Jak założyć konto pocztowe w Google Gmail

Ostatnio powiedzieliśmy sobie jakie najważniejsze narzędzia marketingowe stosować w swoim e-biznesie, a dzisiaj powiemy: 

JAK ZAŁOŻYĆ KONTO POCZTOWE W GOOGLE GMAIL

Ponieważ wiele osób pyta jak założyć konto pocztowe w Google Gmail, to teraz wykorzystam Domowy System Zarabiania, aby przybliżyć ten temat.

jak założyć konto pocztowe w google gmailO tym, że założenie tego konta jest bardzo ważne marketingowo, chyba nikomu nie muszę tłumaczyć.
Konto to posiada bowiem wiele bardzo przydatnych funkcji, których inne konta nie mają.
I choć nie jest to celem tego wpisu, to kilka z nich wymienię:

 • > możesz wysłać wiadomości jednocześnie do 500 osób
 • > do tego w kolorze i jeszcze je kolorystycznie wyróżnić,
 • > możesz załączać dość duże pliki do 25 MB,
 • > możesz zaszyfrować (zastąpić innym) dowolny link,
 • > możesz dodać swoje zdjęcie do wysyłanych wiadomości.

To tylko pierwsze z brzegu, jakie mi przyszły do głowy bardzo przydatne funkcje.  

Jednak dla Ciebie ważne jest, abyś wiedział jak założyć konto pocztowe w Google Gmail i umiał tą wiedzę ewentualnie przekazać innym osobom, których to będzie interesować, albo przekierować ich choćby na ten wpis. Dlatego teraz przedstawię to w Domowym Systemie Zarabiania:

Na początek kliknij: konto w Google.

Przeniesie nas na stronę, na której klikamy w przycisk na dole z prawej strony – „Utwórz konto”.

Po czym pokaże się formularz z naszymi danymi, który po prostu trzeba wypełnić.

jak założyć konto w google gmailAle uwaga – proponuję od razu zjechać na dół strony i zobaczyć, czy jesteśmy w stanie rozszyfrować tajemne znaczki, które po wypełnieniu formularza musimy wpisać w okienko na dole strony.

Jeśli nie, to proponuję wrócić do poprzedniej strony i ponownie kliknąć na „Utwórz konto”, a jeśli tak, to przystępujemy do wypełniania formularza.

Co ważne w tym formularzu, to (oczywiście oprócz podania faktycznych danych), aby odpowiednio dobrać swój login.

Patrząc bowiem pod katem budowania marki w internecie (a w przyszłości również przez ten login będziesz ją tworzyć) należy zwrócić uwagę, aby najlepiej było to Twoje imię i nazwisko.

Jeśli nie da się utworzyć loginu z imienia i nazwiska, bo np. jest już zajęty, to należy dołożyć wszelkich starań, aby była to jakaś kombinacja tego imienia i nazwiska. Niektóre propozycje pokażą się w podpowiedziach.

Po wypełnieniu wszystkich danych i przepisaniu często tajemniczych znaków ;), które należy wpisać w okienko na dole strony klikamy na klawisz na samym dole Akceptuję. Stwórz moje konto.

Jeżeli cały proces przebiegł poprawnie zostaniesz przeniesiony na ekran, na którym wujek Google 🙂 pogratuluje Ci  utworzenia konta i pozostaje Ci tylko kliknąć w klawisz – „Pokaż moje konto”.

Po kliknięciu w ten klawisz zostaniesz przeniesiony do swojej skrzynki mailowej, gdzie będą czekały na Ciebie trzy firmowe wiadomości. Oczywiście zapoznaj się z nimi.

Myślę, że teraz będziesz już wiedział jak założyć swoje konto pocztowe w Google Gmail i skutecznie pomógł Ci w tym Domowy System Zarabiania.

Zauważ, że w tym momencie nie będzie jednak nigdzie widać folderów „Kosz i Spam” na tym koncie.

Domowy System Zarabiania zadbał też o to, abyś umiał sobie i z tym problemem poradzić, a sposób na to znajdziesz we wpisie: Co zrobić, aby foldery KOSZ i SPAM były widoczne na koncie Gmail w Google?

Idąc dalej możesz na tym koncie utworzyć swoją profesjonalną stopkę, a o tym jak tego dokonać podpowie Ci Domowy System Zarabiania we wpisie: Jak zrobić stopkę?

Następnym razem omówimy sobie bardzo ważny temat jak zarabiać na zakupach.

PS
A skoro już wiesz jak założyć konto pocztowe w Google Gmail, to możesz już też podejrzeć jak wypracować sobie drugą wypłatę.

Jak chcesz wiedzieć na czym zarabiam przez internet, to zapisz się na mój newsleter – z prawej strony do góry.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • jak założyć gmail
 • gmail poczta załóż konto
 • jak założyć maila na gmail
 • gmail załóż konto
 • jak założyć pocztę gmail
 • jak założyć konto gmail w telefonie
 • załóż konto gmail
 • jak utworzyć gmaila
 • jak utworzyc gmail
 • jak założyć konto na allegro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *