Jak podwoić zyski z inwestycji w 55 dni

W poprzednim wpisie w Domowym Systemie Zarabiania dowiedziałeś się jak zarabiać z Traffic Monsoon bez polecania, a dzisiaj pokażę Ci na tej bazie jak podwoić zyski z inwestycji w 55 dni i przedstawię Ci na to wyliczenia na moim przykładzie.

Oprócz tego powiem Ci jaką strategię działania doradzam poleconym przeze mnie partnerom.

Traffic Monsoon po miesiącuPrzejdźmy więc do tej technicznej części, która zapewne w chwili obecnej najbardziej Cię intryguje. Chcę, abyś wiedział co i skąd się bierze.

W poprzednim wpisie obiecałem zamieścić zrzut z mojego ekranu, ale doszły tam pewne inne elementy i ten wpis byłby po prostu za długi, stąd postanowienie utworzenia kolejnego, aby przy okazji pokazać wszystkim jak podwoić zyski ze swojej inwestycji już w 55 dni i jak je zwielokrotnić w stosunkowo nieco dłuższym czasie.

Przejdźmy więc do szczegółów.
Wiem, że wiele osób chciałoby wiedzieć co zrobić, aby zwielokrotnić swoje zyski z inwestycji w stosunkowo krótkim czasie.
Ty dzięki temu, że czytasz ten wpis będziesz już to wiedzieć, a co z tą wiedzą zrobisz zależy już tylko i wyłącznie od Ciebie.

Wiem, że jesteś zainteresowany tym, aby zwielokrotnić, albo chociażby podwoić zyski ze swoich inwestycji, bo po pierwsze byś tego nie czytał, a po drugie kto by nie był…?

Wykorzystaj więc tę wiedzę w sposób najlepszy dla siebie.

Będziemy bazować na tym zrzucie z jednego z programów, w których biorę udział.
Traffic Monsoon po miesiącu

Dlaczego ten zrzut? Bo został zrobiony po miesiącu od zainwestowania przeze mnie w program, dzięki któremu mogę promować swoje inne programy i przy okazji jeszcze zarabiać, czyli Traffic Monsoon i przy okazji w program, który pozwoli mi podwoić zyski z inwestycji w niecałe dwa miesiące.

Ale po kolei. Jak widzisz na zrzucie na czerwono ponumerowałem poszczególne okienka i teraz je dokładniej opiszę, abyś miał orientację w terenie: 🙂

 1. Aktywne pozycje, czyli AdPack’i (paczki)
 2. Wszystkie pozycje (paczki)
 3. Zyski z moich udziałów
 4. Razem zarobione
 5. Osoby polecone (aktywne)
 6. Zarobione prowizje z osób poleconych
 7. Z moich CashLinków
 8. Z CashLinków osób poleconych

Dla jasności zainwestowałem w 10 AdPacków (paczek reklamowych) i po miesiącu mam tyle samo Aktywnych (Punkt 1), co Wszystkich (Punkt 2) paczek, czyli 21.

I teraz nieważne ile ja mam osób poleconych i ile w sumie już zarobiłem, ponieważ jest to program, gdzie zarabiamy bez polecania, a nawet na samym początku polecanie nie jest wskazane.
Bowiem najlepiej zacząć polecać (jeśli ktoś w ogóle chce) dopiero wówczas, gdy już wszystko jest dla nas w Traffic Monsoon zrozumiałe i gdy mamy już jakieś efekty, którymi możemy się pochwalić.

To co Ci teraz pokazuję ma tylko za zadanie potwierdzenie moich dalszych wyliczeń, w których wykażę, jak podwoić swoją inwestycję w niecałe 60 dni.

Dlatego najważniejszym odnośnikiem będzie tutaj ilość paczek wygenerowanych w tym czasie (Punkt 2) i wysokość zysków tylko z moich inwestycji w same paczki (Punkt 3), nawet bez wyklikanych przeze mnie CashLinków (czyli zarobionych pieniędzy za samo klikanie w te CashLinki), co normalnie nam się zalicza i jest wykazywane w Punkcie 4.

Założenie jest takie, jak w moim przykładzie, czyli przy inwestycji w 10 paczek i reinwestycji przez co najmniej 55 dni. Oczywiście, jak zaczniesz z większą inwestycją, to efekty będą zdecydowanie szybsze.

I tak tylko dla jasności – cały czas zakładam, że zapoznałeś się  już z tym wcześniejszym wpisem: Zarabiaj z Traffic Monsoon bez polecania.

W skrócie – z każdej paczki zarabiamy 10% po 55 dniach, czyli z 50$ otrzymujemy po tych 55 dniach 55$ i zarabiamy na czysto 5$.
(Przy czym te 55 dni nie jest wartością stałą, ale tak to w chwili obecnej wygląda).

Uwaga, bo wiele osób nie dostrzega tego co tutaj jest najważniejsze (czyli tzw. magii procentu składanego o czym później) uznając, że co to za zysk?

Jest to podstawowy błąd choćby tylko z tego powodu, że 10% w niecałe dwa miesiące nie dostaniemy w żadnym banku nawet przez cały rok, a nawet prze kilka lat!
Ale to nie wszystko, czytaj dalej, aby dostrzec to co najważniejsze w tym systemie.

Otóż przy 10 paczkach codziennie otrzymujemy na nasze wirtualne konto po min. 10$, tak więc po pierwszych 5 dniach zarobimy już 50$, które oczywiście reinwestujemy (czyli kupujemy z zarobionych pieniędzy dodatkową paczkę) i przez kolejne dni codziennie nalicza się już nam nie po 10, ale po 11$.

A ponieważ w praktyce jest to więcej niż 10 i później 11 dolarów, to w moim przypadku już po 9, (a nie po 10 dniach) miałem kolejne 50$ i oczywiście przeznaczyłem je na kolejną paczkę.
I tak dalej, bo po tych 9 dniach otrzymywałem już po 12$ dziennie, potem 13$ etc.

Najlepiej, jak samodzielnie zrobisz sobie takie wyliczenia, bo dojdziesz do wniosku, że (matematycznie licząc) w 55 dniu będziesz mieć prawie 19 paczek, co w praktyce oznacza, że będzie ich spokojnie min. 20.

A skoro tak, to wówczas (po 55 dniu każda paczka wygasa) pozostanie Ci tylko i aż te 20 paczek. Wówczas, jak widzisz podwajasz swój kapitał początkowy i możesz zacząć go wypłacać.
(Zauważ proszę, że mi już po pierwszym miesiącu naliczyło aż 21 paczek).

Potrwa to ok. 24 dni zanim nazbiera Ci się te 500$, co nie zmienia jednak faktu, że w 55 dniu podwoisz swoją inwestycję i po odebraniu swoich pieniędzy na nią przeznaczonych zaczynasz z 10 paczkami extra już bez żadnej inwestycji!

Ale jeśli nie musisz wypłacać tych pieniędzy, to znacznie przyspieszysz pomnażanie swoich zysków.

Najważniejsze w tym programie jest to, że już po dwóch miesiącach odzyskujemy cały swój wkład inwestycyjny i mimo to dysponujemy takim samym (a nawet większym) kapitałem, jaki zainwestowaliśmy na początku, tak bowiem działa procent składany.

Dlatego proponuję Ci, aby wykupić sobie jak największą ilość paczek, na którą Cię stać, bo w ten sposób znacznie przyspieszysz wzrost swoich zysków.
Oczywiście nie działaj na wariata, działaj w taki sposób, aby nie obciążyć całego swojego budżetu, ani nawet jego połowy, bo to jest biznes i jakieś ryzyko zawsze istnieje i trzeba je brać pod uwagę.

Z tym, że jak nie masz kasy, to proponuję pożyczyć kwotę, którą uznasz za stosowną i po 3-4 miesiącach zwrócić.
A jak nie masz gdzie pożyczyć, to możesz wziąć darmowe (albo prawie darmowe) pożyczki najlepiej ze swojego konta w M2M.

Jeśli jednak nie jesteś w M2M, to poniżej wymieniam firmy, które udzielają pożyczki pozabankowe: Wonga, Net Credit, VIA SMS, VIVUS, Kredito24, Filarum.pl, Ekspres Kasa, Smart Pozyczka, Szybka Gotówka,

a Twoim zadaniem będzie znalezienie ich tutaj:

I jak już znajdziesz konkretne pożyczki bierzesz je np. w dwóch firmach po 1000zł (albo w 4 po 500zł lub w dowolnej innej konfiguracji) i dostajesz je w większości przypadków bez żadnych kosztów (trzeba przeczytać warunki) i spłacasz po trzech – czterech miesiącach.

Natomiast, jak już masz pieniądze, to zaczynasz od tego, że od razu wykupujesz sobie 10 paczek i po pierwszych 5 dniach kupujesz następną i nalicza Ci się już po 11$ dziennie.

Po kolejnych 5 dniach następną i naliczać Ci się już będzie po 12$ dziennie.

I w ten sposób wraz z wykupem następnych paczek ilość dni kiedy zarobisz 50$ będzie maleć i coraz to szybciej paczki będą Ci przybywać.

Ostatecznie po 55 dniach matematycznie licząc będziesz mieć prawie 19 paczek dodatkowo, czyli w praktyce spokojnie 20.
Wówczas te pierwsze 10 paczek zniknie, ale pozostanie Ci ich 20, więc dwa razy tyle w ile zainwestowałeś.

Wówczas 10 z nich przeznaczasz na wypłatę swojego wkładu i dalej pozostaje Ci 10 paczek, które będą pracować dla Ciebie już za darmo, więc nic na nich tracisz!

W ten sposób nie dość, że masz je na czysto, to jeszcze w 55 dni podwajasz swoje zyski.

Wspomniałem, że matematycznie licząc, bowiem w praktyce przybywa ich więcej, ponieważ te 55$, które generuje każda paczka jest od razu dzielone na godziny i co godzinę nalicza nam się ta większa kwota, więc w tym 55 dniu z pewnością będzie ich więcej.
Mnie, jak widzisz już po pierwszym miesiącu (kiedy to pieniądze przybywają znacznie wolniej niż w późniejszym czasie) przybyło już 11 paczek, więc w kolejnym miesiącu przybędzie ich zapewne jeszcze więcej.

A zauważ mówię tu tylko o 10 paczkach reklamowych, a logiczne jest przecież, że im większy wkład początkowy, tym zwrot z inwestycji i późniejsze zyski przychodzą znacznie wcześniej.

Jak sam widzisz potencjał jest tutaj po prostu niesamowity.

Jeśli dodatkowo będziesz jeszcze aktywnie klikać w Cash Linki i pochwalisz się tym programem przed swoimi znajomymi, to jeszcze bardziej przyśpieszysz.

Reasumując po inwestycji w 10 paczek, po niecałych 60 dniach masz ich 20 (czyli 1000$), które możesz już sobie zacząć wypłacać, aby otrzymać zwrot wkładu. Ale najlepiej nie wypłacać codziennie po ok. 20$, które będą się pokazywać na Twoim koncie, tylko poczekać ok. 24 dni i wypłacić od razu około 500$.

Dlaczego?

Bo zaoszczędzisz na opłatach!

Ale najlepiej jest jak najdłużej reinwestować.

No dobra, przecież wiem, że jest SUPER! 🙂

Uwaga.

Jak już przystąpisz do Traffic Monsoon, to nie wpłacaj od razu pieniędzy na AdPacki, bo dostaniesz ode mnie info, jak zaoszczędzić na przewalutowaniu i wiele innych ważnych informacji, w tym jak skorzystać ze specjalnego kalkulatora pozwalającego na wszelkiego rodzaju wyliczenia.

Oprócz tego dostaniesz dostęp do specjalnej grupy na fb, gdzie znajdziesz odpowiedzi na większość swoich wątpliwości, a jak nie znajdziesz, to możesz zadać pytanie i w bardzo krótkim czasie dostaniesz na nie odpowiedź od pozostałych uczestników na tej grupie.

Mam nadzieję, że zrozumiałeś już, jak podwoić swoją inwestycję w 55 dni.

Dopisek z 22.09.2015r.
Tak wygląda to u mnie w 32 dniu:
TM w 32 dniu - przekroczone 500 $więc jest lepiej niż można by przypuszczać, gdyż już teraz mam ponad 500$ na koncie, czyli zwrot jest już praktycznie po miesiącu, super. 🙂

I paczek mam więcej niż wynikałoby to z „matematycznego” wyliczenia, bo w teorii powinienem mieć ich tylko 18, ale to akurat u Ciebie nie musi tak wyglądać.

Reasumując przy 10 paczkach całość zwraca się nam i podwaja w dwa miesiące i po „matematycznych” wyliczeniach w ciągu kolejnych 24 dni nazbiera nam się ponad 500 dolarów, które możemy już sobie wypłacić.
Więc, jak inwestujesz 500$, to po dwóch miesiącach podwajasz zyski z inwestycji i (po wypłacie wkładu w trzecim miesiącu) pozostaje Ci kolejne ok. 500$ na czysto, którymi możesz dysponować w dowolny sposób.

Pokaż mi inny taki biznes, gdzie można podwoić w dwa miesiące zyski z inwestycji, to chętnie skorzystam i nie omieszkam go opisać na tym blogu.

Zobacz jak przyłączyć się do Traffic Monsoon zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań i wówczas dostaniesz ode mnie specjalną sekretną strategię działania.

Dodatkowy zrzut z ekranu pokazujący, że po 36 dniach mam już naliczone na koncie 600$:

Traffic Monsoon w 35 dniu 600$Zobaczymy, jak to pójdzie dalej, zamieszczę kolejne zrzuty.
Jest następne pełne naliczenie i w 39 dniu jest już na koncie 700$:
Traffic Monsoon w 39 dniu - przekroczone 700$

Coraz bardziej ekscytująco to wygląda 🙂
że nie wspomnę o kwocie, którą mam faktycznie naliczoną przy tylko … dobra nie ważne ilu poleconych osobach. Widać, że przybiera to na parze, oby tak dalej.
Ale ja Ci radzę nie czekaj na efekt końcowy, bo to tylko w przysłowiu ostatni będą pierwszymi – w biznesie jest wprost przeciwnie.
Za chwilę zamieszczę kolejne zrzuty, ale to wciąga 🙂
Jest już 800$ w 42 dniu:
Traffic Monsoon w 42 dniu - przekroczone 800 $Przyznasz chyba, że fajnie?

Jest i 900$ w 45 dniu:
– jakiś błąd techniczny uniemożliwia mi jednak dodanie zrzutu z ekranu. Obiecuję, że go wstawię, jak tylko się z tym uporam. I tak też czasami bywa… niestety.
O udało się: 🙂TM 900$ w 45 dniu

No i jest już 1000$, a mamy 48 dzień, więc w moim przypadku jest to o cały tydzień szybciej niż zakładałem, ale w Twoim może to być jeszcze szybciej, albo nieco później: 🙂
TM 1000$ w 48 dniu

 Jeszcze chcesz czekać, jak widzisz nie warto, bo w rzeczy samej „czas to pieniądz”.

Uwaga! (11.10.2015)
Jest jeszcze lepiej mam już po 55$ za pierwsze 10 paczek, więc nie 55 dni, ale już firma zeszła do 51, super(!) oby więcej takich niespodzianek (a na koncie, tym bez poleconych 1152,15$).

Nadszedł 55 dzień, więc zamieszczam zestawienie kończące ten okres:

Wyniki w 55 dniu


Wnioski?
Ja zarobiłem więcej niż trzykrotność kwoty zainwestowanej w reklamy.
Do tej pory nie bardzo w to wierzę, bo  nastąpiło to w niecałe dwa miesiące…

I gdybym nikogo nie polecił w międzyczasie, to i tak miałbym ponad dwukrotność zainwestowanej kwoty, czyli ponad 1000$ (bo dokładnie ponad 1250$ (bo ten zrzut zrobiłem z samego rana, więc już w południe było znacznie więcej niż 1250$, co stanowi prawie 5000zł).

A ponieważ ja nie zamierzam na razie wypłacać, tylko reinwestować, to niebawem będę mieć już po 50$ dziennie (prawie 200zł), co miesięcznie daje 1500$ (prawie 6000zł).

A zamierzam reinwestować do czasu, aż będę miał min. 100$ dziennie, a będzie to następować teraz w coraz to szybszym tempie.
Będę tu wrzucać info o tych kolejnych progach, które zamierzam zrealizować (chcę, abyś wiedział w jak krótkim czasie można się wypiąć na swojego szefa, albo po prostu sobie dorabiać dodatkowe kwoty miesięcznie).

Podsumujmy co trzeba zrobić, aby to osiągnąć:
1. Wykupić sobie np. tak jak ja o zrobiłem 10 AdPacków (paczek reklamowych) po 50$ każda.
2. Reinwestować zarobione pieniądze przez te pierwsze dwa miesiące.
3. I w trzecim miesiącu można już wypłacić zainwestowane pieniądze i drugie tyle mieć do własnej dyspozycji.
I wówczas najlepiej ponownie powtórzyć cały proces, dojść do jakieś rozsądnej (dużej) kwoty i częściowo zacząć sobie wypłacać, tak aby reszta dla nas cały czas pracowała.

Ponieważ teraz wszystko zależy tylko od Ciebie – zorganizuj te 2000zł i działaj.

Teraz Ty decydujesz, bo system jest już sprawdzony i wiesz jak to wygląda od środka.
Jeśli nie masz innej możliwości zdobycia takiej kwoty, to ją pożycz na 3-4 miesiące, oddasz ją trochę wcześniej, co oczywiście ucieszy pożyczkodawcę.
Wówczas możesz mu powiedzieć, co zrobiłeś, aby podwoić swoją inwestycję i w ten sposób pozyskać partnera.
Proszę – wyobraź  to sobie…

Po przystąpieniu do nas dostaniesz wszystkie informacje, które pomogą Ci podwoić swoją inwestycję w bardzo krótkim czasie i w osiągnięciu celu.
Zacznij Szybko Spełniać Swoje Marzenia. 🙂

Zrzut ekranu po dwóch miesiącach:
Zrzut ekranu 2015-10-21 18.45.43

fajnie, co?
I kolejny po 12 dniach:
Zrzut ekranu 2015-11-02 23.40.06

aż chce mi się tutaj często zaglądać 🙂

Mamy 6.11.2015 i 50 paczek na koncie 🙂 , czyli po 78 dniach przybyło mi 40 paczek: Zrzut ekranu 2015-11-06 10.21.48

Każda z nich kosztuje 50$, więc jakby na samych paczkach zarobiłem 2000$, czyli ile to jest w złotych? Najlepiej sam już to policz i oceń, czy warto zainwestować w 10 paczek.
Jak widzisz na koncie w praktyce jest więcej, a dziennie przybywa coraz to więcej, aktualnie po około 53$, co daje ok. 200zł (razy 30 dni to daje ca 6000zł) i to po dwóch i pół miesiąca. Super.
Oczywiście to jest mój przykład, który u Ciebie może być jeszcze wyższy (lub niższy), ale z pewnością na tym zarobisz duże pieniądze.
Sam zdecyduj, co z tą wiedzą zrobić, teraz wszystko zależy od Ciebie.

Dopisek 20.11.2015
Jutro 3 miesiąc, ale ponieważ ten system jest niesamowity dokupiłem kolejne 30 paczek i więcej nie będę zamieszczać tu już zrzutów ekranu, ten poniżej jest ostatnim i teraz pokażę Ci jak to wygląda w rzeczywistości po 3 miesiącach.
Tym razem zobaczysz już ile faktycznie w tym czasie zarobiłem:
TM po 3 miesiącach

Fajnie?
Dla mnie Super, u Ciebie może to być mniej lub jeszcze więcej.
Teraz codziennie nalicza mi już po 100$, mimo, że paczek mam 93, a nie 100.
Kolejny krok należy do Ciebie.

Zobacz opinie o Traffic Monsoon.

UWAGA:
Chwilowo wyjaśniana jest sytuacja formalna w USA i póki co rejestracja do Traffic Monsoon jest niemożliwa.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • jak podwoić zysk
 • co zrobić by podwoić zyski
 • inwestycja 2000 zł trAfficmonsoon
 • inwestycje 100 % zysk
 • jak podwoic swoje zyski
 • podwoic inwestycje
 • podwoić zysk
 • w jakich dniach miesiaca m2m wypłaca zarobione pieniądze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *