Familo, czyli jak w krótkim czasie uzyskać swoją emeryturę

Ostatnio w Domowym Systemie Zarabiania dowiedziałeś się, jak pozycjonować i katalogować strony, a teraz podpowiem Ci dyskretnie, jak  w familo w stosunkowo krótkim czasie możesz wyrobić sobie swoją emeryturę – zupełnie niezależną od naszego państwa.

Domowy System ZarabianiaW tradycyjnym systemie pracy, na swoją emeryturę trzeba pracować praktycznie przez całe swoje najlepsze lata życia, a i to jeszcze nic pewnego, że w ogóle w końcu ją otrzymamy.
O tym, jak ma wyglądać wysokość uzyskanej tą drogą emerytury może lepiej nie będę wspominać, bo nie chcę Cię denerwować – no po prostu żenada.
Tym bardziej, że dołożyli nam teraz jeszcze parę ładnych dodatkowych lat pracy. Swoją drogą ciekawe, czy ktoś policzył już ile godzin trzeba w życiu przepracować, aby wreszcie poczuć to szczęście w wieku 67 lat i … zacząć używać świata.

Więc postanowiłem zrobić to inaczej i uzyskać dużo lepsze efekty w znacznie krótszym czasie.

I teraz pokażę Ci, jak to zrobić w Familo i samemu niezależnie wypracować sobie swoją emeryturę.

Jest to o tyle fajny sposób, że nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych, a dla tych którzy zechcą tutaj zainwestować otworzy się świat wręcz niesamowitych możliwości, ale o tym powiem później dwa słowa.

Tymczasem przechodzimy do meritum, bo zapewne chcesz już wiedzieć, jak dzięki familo uzyskać emeryturę, podkreślam swoją niezależną emeryturę.

A sprawa jest prosta, bo opiera się o taką prozaiczną czynność, jaką robimy na co dzień, czyli zakupy. No może w tym przypadku jest nieco inaczej, bo zakupy te trzeba zrobić przez internet. Dobrze jest też wcześniej zaplanować sobie, co będziemy potrzebować na miesiąc i takich zakupów dokonać, więc trochę musimy zmienić przyzwyczajenia, bo większość z nas jest nauczona robić zakupy właściwie z dnia na dzień.

W ten sposób kupujemy płacąc coraz to mniej, a jak sami zaczniemy polecać ten rodzaj zakupów swoim znajomym, to dodatkowo przysługuje nam określony procent z obrotu naszej grupy zakupowej i czerpiemy z tego jeszcze większe korzyści.

W tym systemie możemy dokonywać zakupów w konsekwencji tylko za 10% ich wartości, czyli z 90 procentowym rabatem. My z Magdą już tak kupujemy (swoją drogą super uczucie). 🙂

To pozwala początkowo oszczędzać pieniądze na zakupach, a później je zarabiać.

Możemy tak dokonywać zakupów większości artykułów (w tym spożywczych), takich jakie kupujemy normalnie, tych które znamy i lubimy.

Nie musimy też niczego sprzedawać!

W Familo, tylko za pierwsze zakupy płacimy cenę sklepową, a każdy kolejny zakup będzie już tylko tańszy, by wreszcie dojść do tych 90 procent upustu.

Ale to nie wszystkie możliwości, bo jak już wspomniałem wcześniej można tutaj inwestować pozyskując w ten sposób znacznie szybciej swoją emeryturę, bo z każdych 50 zł otrzymujemy w sumie 180 zł, czyli na czysto zarabiamy 130 zł.
A dla osób, które chcą zainwestować większe kwoty np. 4800 zł (przy czym nie można na razie przeznaczyć na to więcej niż 400 zł dziennie) uzyskają z tego 23740 zł, więc na czysto zarobią 18940 złotych.

I te pieniądze można sobie wypłacić (z tym, że wówczas należy odprowadzić stosowny podatek), albo przeznaczać na zakupy kupując je oczywiście za 10 procent ich wartości. A ponieważ wśród tych zakupów znajdować się niebawem będą także takie produkty jak – uważaj – paliwo(!) oraz usługi (w tym np. wczasy itp.), to można będzie z tych zarobionych przez nas pieniędzy zdecydowanie jeszcze więcej oszczędzać.

A to jeszcze nie wszystkie nowości jakie serwuje nam ten program bowiem oferuje on nam również cały system szkoleń.

Wiem, że trudno w to wszystko uwierzyć, dlatego zapraszam Cię na prezentację internetową na żywo – w poniedziałki o godz. 20.00.

Przy czym nie obiecuję Ci tu, że uzyskanie w ten sposób emerytury nastąpi w … tydzień, ale też nie musi to trwać kilka lat (chociaż przyznasz, że i tak byłby to super rezultat w porównaniu do tradycyjnego systemu), bo wiele osób już sobie ją wypracowało, mimo że familo zaczęło działać dopiero od września 2012 i wówczas zaczynało tylko z 200 produktami, a teraz można już kupić w zasadzie wszystko. Bo oprócz tego co jest w sklepie można już kupować produkty w innych sklepach.
Mało tego od 1 lipca 2014 r. familo, jako pierwszy w Polsce sklep internetowy wprowadza możliwość dokonania zakupu paliwa!
I co rusz, to dochodzą jakieś nowe super smaczki.

Więc tą drogą możesz naprawdę w krótkim czasie w familo uzyskać emeryturę na godziwym poziomie, która z czasem będzie tylko rosnąć, czyli możesz mieć tzw. dochód pasywny. 🙂

15 myśli nt. „Familo, czyli jak w krótkim czasie uzyskać swoją emeryturę

 1. Dominik

  Zgadzam się z tobą.

  Dzisiaj jest tyle rozwiązań do wypracowania sobie dodatkowego zysku, że chyba jest tego nieograniczenie wiele. Jednak tylko niektórzy tego doznają ponieważ potrzebna jest do tego samoedukacja i wyznaczanie celów, o czym mało osób wie.

  O wiele lepiej napracować się teraz ze 2 lata czy rok i mieć później kilka tysięcy złotych, niż pracować 40 lat na etacie i liczyć na emeryturę z Zusu, która i tak nie wiadomo czy zostanie wypłacona, bo moim zdaniem Zus upadnie i ciekawe co wtedy powiedzą tym wszystkim emerytom i rencistom.

  Pozdri 🙂

  Odpowiedz
 2. meraszka

  Z zaciekawieniem przeczytałam propozycję o dodatkowej emeryturze i powiem że zaczynam wprowadzać to już od jutra. Man nadzieję że efekt pozytywny szybko uzyskam.

  Odpowiedz
 3. jahydraulik

  W dzisiejszych czasach gdzie mamy pracować prawie do śmierci przyda się fenomenalna porada innej niż państwowa emerytura.A Jeszcze jak będzie starczało na więcej niż chlebuś ze smalczykiem to już będzie genialnie.Więc należy szybko korzystać z tych dobrych porad.

  Odpowiedz
 4. Johny

  Ciekawa treść wpisu i bardzo pomocna. Lubie kiedy wszytko jest dobrze opisane i zawiera kluczowe porady. Mam zamiar wdrążyć to w życie i będę czekał z nie cierpliwością na efekty.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 5. Allaway

  Bardzo mi się podoba ten program przedstawiony do uzyskania godziwej emerytury bo na państwową nie ma co liczyć prędzej by się człowiek wykończył.Dlatego będę się starać w pełnym tego słowa znaczeniu skorzystać z tej prezentacji i czekać na upragnione efekty.

  Odpowiedz
 6. Automator

  Bardzo ciekawy artykuł, jednak nie sądzę bym był w stanie to wszystko ogarnąć. Widać, że chociaż ktoś wie jak pomóc sobie w przyszłości. Mimo wszystko dzięki.

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   A co Ci zależy spróbować?
   Przecież uczestnictwo w webinarze chyba nie boli 🙂
   A chyba gra jest warta świeczki, skoro dotyczy naszej przyszłości i zabezpieczenia jej poprzez wytworzenie sobie samemu własnej od niczego niezależnej emerytury, prawda?
   Przecież jeśli nie spróbujesz, to nigdy nie posmakujesz…
   A teraz właśnie jest najlepszy czas.

   Odpowiedz
 7. Kaczor

  Dobry sposób. Nie wiedziałem, że ktoś może zaoferować aż 90% upustu! Mam nadzieję, że znajdę czas na przetestowanie. A ty sprzedajesz produkty które kupujesz od nich taniej? Ile na tym już zarabiasz?

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   No widzę, że koniecznie powinieneś przetestować FAMILO, bo wówczas dowiesz się, że tu niczego nie sprzedajesz (rozumiesz NICZEGO!!!).
   Kupujesz produkty na własny użytek i na tym zarabiasz.
   Wiem, że w to trudno uwierzyć w odniesieniu do tego, z czym dzisiaj się spotykamy na rynku.
   Łatwo też w oparciu o taką koncepcję zbudować sobie grupę zainteresowanych tym projektem osób i zarabiać również z ich obrotu (dochód pasywny) i wypracować sobie więcej takich emerytur.
   Odpowiem teraz na pytanie ile na tym zarabiam.
   Wiem, że to rzadkość, ale odpowiem szczerze.
   Zarabiam tyle, że pozwala to nam z Magdą i Mamą robić w miesiącu kilkukrotnie zakupy (każdy powyżej 200 zł) za 10 procent ich wartości.
   A przecież moi sponsorzy zarabiają znacznie więcej.
   Niektóre faktury dla niedowiarków zamieszczam we wpisie: familo dawniej klub konsumenta.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *