Archiwa kategorii: Jak wypromować bloga

Jak dobrze wypozycjonować bloga

Ponieważ kwestia wypozycjonowania bloga dręczy wielu blogerów, dlatego w Domowym Systemie Zarabiania podpowiem Ci dzisiaj jak wypozycjonować bloga!

Choć wiem, że nie prosta to sztuka wypozycjonowanie bloga – zapewne przyznasz mi rację…

dobrze wypozycjonuj blogaWiele osób połamało już sobie na tym zęby, a efekt końcowy był przeważnie taki, że do dzisiaj nie wiedzą jak wypozycjonować bloga.

A ja chcę Ci udowodnić, że wypozycjonowanie bloga jest stosunkowo proste, a jedyny warunek, które to gwarantuje, to oczywiście wiedza jak to zrobić.

Jak dobrze wypozycjonować bloga?

Czytaj dalej

Skuteczne pozycjonowanie i katalogowanie stron

W nawiązaniu do wpisu jak zarobić duże pieniądze przez internet uchylę dzisiaj rąbka tajemnicy i pokażę, jak możesz skutecznie pozycjonować swoje strony i jednocześnie je katalogować.

pozycjonowanieJest wiele sposobów na pozycjonowanie, kilka opisałem już w tym blogu (patrz: tag pozycjonowanie).
Wiedza, którą dostaniesz dzisiaj jest jednak inna niż wszystkie, które już być może poznałeś, bo pozwala ona na pozycjonowanie i jednocześnie katalogowanie stron, a to się w ogóle nie zdarza, bynajmniej ja się dotychczas z niczym takim nie spotkałem.
Ale oczywiście to nie są wszystkie możliwości, jakie są tutaj do wykorzystania.

Zobaczysz dzisiaj, jak możesz stosunkowo prosto zdobyć całość niezbędnej wiedzy, która pozwoli Ci ogarnąć całościowo temat pozycjonowania.
Czytaj dalej

Czy stosować Google Analytics na blogu?

> DOMOWY SYSTEM ZARABIANIA – Marek Nowacki <

Domowy System Zarabiania prezentuje pomysły na własny biznes oraz programy partnerskie, pokazując sposoby na Domowy System Zarabianiazarabianie w e-biznesie i wykorzystując do tego najlepsze strategie oraz narzędzia marketingowe – i uważaj za darmo!_____________________

Czy masz już Google Analytics na swoim blogu? A może wahasz się jeszcze, czy stosować to narzędzie? Ten artykuł pozwoli Ci podjąć decyzję.

Dzisiaj w Domowym Systemie Zarabiania omówimy bezpłatne narzędzie do analizy bloga (blogów), czyli Google Analytics, które za  darmo udostępnia nam wujek Google.

Google Analytics na bloguJeśli jesteś początkującym blogerem, to dobrze, że tutaj trafiłeś, bo zobaczysz, jak dzięki temu, że zastosujesz Google Analytics na blogu, będziesz mógł mieć dostęp do bieżących danych statystycznych dotyczących całego ruchu na Twoim blogu i zdecydowanie większe rozeznanie o co w tym wszystkim chodzi – mam na myśli optymalizację bloga.
Czytaj dalej

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • jak wypromować bloga
  • google analytics loc:PL

Jakie wtyczki stosować na wordpress – cz. 2

W ostatnim wpisie pokazałem skuteczne sposoby na to, jak wypromować bloga, a teraz wrócimy do tego jakie wtyczki stosować na WordPress.

wtyczki na wordpressW jednym z poprzednich wpisów w Domowym Systemie Zarabiania opisałem już jakie wtyczki stosować na WordPress, a teraz przedstawię cz. 2 tematu: jakie wtyczki stosować na WP.
Ponieważ jednak oprócz podstawowych jest jeszcze nieco więcej niezbędnych wtyczek dlatego teraz zamieszczę te pozostałe – uwaga – równie ważne i niezbędne wtyczki.

Nie każdy bowiem wie jakie wtyczki instalować na blogu.
Wiąże się z tym zresztą pewne ryzyko, dlatego podam tutaj jakie wtyczki można i powinno się mieć w swoim arsenale.
Czytaj dalej

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • jak podejrzeć jakie wtyczki używane są na blogu

Jak wypromować bloga – dwa skuteczne sposoby

W nawiązaniu do wpisu sześć prostych kroków jak wypromować bloga i innych podam teraz jeszcze dwa skuteczne sposoby, które w znaczny sposób pomogą Ci w odpowiedzi na pytanie jak wypromować bloga. 

jak wypromować blogaWiele osób męczy się próbując wypromować bloga, bo nie wiedzą jak to skutecznie zrobić.

Często nie wiedzą jakie wpisy zamieszczać na blogu, a jak uda im się coś napisać raz na miesiąc to jest szczyt. 

O tym, żeby zdobyć jakieś linki do swojego bloga, no to już w ogóle czarna magia.

Dlatego dzisiaj dam Ci oba rozwiązania tych sytuacji, abyś wiedział jak wypromować bloga w skuteczny sposób.

Czytaj dalej

Jakie wtyczki stosować na wordpress

W ostatnim artykule w Domowym Systemie Zarabiania pokazałem jak zabezpieczyć bloga, a teraz czas na to jakie wtyczki stosować na wordpress.

jakie wtyczki na worpressJeśli masz bloga na platformie wordpress, to nie sposób wręcz nie skorzystać z możliwości znacznie poszerzających jego możliwości, czyli z praktycznych wtyczek. Po prostu musisz wiedzieć jakie wtyczki zainstalować na blogu.

Od tego bowiem jakie wtyczki masz zainstalowane na blogu bardzo wiele zależy.
Czytaj dalej

Jak wypromować bloga dzięki Google Keyword Tool

W nawiązaniu do zamieszczonego na łamach Domowego Systemu Zarabiania wpisu „Sześć prostych kroków na to jak wypromować bloga, powiem, jak wykorzystać do jego promocji darmowe narzędzie, czyli Google Keyword Tool. 

Bo dzięki temu będziesz jeszcze lepiej wiedzieć, jak wypromować bloga i to bez względu na to, czy wykorzystasz to w swoim biznesie, czy też nie.

jak wypromować bloga dzięki Google Keyword ToolAby dowiedzieć się jak wypromować bloga będziesz potrzebował do tego specjalistyczne narzędzia. Przy czym nie koniecznie muszą być one płatne, akurat w tym przypadku chcę omówić zupełnie darmowe narzędzie, a mianowicie Google Keyword Tool.

No to teraz uważaj, bo zdradzę Ci sekret, o którym mówi się tylko na szkoleniach dla wtajemniczonych, ale wówczas trzeba za to zapłacić. 

Czytaj dalej

Sześć prostych kroków jak wypromować bloga

W poprzednim wpisie w Domowym Systemie Zarabiania dowiedziałeś się jak wypromować bloga i dzięki temu rozpropagować swój biznes, natomiast dzisiaj dostaniesz już zdecydowanie bardziej techniczny sposób na to jak wypromować bloga.

Na pytanie jak wypromować bloga wiele osób chciałoby znać odpowiedź.

jak wypromować blogaA Ty będziesz teraz już jedną z nich.
Ja do niedawna jeszcze nie miałem pojęcia o tym jak wypromować bloga i poszczególne wpisy na konkretne frazy. Myślałem, że do tego trzeba wynająć za niemałe pieniądze firmę pozycjonerską.

Teraz już wiele moich wpisów jest na pierwszych miejscach u wujka Google. Zajęło mi to dosłownie kilka miesięcy. A wypromowanie poszczególnych wpisów daje się zrobić praktycznie w kilka dni.
Teraz tą wiedzą podzielę się z Tobą i dowiesz się jak wypromować bloga, tak abyś wpisując swoje imię i nazwisko był też na pierwszych miejscach w Google.

Czytaj dalej