ZA PORZĄDNĄ ROBOTĘ I NIE ŻERUJ NA BIEDNYCH LUDZIACH!

  Odpowiedz
 20. Piorek

  Przez kilka tygodni jest ta sama liczba egzemplarzy, które niby zostały, wczoraj miała strona wygasnąć o 23:59, a dzisiaj jest napisane, że niby dzisiaj wygasa. To dopiero promocja, następny dzień żerowania na ludziach;).

  Odpowiedz
 21. jacek

  Panie Marku wielki szacun i wielkie dzięki za to, że otwiera pan oczy naiwnym ludziom.Prawie dałem się złapać.Trafiłem jednak na tą stronę.Naszczęście!

  Odpowiedz
 22. Iwona

  …uwierzcie,,,każde WYRZĄDZONE ZŁO WRACA ZE ZDWOJONA SIŁĄ….JESZCZE NIE RAZ ..ZAPŁACZE..I BEDZIE …OSZUST PYTA BOGA ..DLACZEGO…A WTEDY SOBIE PRZYPOMNI MILIONY OSZUKANYCH BIEDNYCH LUDZI..BRZYDZE SIĘ TOBA FRAJERZE

  Odpowiedz
 23. Ludwi

  Jeżeli mnie pamięć nie myli to na stronie z FDD nie można było dodawać komentarzy. Teraz po naciśnięciu przycisku „Potwierdź komentarz” pojawia się okno z komunikatem:
  „Dziękujemy za dodanie komentarza! Pojawi się on po akceptacji moderatora serwisu”
  Wystarczy jednak podstawowa znajomość języka HTML i JS aby przekonać się, że wpisany i zatwierdzony komentarz nie opuszcza nawet naszego komputera a tym bardziej nie jest przez nikogo moderowany.
  Tak więc i bez zamawiania już wiadomo, że to jedna wielka ŚCIEMA.

  Odpowiedz
 24. Robert

  Witam Cię Marku i wszystkich tych, którzy pragną pozbyć się złudzeń związanych z tą „wspaniałą metodą zarabiania pieniędzy”.
  Nie zamierzam nikogo przekonywać, proszę zapoznajcie się sami i wyciągnijcie wnioski na podstawie tych dwóch artykułów: http://dailynewspolska.pl/zarabianie_z_domu.htm
  Oszust który to tworzył nie pofatygował się nawet aby napisać nowe komentarze. Prawie wszystkie są identyczne. Sądząc po zdjęciu, pisała je ta sama publicystka, ale imię i nazwisko się nie zgadza. Dalej: Pan Marek Rogało to dziwnym zbiegiem okoliczności Lukasz Olechno z FDD, a także Adrian Walko reklamujący http://jak-wygrac-pieniadze.pl/ ( UWAGA: TO STRONA TEGO SAMEGO OSZUSTA).
  Dziękuję Marku za dodanie tego komentarza i mam nadzieję, że uchroni to część osób przed oszustwem.

  Odpowiedz
  1. Gaga

   Masz racje Robercie, zobacz co znalazłam, dzięki możliwościom wyszukiwania obrazów przez Google:

   http://www.elektro-mueller-wob.de/unternehmen_team2.htm

   Ten zwielokrotniony pan ze zdjęcia na wskazanych przez Ciebie stronach, to właściciel pewnej niemieckiej elektrotechnicznej firmy, Sven Muller. Ciekawe czy jest świadom swoich kolejnych „wcieleń” i tego, do czego został wykorzystany jego wizerunek? Myślę, że osobę, która nadużyła jego praw zachęciło to, że przeglądarka wyrzuca kilku mężczyzn o tym imieniu i nazwisku, zaś samo zdjęcie w wynikach poszukiwań pojawia się często w kontekście stron, gdzie tego pana w ogóle nie znajdujemy i jest tylko zbieżność imienia i nazwiska.

   No i co w takim wypadku?

   Odpowiedz
 25. pchelka

  nie wiadomo komu wierzyć, jedni piszą że zarabiają kasę a inni że to oszustwo. zastanawiam sie czy w regulaminie jest taka obcja że nic innego nie można napisać jak tylko pozytywa. mam parę pytań 1- czy trzeba mieć swoją działalność, bo niegdzie tego nie znalazłam, 2- jakie składki dochodowe trzeba płacić? 3- czy jak np. będę chciała zrezygnować, to czy poniosę jakieś koszty?? 4- na ile jest umowa i czy po zakończeniu umowy, trzeba ją przedłużyć? pytam się bo nie chcę się wpakować w coś a potem żałować tego. Proszę o odpowiedź.

  Odpowiedz
 26. Gaga

  Właśnie tam zajrzałam, kliknęłam na podstronę decyzji” i zobaczyłam wielki czerwony napis, że oferta wygasa właśnie dzisiaj, tj. w czwartek 28.03.2013. To mnie skłoniło do rozejrzenia się w Internecie za opiniami, dzięki czemu wygooglowałam sobie Twojego bloga. I oto się dowiaduję, że tych ostatecznych terminów dla owego rzekomo cudownego produktu było już kilka (zapewne tyle, ile otwierających stronę, stosownie do daty kalendarzowej – program generuje samoodnawialne daty). Stosują prostą i często skuteczną technikę manipulacyjną „ostatniego egzemplarza”, co wybaczyłabym, mimo cwaniackiego naciągnięcia mnie na zakup, gdyby towar był wart wydanych pieniędzy. Lecz podejrzewam, czytając Wasze opinie, że to nabijanie klienta w i jedynym, który faktycznie zarabia owe wzmiankowane sumy, jest gospodarz? autor? w każdym razie aktywny użytkownik stronki http://formuladomowegodochodu.pl/ i jego dom rzeczywiści zyskuje spory dom w oparciu o wymyślona przez pana domu formułę. W każdym razie jest wiele czasu, aby poobserwować działanie tego „systemu” zanim się wyda pieniądze, ponieważ ostrzeżenie przed ograniczonością oferty jest czystą fikcją, więc nie klikajmy nerwowo, żeby zdążyć przed innymi i do końca dnia 🙂

  Dziękuję Ci Marku za możliwość zaoszczędzenia pieniędzy i prawdopodobnego stresu, co jest ważne zwłaszcza przed Świętami. Składam również życzenia zdrowych, pogodnych, pełnych radości Świąt Wielkanocnych

  Odpowiedz
 27. jacek

  dziwi mnie tylko to że skoro to wielka ściema a na pewno tak jest to dlaczego reklamuje to wp.pl oraz o2.pl. Dlaczego te portale nic z tym nie robią tylko pomagają oszustą zarabiać na biednych ludziach

  Odpowiedz
  1. Piorek

   Bo im wszystkim chodzi tylko o kasę, temu pajacowi od tej niby „cudownej strony” na tym, żeby kogoś przekręcić a portalom na zarobkach na reklamie, wszyscy siebie warci. W tym kraju to każdemu chodzi o jedno albo kogoś przekręcić albo jak tu zarobić kasę, a żeby tylko się nie narobić.

   Odpowiedz
 28. Justyna

  ja kupiłam i czekam na dostawę. zobaczymy, czy w ogóle nastąpi!
  dziwi mnie tylko jedna rzecz – facet, który kiedyś pracował w magazynie, czy w czymś takim, tak doskonale zna się na marketingu w Internecie.. w sensie zna się na reklamowaniu swojego produktu
  a zdjęcia wiadomo, że nieprawdziwe.

  Odpowiedz
  1. Danka 07

   Do Justyny, chciałam szybko zarobić i kupiłam 24-03-2013 r do dziś 10-04-2013 nie otrzymałam Formuły Domowego Dochodu. Nie wiem jak odzyskać 97 zł.

   Odpowiedz
   1. Justyna

    Witam

    Zamierzam rozwiązać sprawę związaną z Formułą Domowego Dochodu na drodze sądowej.
    Już nie chodzi nawet o te 97 zł, ale o to, że jeśli nie ukróci się tego procederu, dalej będą nabierać się na to kolejne osoby
    Szukam osób, które chciałyby podpisać się pod pozwem zbiorowym.
    Wystarczy 50 osób, żeby była odpowiednia siła przebicia.
    (Bo jedna, lub dwie osoby, to wciąż kwota poniżej tak zwanej „szkodliwości społecznej”, więc nikt się tym nie zainteresuje)
    Założyłam specjalny adres e-mail założony specjalnie do zbierania osób, niezadowolonych z funkcjonowania, lub oszukanych przez różne podmioty, oraz osoby prywatne:
    oszukani-oszukani@wp.pl

    PISZCIE I PAMIĘTAJCIE!

