Jak działa Autoresponder AIOP w Drugiej Wypłacie

Dzisiaj w ramach Domowego Systemu Zarabiania pokażę w jaki sposób działa autoresponder AIOP w Drugiej Wypłacie.

Podstawą biznesu w sieci – e-marketingu, jest zbudowanie jak najszerszej grupy partnerów.
Wprawdzie są projekty umożliwiające nam zarabianie bez polecania, jak np. ten, (w którym dodatkowo – będąc w naszej grupie, dostajesz pełny kurs o tym jak pozyskiwać ludzi na swoje listy), to faktem oczywistym jest, że więcej, a nawet znacznie więcej możemy zarobić, jeśli autoresponder aiopzaczniemy budować sobie swoją grupę osób zainteresowanych danym e-biznesem, czy Programem Partnerskim. 

I taką bazę osób budujemy na jakimś autoresponderze. Takich autoresponderów w sieci jest wiele. Jedne darmowe, a drugie mniej lub bardziej płatne.
Nie będę ich tu wszystkich opisywać, bo zajmiemy się tylko autoresponderem AIOP wykorzystywanym w Drugiej Wypłacie.
Ale dlaczego bazę osób zapisujemy do autoresponderów?
Przecież moglibyśmy mieć ją na swojej poczcie, czy gdzieś zapisywać ją sobie na boku i wysyłać samodzielnie maile do tej bazy.
Tak tylko, że takie działanie jest możliwe przy bardzo niewielkiej ilości osób, bo chyba nie wyobrażasz sobie, że do tysiąca lub kilku tysięcy osób będziesz pisać indywidualnie do każdego z osobna. 

Dlatego nie sposób nie skorzystać z autorespondera, który w tak znacznym stopniu ułatwia nam życie.
Polega to z grubsza na tym, że w nim właśnie możemy sobie ustawić kolejkę wiadomości i ustawić ją w ten sposób, aby wychodziła w określonym czasie. Np. pierwszy mail od zapisu wychodzi od razu, drugi następnego dnia, trzeci w kolejnym, a czwarty np. za pięć dni itd.

Ok, masz już myślę ogólną wiedzę o co chodzi z autoresponderem, to przejdę już do szczegółów dotyczących AIOP zastosowanego w Drugiej Wypłacie.

Otóż Druga Wypłata została tak pomyślana, że cała wiedza w niej zawarta jest zupełnie darmowa. A ponieważ autoresponder jest obowiązkowym punktem rozwijania każdego programu, to jakiś trzeba i tak mieć. Dlaczego w DW został nim AIOP?

Jest kilka powodów dlaczego w Drugiej Wypłacie postawiono na Autoresponder AIOP właśnie.

Otóż:

 • jako autoresponder spełnia wymagania z górnej półki, czyli pozwala nam na wysyłanie tzw. mailingu (czyli takich dodatkowych maili, w każdej chwili kiedy tylko chcemy i to bez żadnych ograniczeń), co jest bardzo ważne, bo w wielu innych nawet droższych autoresponderach można wysłać takiego maila tylko raz dziennie lub tylko do określonej grupy np. 500 osób,
 • można go tworzyć tak w formacie tekstowym, jak i w html-u (czyli można coś podkolorować, pogrubić, podkreślić itd.), czego nie ma w np. w bezpłatnych autoresponderach.
 • i chyba najważniejszy powód to ten, że można na nim bardzo dobrze zarabiać. Nie wiem, czy wiesz, że na początku DW korzystała z autorespondera GVO, który kosztuje 9,97$ miesięcznie, a nie dość, że ma właśnie to ograniczenie, co do wysyłki maili tylko do 500 osób, to z jego programu partnerskiego dostajesz tylko 0,49$ z każdego Twojego partnera.
  Natomiast w AIOP wygląda to w ten sposób, że płacimy 10$ miesięcznie (plus za portmonetkę internetową 1,50$) i już z pierwszej osoby mamy 100 procentowy zwrot z tego co ma od nas AIOP, czyli całe 10$! i później z co drugiej pozyskanej osoby kolejne 10$ i tak aż do nieskończoności.
  A oprócz tego zarabiamy również z osób, które są pod nami i zaczną polecać, bo co druga ich osoba idzie do nas.

A oprócz tego wszystkiego na wyższej opcji w AIOP możemy korzystać z rewelacyjnego programu do budowania swoich stron internetowych i z całego systemu, który jest w to wbudowany i w szczegółach przedstawiony w Drugiej Wypłacie.
Systemu, który kosztuje 21,76$ miesięcznie, ale wówczas z każdej osoby, która również w ten system wejdzie zarabiamy nie 10, ale 15$. A cały system Druga Wypłata właśnie na ten droższy nakierowuje pokazując te wszystkie znamienite opcje, jakie możemy z niego wycisnąć.

O tym jak wykorzystać autoresponder AIOP w Drugiej Wypłacie dowiesz się już w panelu DW, bezpośrednio po tym, jak już go opłacisz.

Reasumując w żadnym z autoresponderów osobno nie znajdziemy takiej wiedzy i możliwości, jakie daje nam ten AIOP w ramach Drugiej Wypłaty.
Nigdzie bowiem za nas nikt nie będzie wysyłać maili i nie przygotuje nas w taki sposób od strony technicznej.

Autoresponder AIOP w bardzo prosty sposób ten problem rozwiązuje. Otóż zanim nie opanujemy obsługi tego narzędzia od strony technicznej, maile do naszych podopiecznych są wysyłane przez obsługę programu Drugiej Wypłaty.
Fajnie?
No wiem, że fajnie…

Jest to niezwykle korzystne tak dla nas, jak i naszych podopiecznych. Z jednej strony, niezależnie od tego, w jakim czasie dołączą oni do naszej grupy, od początku mogą dostawać informacje, które będą wpływały na zwiększanie ich wiedzy o programie Druga Wypłata.

A my jako ich opiekunowie poza dzieleniem się z nimi wiedzą budujemy także relację wzajemnego zaufania (właściwie nic nie robiąc, bo robi to za nas DW).

Może zadajesz sobie pytanie, jak to możliwe skoro maile nie są wysyłane przez nas osobiście? Owszem nie są, ale najważniejsze, że podpisywane są naszym imieniem i nazwiskiem, a więc odbiorca jest pewny, że konwersacja pochodzi od nas. Oczywiście z opcji tej w każdej chwili możemy zrezygnować i maile do naszej grupy możemy zacząć wysyłać osobiście.

Podsumowując moja opinia o autoresponderze AIOP jest niezwykle pozytywna i polecam go każdemu, nawet w sytuacji kiedy nie ma o tym pojęcia. 🙂
Wystarczy, że skorzystasz z darmowej rejestracji w Drugiej Wypłacie.
Natomiast w tym programie możesz nie tylko zacząć zarabiać przez internet, ale również otrzymać instrukcję krok po kroku co i jak robić, aby zarabiać w necie w dowolnym programie.

5 myśli nt. „Jak działa Autoresponder AIOP w Drugiej Wypłacie

 1. Justyna

  Zamierzam założyć swój własny biznes i właśnie przekonałeś mnie do tego programu. Nie chcę płacić krocie za to aby ktoś stworzył mi stronę internetową, a sama do tego też się nie zabiorę. A w e-biznesie strona internetowa jest najważniejsza, bez niej ani rusz. Na szczęście nie musiałam, długo szukać 🙂

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   Cieszę się Justyno, że informacje zawarte w moim wpisie są dla ciebie inspiracją. 🙂
   Jeśli będziesz potrzebować jakiejkolwiek pomocy, to daj znać.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge