Archiwa kategorii: Jak zabezpieczyć bloga

Uważaj na włamania na bloga!

> DOMOWY SYSTEM ZARABIANIA – Marek Nowacki <

Domowy System Zarabiania prezentuje pomysły na własny biznes oraz programy partnerskie, pokazując sposoby na zarabianie w Domowy System Zarabianiae-biznesie i wykorzystując do tego najlepsze strategie oraz narzędzia marketingowe – i uważaj za darmo!

Uważaj na włamania na bloga!

Włamania na bloga – temat już przeze mnie opisywany wcześniej – głównie w tym wpisie: jak zabezpieczyć bloga, a jednak sam w pewnym momencie straciłem czujność proletariacką 🙂 i w tak zwanym ferworze walki ściągnąłem sobie problem na głowę i dopuściłem do włamania na bloga.

Czytaj dalej

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • włamanie na bloga

Jak zabezpieczyć bloga

Poprzednio w Domowym Systemie Zarabiania powiedzieliśmy sobie o tym, jak wypromować bloga dzięki Google Keyword Tool, a dzisiaj powiemy o tym jak zabezpieczyć bloga, gdyż jest to bardzo ważne bez względu na to jaki biznes prowadzisz.

Warto wiedzieć jak zabezpieczyć bloga, aby nie paść ofiarą włamania. 

Jak zabezpieczyć blogaDziś nader często zdarza się, że następują włamania do blogów, a to nic miłego. Wyobraź sobie, że już jakiś czas prowadzisz poczytnego bloga i pewnego dnia dowiadujesz się, że ktoś się do niego włamał i wszystko straciłeś. To dzisiaj niestety nie są pojedyncze przypadki. Dlatego bardzo ważne jest, aby wiedzieć jak zabezpieczyć bloga przed tego rodzaju sytuacjami.

W związku z tym opiszę tutaj kilka skutecznych zabezpieczeń naszych blogów, jakie możemy zastosować za darmo, aby wiedzieć już jak zabezpieczyć bloga i to u siebie zastosować.

Czytaj dalej