    DZIAŁAJĄC RAZEM JESTEŚMY SILNIEJSI.

    Odpowiedz
 29. Weronika

  WItajcie, ja też dałam się nabrać, wpłaciłam pieniądze i w ogóle nic nie dostałam na maila. Sama sobie myślę, jaka jestem głupia. Czy coś można z tym zrobić, jakoś się upomnieć o pieniądze?

  Odpowiedz
 30. Magda_75

  Witam,
  nie wiem jak to się stało ale dałam się oszukać!!. Zakupiłam formułę domowego dochodu, owszem przyszły podziękowania za zakup i otrzymałam e-maila z linkiem do ściągnięcia, niestety nic nie działa…..
  Nie dajcie się oszukać! Napisałam, że chcę zwrotu gotówki ale nic z tego!!! Jaka ja naiwna!

  Odpowiedz
 31. Adam

  Dziękuje za informacje chciałem się nabrać i połakomić na szybką gotówkę. Tylko zastanawiało mnie to że ktoś wymyślił patent i opublikował to za taka cenę. Ta osoba która posiada rzekomo kurę która znosi złote jaja by jej raczej nie sklonował aby ktoś inny tez miał z tego zysk

  Odpowiedz
  1. Justyna

   Witam serdecznie

   Ja jestem jak najbardziej zainteresowana odzyskaniem tych pieniędzy i to zgodnie z polskim prawem
   Zaraz Pani odpiszę, czekałam po prostu, aż więcej osób się zbierze, aby odpisać wszystkim razem.
   Proszę się nie martwić i czekać na wiadomość

   Pozdrawiam

   Justyna

   Odpowiedz
  2. Marek Nowacki

   Magdo nie obawiaj się, ja jestem z Justyną w kontakcie i zapewniam Cię, że wszystko jest ok! 🙂
   A z drugiej strony myśląc logicznie, wczuj się w sytuacje oszusta, czy tak byś robiła?
   Przecież on wie, że jak mu wejdą na konta bankowe i internetowe, to w ten sposób dałby im właśnie listę osób, których oszukał…

   Odpowiedz
 32. Lucek

  Naiwnych nie sieja. Skoro ksiedzu placicie za bilet do nieba bez pokrycia to spokojnie stac was na 97 zl. Nie zal mi was.

  Odpowiedz
 33. emisia20

  zanim cokolwiek kupie patrzę na forum czy inni co kupili zadowoleni są i czy to nie zwykła ściema no i oczywiście SZKODA bo każdemu z nas przydały by się łatwe pieniądze takie co spełniają marzenia a nie wymagają najmniejszego wysiłku. Jesteśmy strasznie próżni 🙁

  Odpowiedz
 34. krzysztof

  Myślę że nie każda z osób krytykujących przeczytała dokładnie wszystko i nie przeczytała wszystkiego ze zrozumieniem tego co jest napisane.
  Wyraźnie jest napisane co trzeba zrobić aby zarabiać:
  – założyć stronę
  – założyć konto Ad Sense
  – umieścić reklamy Google na stronie
  i czekać na kasę
  Każdy kto choć troszkę się w tym wszystkim orientuje wie że jest tu wszystko OK i naprawdę można zarobić kasę.

  Problem jest inny!

  Użytkownik musi znaleźć około 100-200 kolegów z terenu Polski, aby klikali na reklamy kolegów z grupy według stworzonego harmonogramu, tak aby Google nie dopatrzyło się reguł klikania oraz zależności czasowych w klikaniu poszczególnych stron.
  Jeżeli dla Google będzie wszystko OK to po upływie pewnego czasu, Google samo zauważy dość dużą popularność poszczególnych stron i zacznie pokazywać je w wysokich wynikach wyszukiwania i sami przypadkowi odwiedzający będą dawać dochody z reklam poprzez ich klikanie.
  To bardzo prosty i w miarę skuteczny sposób zarabiania kasy do czasu gdy Google się nie zorientuję w czym rzecz i nie stworzy odpowiednich barier.

  Krzysztof

  p.s.
  ja tutaj nie widzę oszustwa kupujących
  to jest wykorzystywanie narzędzi jakie nam daje system Google.
  Zresztą Google też nie do końca jest w pełni uczciwe w stosunku do NAS.
  Załóż konto AD SENSE, dodaj reklamy i niech twój wróg będzie klikał kilka razy dziennie w jedną reklamę z jednego IP – zaraz zostaniesz potraktowany jako oszust i twoje konto zostanie zablokowane wraz ze środkami które zarobiłeś bez możliwości odzyskania zarobionej kasy i odzyskania konta

  W czym nie mam racji??????
  Czy ktoś na to wszystko popatrzył w ten sposób??

  NIE MA KASY BEZ PRACY I MYŚLENIA
  NIE MA NIC ZA DARMO – aby zarobić trzeba pracować, a przede wszystkim myśleć
  KTOŚ KTO MYŚLAŁ ŻE ZAROBI BEZ PRACY I MYŚLENIA ma prawo myśleć i czuć się oszukany

  Odpowiedz
 35. Mariusz

  Niestety nie trafiłem wcześniej na tę stronę i zakupiłem w poniedziałek Sekret….. Zobaczymy, czy coś mi przyślą. nie znam się na prawie. Wartość 97 zl to chyba czyn o niskiej szkodliwości społecznej, ale jeśli udałoby się zrobić pozew zbiorowy czy coś takiego, to może uda nam się uziemić chociaż tego oszusta?

  Odpowiedz
 36. a.

  Sekret pracy w domu to OSZUSTWO. Na koncie na Facebooku, kasuja komentarze negatywne i z przestroga a na blogu z opiniami o tym sposobie zarabiania negatywnych nawet nie dodaja… bo kazdy komentarz musi byc zatwierdzony!

  A tutaj filmik pokazujacy, ze to jedna wielka sciema:
  https://www.youtube.com/watch?v=SXAqB7h42-Q

  Odpowiedz
  1. admin

   Tak, więc teraz mamy do czynienia z kolejną odsłoną tego samego badziewia tylko pod innym tytułem – tym razem jest to: Sekret pracy w domu.

   Odpowiedz
 37. sytropin hgh side effects

  Dziękuję za ostrzeżenie.
  Fajnie, że są tacy ludzie – to pozwala być bardziej dumnym z naszego gatunku, choć smuci oczywiście, że z drugiej strony jest tylu naciągaczy. Dzięki tej stronie nie straciłem na darmo pieniędzy 🙂

  sytropin hgh side effects ostatnio opublikował…sytropin hgh side effectsMy Profile

  Odpowiedz
  1. admin

   Dziękuję Ci szczególnie za to, że to dostrzegłeś.
   Tak, ja też się cieszę kiedy doznaję tego wrażenia, że mogę powiedzieć „człowiek – brzmi dumnie”!
   I bardzo cieszę się z każdego takiego doświadczenia, a muszę przyznać, że nawet dość często zdarza mi się to doznawać na krakowskich ulicach 🙂
   A przecież wszyscy i w każdych okolicznościach powinni się tak zachowywać, o ileż świat byłby lepszy…
   Mam nadzieję, że chociaż osoby, które to przeczytają wyciągną z tego wnioski dla siebie i postarają się, aby również inni brali z nich przykład.

   Odpowiedz
 38. Mariusz

  Otóż, ja zaryzykowałem i kupiłem. I straciłem wiarę że w necie można, kupić kurs który naprawdę pomoże.
  Formuła domowego dochodu, to totalna klapa. Człowiek opisuje w niej wszystko to, co każdy wie.
  Nie dajcie się nabrać.
  Pozdrawiam Mariusz.
  Mariusz ostatnio opublikował…Pozycjonowanie stronMy Profile

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge