Familo, czyli jak w krótkim czasie uzyskać swoją emeryturę

Ostatnio w Domowym Systemie Zarabiania dowiedziałeś się, jak pozycjonować i katalogować strony, a teraz podpowiem Ci dyskretnie, jak  w familo w stosunkowo krótkim czasie możesz wyrobić sobie swoją emeryturę – zupełnie niezależną od naszego państwa.

Domowy System ZarabianiaW tradycyjnym systemie pracy, na swoją emeryturę trzeba pracować praktycznie przez całe swoje najlepsze lata życia, a i to jeszcze nic pewnego, że w ogóle w końcu ją otrzymamy.
O tym, jak ma wyglądać wysokość uzyskanej tą drogą emerytury może lepiej nie będę wspominać, bo nie chcę Cię denerwować – no po prostu żenada.
Tym bardziej, że dołożyli nam teraz jeszcze parę ładnych dodatkowych lat pracy. Swoją drogą ciekawe, czy ktoś policzył już ile godzin trzeba w życiu przepracować, aby wreszcie poczuć to szczęście w wieku 67 lat i … zacząć używać świata.

Więc postanowiłem zrobić to inaczej i uzyskać dużo lepsze efekty w znacznie krótszym czasie.

I teraz pokażę Ci, jak to zrobić w Familo i samemu niezależnie wypracować sobie swoją emeryturę.

Jest to o tyle fajny sposób, że nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych, a dla tych którzy zechcą tutaj zainwestować otworzy się świat wręcz niesamowitych możliwości, ale o tym powiem później dwa słowa.

Tymczasem przechodzimy do meritum, bo zapewne chcesz już wiedzieć, jak dzięki familo uzyskać emeryturę, podkreślam swoją niezależną emeryturę.

A sprawa jest prosta, bo opiera się o taką prozaiczną czynność, jaką robimy na co dzień, czyli zakupy. No może w tym przypadku jest nieco inaczej, bo zakupy te trzeba zrobić przez internet. Dobrze jest też wcześniej zaplanować sobie, co będziemy potrzebować na miesiąc i takich zakupów dokonać, więc trochę musimy zmienić przyzwyczajenia, bo większość z nas jest nauczona robić zakupy właściwie z dnia na dzień.

W ten sposób kupujemy płacąc coraz to mniej, a jak sami zaczniemy polecać ten rodzaj zakupów swoim znajomym, to dodatkowo przysługuje nam określony procent z obrotu naszej grupy zakupowej i czerpiemy z tego jeszcze większe korzyści.

W tym systemie możemy dokonywać zakupów w konsekwencji tylko za 10% ich wartości, czyli z 90 procentowym rabatem. My z Magdą już tak kupujemy (swoją drogą super uczucie). 🙂

To pozwala początkowo oszczędzać pieniądze na zakupach, a później je zarabiać.

Możemy tak dokonywać zakupów większości artykułów (w tym spożywczych), takich jakie kupujemy normalnie, tych które znamy i lubimy.

Nie musimy też niczego sprzedawać!

W Familo, tylko za pierwsze zakupy płacimy cenę sklepową, a każdy kolejny zakup będzie już tylko tańszy, by wreszcie dojść do tych 90 procent upustu.

Ale to nie wszystkie możliwości, bo jak już wspomniałem wcześniej można tutaj inwestować pozyskując w ten sposób znacznie szybciej swoją emeryturę, bo z każdych 50 zł otrzymujemy w sumie 180 zł, czyli na czysto zarabiamy 130 zł.
A dla osób, które chcą zainwestować większe kwoty np. 4800 zł (przy czym nie można na razie przeznaczyć na to więcej niż 400 zł dziennie) uzyskają z tego 23740 zł, więc na czysto zarobią 18940 złotych.

I te pieniądze można sobie wypłacić (z tym, że wówczas należy odprowadzić stosowny podatek), albo przeznaczać na zakupy kupując je oczywiście za 10 procent ich wartości. A ponieważ wśród tych zakupów znajdować się niebawem będą także takie produkty jak – uważaj – paliwo(!) oraz usługi (w tym np. wczasy itp.), to można będzie z tych zarobionych przez nas pieniędzy zdecydowanie jeszcze więcej oszczędzać.

A to jeszcze nie wszystkie nowości jakie serwuje nam ten program bowiem oferuje on nam również cały system szkoleń.

Wiem, że trudno w to wszystko uwierzyć, dlatego zapraszam Cię na prezentację internetową na żywo – w poniedziałki o godz. 20.00.

Przy czym nie obiecuję Ci tu, że uzyskanie w ten sposób emerytury nastąpi w … tydzień, ale też nie musi to trwać kilka lat (chociaż przyznasz, że i tak byłby to super rezultat w porównaniu do tradycyjnego systemu), bo wiele osób już sobie ją wypracowało, mimo że familo zaczęło działać dopiero od września 2012 i wówczas zaczynało tylko z 200 produktami, a teraz można już kupić w zasadzie wszystko. Bo oprócz tego co jest w sklepie można już kupować produkty w innych sklepach.
Mało tego od 1 lipca 2014 r. familo, jako pierwszy w Polsce sklep internetowy wprowadza możliwość dokonania zakupu paliwa!
I co rusz, to dochodzą jakieś nowe super smaczki.

Więc tą drogą możesz naprawdę w krótkim czasie w familo uzyskać emeryturę na godziwym poziomie, która z czasem będzie tylko rosnąć, czyli możesz mieć tzw. dochód pasywny. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *