Jak wypromować bloga – dwa skuteczne sposoby

W nawiązaniu do wpisu sześć prostych kroków jak wypromować bloga i innych podam teraz jeszcze dwa skuteczne sposoby, które w znaczny sposób pomogą Ci w odpowiedzi na pytanie jak wypromować bloga. 

jak wypromować blogaWiele osób męczy się próbując wypromować bloga, bo nie wiedzą jak to skutecznie zrobić.

Często nie wiedzą jakie wpisy zamieszczać na blogu, a jak uda im się coś napisać raz na miesiąc to jest szczyt. 

O tym, żeby zdobyć jakieś linki do swojego bloga, no to już w ogóle czarna magia.

Dlatego dzisiaj dam Ci oba rozwiązania tych sytuacji, abyś wiedział jak wypromować bloga w skuteczny sposób.

Myślę, że jesteś już po lekturze moich poprzednich wpisów dotyczących tego jak wypromować bloga. Opisałem w nich w znacznej mierze sposoby pokazujące jak wypromować bloga głównie za darmo.

Często to jednak nie wystarczy i trzeba sobie trochę pomóc, aby poznać odpowiedź na to jak wypromować bloga.

Przejdźmy więc do konkretów, abyś dowiedział się już jak wypromować bloga i w pełni z tego korzystał.

Po pierwsze blog musi żyć. I żebyś wiedział jak wypromować bloga to na razie zostańmy przy tym pierwszym 🙂
Bo żeby żył musisz go na bieżąco aktualizować, czytaj dokonywać nowych wpisów. 

A co jak skończą Ci się pomysły na te wpisy, a tu czas nagli, coraz bardziej się denerwujesz i potem jeszcze bardziej się blokujesz – też tak miałeś?

Więc pierwszy sposób, to kupowanie artykułów do wpisów na bloga.

Pozwoli Ci to w sposób ciągły bez żadnych przerw dokonywać na bieżąco wpisy, a wbrew pozorom nie jest to drogie.

Co byś powiedział na to, gdyby jeden wpis zawierający od 1000 do 2000 znaków miałby Cię kosztować tylko 3,30zł. Wierzysz, bo ja nie wierzyłem – więc musiałem to sprawdzić osobiście. Zresztą jak wszystko, co polecam, tym bardziej, że najpierw sam muszę wiedzieć np. jak wypromować bloga, abym to potem mógł rekomendować innym.

Myślę, że dzięki uzyskanej tutaj wiedzy też już będziesz wiedzieć jak wypromować bloga.

Ale jedziemy dalej i wyobraź sobie, że odpowiednio wpis powyżej 2000 znaków kupisz już za 6,60, a wpis na ponad 3000 znaków za 9,90zł.

Przy czym są to wpisy unikalne moderowane przez firmę, która to poleca i pisane przez copywriterów znających się na rzeczy, którzy tworząc dany wpis piszą go od razu pod konkretne słowa kluczowe, które oczywiście masz do wglądu.

Dlaczego miałbyś z tego skorzystać? (Bo to Ci się opłaci i będziesz wiedział już jak wypromować bloga) 🙂

 • masz teksty od ręki – pobierasz już gotowe, napisane wcześniej artykuły. Nie musisz czekać aż ktoś dopiero je napisze. Widzisz co kupujesz;
 • jakość – każdy tekst jest ręcznie sprawdzany przez moderatora pod kątem jakości oraz unikalności. Akceptowane są tylko i wyłącznie starannie napisane teksty spełniające wymagania firmy;
 • bezpieczeństwo – to firma rozlicza się z copywriterami. Po wpłaceniu środków automatycznie otrzymujesz artykuły do pobrania. Jeśli artykuły nie spełnią wymagań, zwracają Ci środki;
 • wygoda – nie tracisz czasu na szukanie copywriterów na forach dyskusyjnych i serwisach z ogłoszeniami, a później nie musisz tracić czasu na negocjowanie z nimi cen, które powiem od razu są zdecydowanie wyższe, (a jak tekst nie przypadnie Ci do gustu, to już nie koniecznie dogadasz się z rzekomym copywriterem).

Oczywiście możesz również sam zapisać się jako copywriter (jeśli czujesz się w tym dobry) i sprzedawać swoje artykuły.

Ok, gdy mamy już pisanie artykułów na bloga z głowy, to teraz czas na bezpośrednią promocję i tu przechodzimy do drugiego sposobu.

A to jest już znacznie poważniejsza sprawa, bo dzięki niej posiądziesz wiedzę, jak wypromować bloga w skuteczny sposób! 

Wiesz co wujek Google ceni sobie najbardziej, aby uznać, że to właśnie Twój serwis (wpis) jest warty więcej niż pozostałe?

Otóż są to linki prowadzące bezpośrednio do Twoich wpisów (czytaj do Twojego bloga)!
Jest to najważniejsza pozycja, bo dla nich ruch z zewnątrz na Twoim blogu, to oznaka aktywności i popularności strony bądź wpisu.

jak wypromować bloga skuteczne sposobyA skąd brać takie linki?

No tutaj jest wiele teorii, ale wszystkie bardzo czasochłonne i dość karkołomne, choć darmowe. Próbowałeś już może którejś z tych metod? Tak jest to droga przez mękę i do tego nie zawsze tak skuteczna.

A co byś powiedział na to, gdybyś mógł kupić linki już po 37 groszy od sztuki? Tzn. załóżmy, że Ty płacisz 37 groszy, a ktoś wynajduje odpowiednie strony lub blogi i zamieszcza w nich do Ciebie link tekstowy. Może powtórzę tekstowy – bo to bardzo ważne! Na cały miesiąc. I to jeszcze w powiązanych tematycznie stronach (blogach). Co Ty na to?

Wiem, wiem, też pomyślałem, że to dobry żart, albo chwyt reklamowy, żeby wiedzieć jak wypromować bloga!

A tymczasem jest to do osiągnięcia, a nawet jeszcze lepiej. Bo Twoja rola ogranicza się tylko do wybrania tematyki i podania fraz (słów kluczowych), na wypromowaniu których Ci zależy!

Tą drogą uzyskujemy linki przychodzące do naszego bloga. Są to unikalne linki z zupełnie różnych serwisów – często powiązanych tematycznie z pozycjonowanym wpisem, a w żaden sposób nie powiązane ze sobą. Więc dla przeglądarek nie ma w tym niczego złego, a wprost przeciwnie – właśnie za to należy się nagroda!

Jeden link tekstowy kosztuje od 0,37zł i po miesiącu masz już bardzo dużo przychodzących linków (nawet do 250) i na bieżąco otrzymujesz informację na temat aktywności systemu i po upływie miesiąca statystyki dotyczące pozycji.

Najlepsze jest to, że to firma pozyskuje dla nas klientów, a my tylko dodajemy swój wpis, który chcemy wypozycjonować.

Dzięki temu docierasz również do znacznie większej liczby klientów, bo każdy zanim wyrazi zgodę na zamieszczenie u siebie linku tekstowego do Ciebie – najpierw sprawdzi o czym jest dany wpis i po prostu go przeczyta. 

System nie wymaga od nas żadnej znajomości SEO (search engine optimization). Koniec z szukaniem informacji na ten temat na specjalistycznych forach i portalach.

Podsumujmy drugi sposób, bo jest on bardzo prosty i przejrzysty:

 • sam wybierasz tematykę i frazy, które chcesz pozycjonować;
 • i nic więcej nie robisz, bo to system sam wyszukuje dla Ciebie najlepsze serwisy;
 • zlecenie wyświetlania linków jest tak proste, że każde dziecko sobie z tym poradzi;
 • nie robisz nic oprócz tego, że zlecasz i po stosunkowo krótkim czasie obserwujesz już efekty.

Ja już z tego korzystam i myślę, że Ty powinieneś to przemyśleć ze swojego punktu widzenia.

To fakt, że promowanie bloga w ten sposób trochę kosztuje, ale pomyśl o wzroście odwiedzin Twojego bloga i większej ilości zadowolonych czytelników, a co za tym idzie przełożeniu na sprzedaż lub zwiększenie ilości osób w Twoim zespole. U mnie ta konwersja zdecydowanie wzrosła!

Zresztą co tu dużo mówić prawda jest taka, że jak chcesz się liczyć na rynku, to po prostu musisz kupować linki.

Oba programy mają swoje systemy partnerskie, więc polecając je otrzymujesz odpowiednie zniżki.

… Do niedawna tutaj pokazywałem linki prowadzące do tych systemów…

Jednak z uwagi na ich bardzo wysoką skuteczność teraz linki te będę podawać tylko swoim partnerom biznesowym.

Dlatego jeśli już współdziałasz ze mną w jakimkolwiek z biznesów i chcesz wiedzieć jak wypromować bloga, to daj mi znać, a oczywiście podam Tobie te linki i wówczas dowiesz się już jak wypromować bloga w skuteczny sposób 😉

Jeśli chcesz wiedzieć na czym skupia się mój zarobek w internecie i ewentualnie ze mną współpracować – zapisz się teraz na newsleter (na górze z prawej strony) i zobacz jakie niespodzianki dla Ciebie tam przygotowałem.

PS

A skoro poznałeś już te specjalne techniki i wiesz jak wypromować bloga, to teraz możesz spróbować swoich sił w tym programie i zacząć wreszcie zarabiać.

2 myśli nt. „Jak wypromować bloga – dwa skuteczne sposoby

 1. Masa

  Kupno tekstów jak najbardziej. Sam korzystam z usług copy writera lub kupuje teksty na giełdzie tekstów. Jednak jeśli chodzi o kupno linków i SWL raczej bym odradzam. Ostatnimi czasy Google mocno bierze się za SWL i możemy wpaść w filtr z którego nie jest łatwo się wydostać 😉
  Masa ostatnio opublikował…Czy warto kupić buty SPD?My Profile

  Odpowiedz
 2. Marek Nowacki

  Podzielam Twoje obawy Marku, dlatego ja doradzam korzystanie z firmy, która gwarantuje działanie na podstawie najnowszych aktualizacji Google ciągle poprawiając efektywność oraz skuteczność swojego produktu bez szkody dla klienta finalnego.
  O skuteczności tych narzędzi świadczy między innymi fakt, iż z jej usług korzystają największe podmioty w Polsce oraz agencje SEO.
  Ale oczywiście należy tutaj zachować dalece idący rozsądek.
  Marek Nowacki ostatnio opublikował…Jak zarobić duże pieniądze przez InternetMy Profile

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge