Jak działa Druga Wypłata

Aby Twoje konto zasilały kolejne dochody wskazane jest byś wiedział jak działa Druga Wypłata.

Jeżeli kiedykolwiek po sporządzeniu bilansu zysków i strat nie podjąłeś działania, które mogłoby Projekt Druga Wypłataznacząco wpłynąć na poprawę jakości Twojego życia, bo obawiałeś się, że straty będą górować nad potencjalnymi korzyściami, mogę Cię uspokoić – KONIEC OBAW!
Właśnie w tej chwili masz możliwość dołączenia do programu, który zagwarantuje Ci drugą wypłatę.
Co więcej – przystąpienie do tego projektu będzie dla Ciebie zupełnie bezpłatne.
Bo mimo, że opłacamy dwa podstawowe programy, na których Projekt Druga Wypłata jest oparty, to mamy tutaj sposób na to, aby bez polecania kogokolwiek nie tylko na to zarobić, ale też wyjść jeszcze na tym do przodu…

Dlatego zależy mi na tym, abyś dowiedział się jak działa Druga Wypłata.

Brzmi niewiarygodnie? Ciągle nie wierzysz, że ktoś może bezinteresownie chcieć, aby na Twoje konto co miesiąc wpływały pieniądze dzięki systemowi drugich wypłat?
A więc… kontynuuj czytanie, a wszystko stanie się jasne.

Projekt Druga Wypłata pomoże Ci w zdobyciu wiedzy na temat tego jak już w przeciągu pierwszych dni zacząć budować własny, pasywny dochód w Internecie.

Wielu z nas dzieli obawy odnośnie zarabiania w sieci. Część z czytających pewnie próbowała już takiej formy zarabiania pieniędzy, jednak zniechęciła się, gdyż obiecywane złote góry okazały się co najwyżej pagórkami.
Część z nas myśli, że aby skutecznie działać w sieci trzeba mieć szeroką wiedzę z zakresu informatyki, albo coś sprzedawać i to większość osób po prostu przerasta!
Są też osoby, które zwyczajnie nie wierzą w skuteczność takich Programów albo nie są zainteresowane MLM, bo nie lubią się narzucać innym osobom. I wiele osób zadaje sobie pytanie, czy to działa, czy zadziała dla mnie…

Spokojnie w „Drugiej Wypłacie” nie będziesz musiał niczego narzucać ani też nic sprzedawać.

Odwracamy bowiem tutaj całkowicie tę sytuację i działamy w taki sposób, że to ludzie (i to tacy, których zupełnie nie znamy) sami przychodzą do nas.
Wykorzystujemy do tego cały system, który w tym Projekcie dostajemy zupełnie za darmo. Dlatego dobrze jest wiedzieć, jak działa Druga Wypłata.

Co więcej, aby dokładnie zapoznać się z Drugą Wypłatą od samego początku zostaniesz objęty wsparciem opiekuna, który będzie dostępny zawsze kiedy będziesz miał pytania odnośnie projektu.

Odpowiedzmy sobie na kluczowe pytanie:

Dlaczego ktoś miałby bezinteresownie poświęcać swój czas, abyś TY mógł nauczyć się jak zarabiać w Internecie?

Wyobraź sobie, że masz partnera od którego zarobków otrzymujesz prowizję.
Czy nie zależałoby Ci na tym, aby wdrożyć go w takie działania, aby mógł rozwijać swój biznes najlepiej jak tylko można, a tym samym powiększyć Twoje zarobki?
Właśnie dlatego opiekunowie Drugiej Wypłaty pomagają Tobie. Ty uczysz się tego wszystkiego i później, kiedy już to masz w paluszku sam pomagasz innym.
Dobre co?

Na początku stajesz się Partnerem, aby zbudować swoją pozycję i później zachęcić własnych partnerów do współpracy z Tobą i na Twoją korzyść. Dzisiaj Opiekun z Drugiej Wypłaty poświęci Tobie swój czas (i nie tylko Tobie, bo przeprowadzi za Ciebie rozmowy z osobami, które będziesz pozyskiwać na swoją listę).
Któregoś dnia to Ty pomożesz komuś innemu i zrobisz to z przyjemnością, ponieważ już wiesz, że w tym programie pomoc innym to inwestycja w siebie i w swoje finanse.

Ciekawą stroną tego projektu jest fakt, że możesz co miesiąc zarabiać pieniądze, które będą Twoją drugą pensją bez posiadania wiedzy z zakresu informatyki!

Twórcy programu zadbali bowiem o to, aby był on przyjazny nawet dla osób zaczynających swoją przygodę z taką formą zarabiania, a najlepszym na to dowodem jest fakt, że poradziła sobie już z tym systemem 77-letnia Pani Krystyna, bo szybko poznała sposób w jaki działa Projekt Druga Wypłata.

Tuż po przystąpieniu do Drugiej Wypłaty otrzymasz dostęp do przejrzystego panelu, z którego dowiesz się jakie kroki podjąć, aby Projekt zarabiał właśnie dla Ciebie.
Twórcy zadbali o to, abyś – oprócz panelu i opieki opiekuna – uzyskał dostęp do wszelkich źródeł wspomagania Twojego nowego sposobu na dorobienie kolejnej wypłaty.
Będziesz mógł więc skorzystać z jasnych i czytelnych filmików, które krok po kroku wprowadzą Cię w świat zarabiania w sieci.

Kolejnym wielkim plusem jest to, że możesz:

 • te wszystkie szkolenia techniczne w zakresie marketingu internetowego,
 • sposoby, dzięki którym inne osoby same będą przyłączać się do Ciebie,
 • a także centrum motywacyjne,
 • oraz zasady współpracy w grupie osób aktywnie się wspierających
 • i poznane wszystkie pozostałe sekretne sposoby

wykorzystać w jakimkolwiek innym projekcie – nie tylko w trakcie członkostwa w Projekcie Druga Wypłata!

Co więcej, projekt oferuje Ci również gotowe tunele sprzedażowe, takie jakie w swoich promocjach wykorzystują tylko najwięksi liderzy na naszym rynku.
Dzięki temu wreszcie nauczysz się jak robić to profesjonalnie i skutecznie, nie wspominając przy tym o zabezpieczeniu finansowym jakie tu otrzymujesz, czyli Wewnętrznym Systemie Finansowania Kosztów.
Dlatego zarabianie w sieci nigdy nie było tak proste i skuteczne!

Hasło przewodnie projektu to, „Projekt Druga Wypłata – bo wierzymy, że można mieć lepsze życie”.
Puchar za Team LeaderPytanie, czy takie lepsze życie z comiesięcznym dodatkowym dochodem bez wychodzenia z domu Ty wybierzesz?
O tym musisz zadecydować sam. Jednakże twórcy Drugiej Wypłaty – jak to sami określili – wierzą, że działanie w zespole i fachowa wiedza dają przewagę nad działaniem w pojedynkę, dlatego z chęcią poprowadzą Cię ścieżką, którą przeszli sami, i przez którą przeprowadzili już mnóstwo osób (w tym mnie) usuwając uprzednio mi z drogi wszelkie pułapki.

Pomyślisz zapewne, no dobra, ale co ja będę z tego miał?

Ano to, że za chwilę i Ty skorzystasz z tej opcji!
Tej metody nie stosuje jeszcze nikt na naszym rynku!
Dlatego zyskujemy od razu przewagę nad konkurencją i pozwala to nam budować bardzo duże struktury pod nami.
Przyłącz się szybko, to zobaczysz jak to wygląda.

Dwa słowa, o tym jak to było w moim przypadku.
Przystąpiłem do projektu w listopadzie 2014 i w grudniu 2014 byłem na 4-tym miejscu na świecie w wiodącym programie Drugiej Wypłaty, po czym w styczniu 2015 byłem już na Drugim miejscu, by w lutym wylądować na Pierwszym.

I nie mówię tego by się przechwalać, tylko chcę Tobie uświadomić, że tak można w stosunkowo krótkim czasie.
Warto zauważyć, że sporo osób w tych światowych przecież rankingach jest właśnie z Drugiej Wypłaty, Ty też możesz się tam znaleźć. 🙂

Myślę, że choć trochę przybliżyłem Ci sposób w jaki działa Druga Wypłata.

Ważna Uwaga!
Z dniem 21.03.2015 nastąpiły diametralne i wprost rewolucyjne zmiany w DW.
Najważniejsza jest ta, że odpadają nam koszta tego droższego programu, bo z niego zrezygnowaliśmy, aby było znacznie taniej.
Dzięki temu teraz cały ten system możesz mieć za równowartość opłaty za autoresponder (który i tak trzeba mieć, aby prowadzić jakikolwiek biznes w sieci).
A ten autoresponder ma dodatkowo taką fajną zaletę, że kosztuje miesięcznie tylko 11,50$, a już po pozyskaniu pierwszej osoby dostajemy (też co miesiąc) zwrot w kwocie aż 10$. 
Więc można stosunkowo szybko na nim zarabiać i zacząć spełniać swoje marzenia.
A my pokazujemy jak.

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • jak dziala system wypłat kontowych w jerbalife

18 myśli nt. „Jak działa Druga Wypłata

 1. Fiesta

  Dzięki. Jeśli o mnie chodzi, to temat drugiej wypłaty co nieco się do mnie zbliżył, właśnie przez to, co napisałeś.

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   To ja dziękuję, bo cieszy mnie fakt, że jest to napisane na tyle czytelnie, że można zrozumieć jak działa Druga Wypłata 🙂
   Bo zdaję sobie sprawę z tego, że dla osób, które mają pierwszy raz z tym do czynienia wcale nie musi to być takie oczywiste do ogarnięcia.
   A swoją drogą dzięki za taki rodzaj aktywności, jestem przekonany, że i Ty Piotrze na tym zyskasz, bo jak Mama zacznie zarabiać, to i Tobie z pewnością spodoba się zarabianie z Drugą Wypłatą 😉

   Odpowiedz
    1. Marek Nowacki Autor wpisu

     Tak Adamie, to jest MLM robiony w oparciu o sieć, który tym różni się od tradycyjnego, że tutaj to ludzie się do nas przyłączają, a nie, że my musimy za nimi gonić 🙂

     Odpowiedz
 2. Jolanta

  Witam
  Przeglądałam wiele wpisów zachęcających do projektu DRUGA WYPŁATA ale nigdzie nie ma konkretów tylko wypełnij formularz , dowiesz się więcej albo zarejestruj się podaj tel a my do ciebie zadzwonimy …

  Czy to jest jakiś nielegalny biznes że nikt nie podaje na czym to polega , nigdzie nie znalazłam planu marketingowego , na czym zarabiamy itp …
  A tel w ciemno nie uśmiecha mi się podawać , potem dzwonią różne instytucje i wciskają kredyty , ubezpieczenia itp ..
  Proszę o odpowiedź

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   Witaj Jolu,
   fajnie, że poruszyłaś ten temat.
   Faktycznie jest w tym trochę tajemnicy, ale po kolei.
   Zarabiamy na programach partnerskich, na których opiera się Druga Wypłata, czyli obecnie na AIOP – jako na głównym programie.
   I tutaj plan marketingowy jest prosty. Opłata miesięczna to 11,50$, a zarabiamy z co drugiej poleconej przez nas osoby i z co drugiej osoby poleconej przez naszych partnerów po 10$ od tych osób. I to co miesiąc i tak do nieskończoności. Czyli już pozyskując pierwszą osobę mamy ten zwrot. No po prostu bajka.
   Później dochodzi do tego program, na którym każdy może sobie zarabiać bez polecania kogokolwiek, który został dopracowany i ułatwiony w Drugiej Wypłacie i całość nazwana Wewnętrznym Systemem Finansowania Kosztów.
   I ten wątek można powiedzieć, że jest owiany nutką tajemnicy, gdyż nie zdradzamy jego prawdziwej nazwy na zewnątrz, a poznają ją dopiero nasi partnerzy po przejściu przez pierwsze kroki, gdy już potrafią poruszać się w tym wszystkim.
   Kolejne programy są systematycznie wdrażane w życie i tak np. już jest ten z III etapu kariery, mimo, że dopiero niebawem będzie wprowadzany program z II etapu kariery.
   Aktualnie trwają intensywne prace zmieniające całość działania Projektu Druga Wypłata, który jako taki będzie darmowy, a dla osób zdecydowanych na zarabianie podstawowy program czyli AIOP trzeba będzie opłacić.
   Zakulisowo mogę zdradzić, że pierwszy film właśnie został dzisiaj ukończony, więc bardzo możliwe, że już po weekendzie będzie dopracowana całość. 🙂
   No właśnie stało się i teraz Druga Wypłata jest już za darmo jako Szkoła Biznesu Internetowego.

   Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   drąż, bo za chwilę możesz na tym zyskać coś zupełnie bezcennego – mianowicie wiedzę zawartą w DW i pokazującą kilka bezcennych sposobów pozyskiwania osób do swoich biznesów zupełnie za darmo(!), ale łap od razu byka za rogi, bo jak znam życie (a opisywałem to już na tym blogu parokrotnie) okazje takie tak szybko przychodzą, jak i odchodzą…
   Ważne, aby załapać się do najszybszego expresu!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge