Jak zarobić duże pieniądze przez Internet

Jak zarobić duże pieniądze przez Internet?

W poprzednim artykule dowiedziałeś się, czy stosować Google Analitics na blogu, a dzisiaj będzie o zarabianiu, ale w nieco innym kontekście.

jak-zarobić-duże-pieniądzeOtóż o tym, że wysoka pozycja w przeglądarce jest, jak żyła złota nie muszę chyba Ciebie przekonywać. I jeśli będziesz już wiedzieć, jak to osiągnąć, to dowiesz się też, jak zarobić duże pieniądze przez Internet.

A jak to osiągnąć, no to już jest wiedza, którą posiedli nieliczni.

Ale piszę o tym celowo, bo teraz i Ty możesz również znaleźć się w gronie tych nielicznych i dowiedzieć się jak to zrobić, a tym samym przekonać się na własnej skórze jak zarobić duże pieniądze przez Internet i to sprytnie wykorzystać.

Pomyśl tylko ile byś dał za to, aby ktoś powiedział Ci jak wybić się na pierwsze miejsca w Google i w ten sposób dowiedzieć się jak zarobić duże pieniądze przez Internet?

Ja swego czasu dałbym bardzo dużo, aby dowiedzieć się, jak zarobić dużą kasę, ale musiałem tę wiedzę zdobywać systematycznie, oczywiście słono za nią płacąc. Powiem szczerze, że poświęciłem na to ponad dwa lata!
Teraz kiedy już wiem jak wybić się na pierwsze miejsca w Google mogę przekazać Ci tę wiedzę i możesz dowiedzieć się krok po kroku, jak to osiągnąć.

Pytanie jest, czy faktycznie chcesz wiedzieć jak zarobić duże pieniądze w Internecie?

I wiesz co, to pytanie zadaję nie bez kozery, bo wiele osób tylko mówi, że chce, a tak naprawdę tego nie chcą! Nie chcą, bo przeważnie się boją tego, co zrobią z tą wiedzą i często przerasta ich też fakt, że mogłyby w ogóle zarabiać duże pieniądze…

Jeśli Twoja odpowiedź jest jednak na tak i z głębokim przekonaniem chcesz dowiedzieć się jak zarobić duże pieniądze przez Internet, to dowiesz się tego testując sobie przy okazji jeden z najlepszych biznesów w Polsce. Zobaczysz od razu, jak można zarabiać prawdziwe pieniądze przez Internet.

Dostaniesz też wówczas za darmo kursy najlepszych polskich marketerów, warte kilkanaście tysięcy złotych pokazujące, jak od podstaw zbudować swoje imperium przez Internet i to co nie ocenione – moje bezpośrednie wsparcie. 🙂

Tak dobrze widzisz – za darmo, jako mega bonus!

Oczywiście później dostaną je również wszyscy wprowadzeni do tego programu Twoi partnerzy.
A ja dam Ci znacznie taniej niż czynię to normalnie (bo w praktyce firmy płacą mi za tę wiedzę po kilka tysięcy złotych) swój sposób na to jak zarobić duże pieniądze bardzo tanio, a być może, że oddam Ci to nawet za free, jak się bliżej poznamy, chociaż nie lubię dawać za darmo, bo nikt wówczas tego nie docenia.

Ale może, żeby nie być gołosłownym pokażę Ci kilka moich wpisów, które znajdują się na pierwszych miejscach lub na pierwszej stronie u wujka Google, żeby nie było, że tylko się chwalę, że już wiem jak zarobić duże pieniądze przez Internet.

A żeby też nie było, że coś kombinuję przejrzyjmy po prostu po kolei wszystkie moje wpisy patrząc od ostatniego (możesz po prostu wpisać w Google niżej zaznaczone frazy i sprawdzić, czy u Ciebie też to tak wygląda):

 1. „jak schudnąć i zarabiać” (albo „jak schudnąć i na tym zarabiać”) – 1 miejsce na 245 tysięcy zaindeksowanych stron (a nawet trzy pierwsze miejsca!);
  z tego wpisu również na 1 miejscu jest fraza: „7 minutowy trening jak zarobić” – na 180 tys. stron;
 2. „wady familo” – 1 miejsce (też trzy pierwsze) na ponad 22 mln!!! wpisów;
 3. „czy familo to normalny sklep” – 1 miejsce (4 pierwsze miejsca) na 144 tys. stron;
 4. „czy stosować Google Analytics na blogu” – 1 miejsce na ponad 400 tys. wyników;
 5. „czy Familo to innowacyjny projekt” – 1 miejsce (2 pierwsze miejsca) na 2 mln 700 tys. stron;
 6. „Formuła domowego dochodu” – 1 miejsce na 54 tys. wyników;
 7. „Domowy System Zarabiania czy darmowy” – ten wyjątkowo nie jest na pierwszym, tylko na 2 miejscu – na 130 tys. wyników, ale tak jak mówiłem jedziemy wg kolejności wpisów;
 8. „włamania na bloga” – 1 miejsce na 350 tys. wyników;
 9. „pozycjonowanie informacje podstawowe” – 2 m-sce na ponad 300 tys. wyników;
 10. „jakie wtyczki stosować na wordpress” – 1 miejsce (cz. 1 i 2 na dwóch pierwszych miejscach) – na 24 tys. wyników i „jakie wtyczki stosować na blogu/a” – 1 miejsce na 114 tys.;
 11. „jak skutecznie wypromować bloga” – 1 miejsce na 200 tys. wyników i 1 miejsce na frazę „skuteczne wypromowanie bloga” – na 110 tys.;
 12. „Familo dawniej Klub Konsumenta” – 1 miejsce na 200 tys. wyników i 1 m-sce na frazę: „dawniej klub konsumenta” na ponad 600 tys. wyświetleń…

Ok. Możesz sam posprawdzać sobie jak to dalej wygląda i ocenić jaka to jest skuteczność.
Przy czym weź pod uwagę fakt, że pierwsze wpisy (zaznaczone bardzo słabo różowym kolorem w Google), to są wpisy reklamowe, za które trzeba płacić i ich nie bierzemy pod uwagę, bo i klikalność w nie jest stosunkowo niewielka.
(Z czasem te dane mogą ulegać drobnym zmianom. Są one aktualne na dzień zamieszczenia tego wpisu tj. 01.05.2013).

Jak widzisz większość wpisów znajduje się na 1 miejscu, a już wszystkie są bardzo wysoko na 1 stronie.
Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego ile firmy płacą tylko za to, aby znaleźć się w top 10, czyli na pierwszej stronie.

Być może dostrzegasz już szansę dla siebie na to, jak zarobić duże pieniądze i zbudować sobie coś trwałego i w dodatku zwiększającego systematycznie Twój potencjał.

A teraz odpowiedz sobie na pytanie, czy też tak chcesz? Czy też chcesz, aby Twoje imię i nazwisko pokazywało się na pierwszych miejscach w Google?

Jeśli tak, to czytaj dalej, a jeśli nie to najlepiej opuść tę stronę, bo nie jest to wiedza przeznaczona dla Ciebie.

Jeśli jednak czytasz dalej, to Ci gratuluję, bo jesteś już w tych kilku procentach osób, które mają przewagę nad ponad 95% pozostałych osób w Polsce i dlatego dowiesz się w kontekście zarabiania dużych pieniędzy, jak to faktycznie jest już je zarabiać.

Dostaniesz tę wiedzę, ale nie tak od razu.

Będziesz bowiem musiał się trochę temu zagadnieniu poświęcić.

Powiem Ci bowiem zupełnie szczerze, że dotychczas nigdy i nikomu tej wiedzy jeszcze nie udostępniłem za darmo, nikomu!

A jak zapewne się domyślasz będziesz mógł dzięki niej spełnić swoje najskrytsze marzenie.

Dlatego zastosujemy tutaj transakcję wiązaną. Otóż dostaniesz nie tylko tę wiedzę, ale też dostęp do jednego sekretnego systemu, który jeszcze bardziej pozwoli Tobie na spełnianie marzeń w stosunkowo krótkim czasie.

Jest to w pełni zautomatyzowany system, który możesz robić z własnego domu przy użyciu tylko laptopa i Internetu.

Dowiesz się więc od razu jak zarobić duże pieniądze i połączysz przyjemne z pożytecznym.

Tutaj dowiesz się jak być zdrowym i jednocześnie zarobić duże pieniądze.

Dzięki tej wiedzy znajdziesz się w elicie polskiego marketingu internetowego i będziesz mógł ją wykorzystać dowolnie w każdym biznesie internetowym. 

Proponuję, abyś teraz wrócił do poprzedniego zdania i przeanalizował je dokładnie, bo może się okazać, że będzie to ta najważniejsza decyzja w Twoim życiu…

Jeśli chcesz, a wiem, że chcesz dowiedzieć się jak zarobić duże pieniądze, to zacznij od tego darmowa szkoła biznesu internetowego, bo dostaniesz od razu ogromny kapitał aktualnej wiedzy.
Wiedzy, z której dowiesz się, jak zarabiać w sieci i pozyskiwać nowe osoby do swoich e-biznesów lub PP.

Jednak moja rada – czym szybciej, tym lepiej, jak zdasz sobie sprawę z tego, że jak nie włożysz, to nie wyjmiesz (podobno w życiu intymnym również 🙂 ) i nie wierz w to, że da się to zrobić bez wkładu lub umiejętności pozyskiwania ludzi do biznesu internetowego.

Tylko tyle i aż tyle, abyś już raz na jutro 🙂 wiedział, jak zarobić duże pieniądze wykorzystując do tego Internet.

A wracając do pozycji moich wpisów, to czy też byś tak chciał?
Bo to jest do osiągnięcia w stosunkowo niedługim czasie.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • jak zarobić duże pieniądze
 • jak zarobić duże pieniądze przez internet
 • duże pieniądze przez internet
 • jak zarobić duże pieniądze w internecie
 • Zarabianie Przez Internet Dużych Pieniędzy
 • pieniadze przez internet
 • jak zarobić pieniądze przez internet za darmo
 • jak zarobic dobre pieniadze
 • jak zarabiac duze pieniadze przez internet
 • jak zarobic szybko pieniadze

16 myśli nt. „Jak zarobić duże pieniądze przez Internet

 1. Michał

  Jak zarobić duże pieniądze w sieci?
  Pytanie jest naprawdę modne w ostatnich latach, wiele osób, próbuje swoich sił w tworzeniu biznesu, który jest podobno pół – automatyczny tzw. „pasywny dochód” 😉

  Osobiście oraz szczerze..
  Jest to biznes, który wymaga ogromnego poświęcenia. Głównie w postaci czasu i cierpliwości do nauki, programów do analizy słów kluczowych, analizy reklam kontekstowych. Stworzenie odpowiedniej strategi budowania treści. Nie wspominając o pozycjonowaniu, które do łatwych, dzięki częstych aktualizacjach googel’a nie należy (np. pingwin 2.0) Na chwilę obecną jest ogromna przepaść pomiędzy graczami, którzy z tego żyją a „guru”, którzy tylko przedstawiają swoje porady zarabiając w ten sposób.
  Życzę każdemu, aby odnalazł się w tym co lubi robić – jednak, jak już coś robić …
  to robić to naprawdę dobrze.
  Michał ostatnio opublikował…USB 3.0My Profile

  Odpowiedz
  1. admin

   Świetnie to Michale ująłeś!
   Fakty są bowiem takie, że jeżeli się komuś wydaje, że zarobi przez internet bez żadnego nakładu pracy, to szybko się srodze zawiedzie. Dlatego trzeba mieć dostęp do aktualnej wiedzy i swojego mentora, aby szybko nie spalić na panewce.
   I faktem jest, że najlepiej przyłożyć się do tego działania, jak do biznesu, który pozwala wygenerować stały dochód pasywny (rezydualny).
   A dlaczego mówię, że trzeba podejść do tego, jak do biznesu?
   Bo tutaj efekty nie przychodzą z dnia na dzień i po drugie wymaga to systematycznego działania.
   Ale właśnie jak już coś robić, to robić to dobrze, a to znaczy z zaangażowaniem wykorzystując do tego wszelkiego rodzaju techniki i strategie marketingowe.
   A skąd wiedzieć jakie to techniki i strategie – które z nich działają?
   Otóż trzeba mieć dostęp do najnowszych trendów wiedzy, aby wyprzedzać innych, a nie zostawać z tyłu.
   Ok, wiem, że wiedza słono kosztuje.
   Dlatego trzeba wybrać odpowiednią grupę osób, która tą wiedzą dysponuje i gdzie można wejść w jej posiadanie przy minimalnych nakładach finansowych.
   Moim celem było zawsze, aby współpracować z osobami ze świecznika, bo tylko wówczas mam gwarancję, że zawsze będę miał dostęp do najnowszej wiedzy i zajdę tam gdzie chcę.
   Jeśli interesuje Cię jak zarabiać współpracując z najlepszymi zobacz ten film: jak zarobić duże pieniądze przez internet.

   Odpowiedz
 2. Sylwek Nalepa

  Z zarabianiem przez internet jest tak jak z prowadzeniem własnej firmy z tym, że prowadząc firmę jesteśmy skazani na bardzo ciężką pracę przez x lat natomiast w sieci budując biznes też jesteśmy skazani na ciężką pracę na samym początku lecz jak podejdziemy do tego poważnie, systematycznie krok po kroku z dużą dozą cierpliwości zostaniemy z czasem za to wynagrodzeni kilkukrotnie lepiej jak tradycyjnym biznesie.
  pozdrawiam
  Sylwek Nalepa ostatnio opublikował…Dlaczego warto wybrać do e-biznesu programy partnerskie?My Profile

  Odpowiedz
  1. admin

   Zdecydowanie masz rację Sylwku, często ludzie kompletnie nie zdają sobie sprawy z tego, jak ogromna jest różnica pomiędzy prowadzeniem biznesu przez internet, a biznesu tradycyjnego.
   Różnice te wypunktowałem we wpisie Domowy System Zarabiania, czy darmowy?
   Dużo szybciej i stosunkowo łatwiej jest zarobić pieniądze wykorzystując do tego internet i wygenerować sobie pasywny dochód w e-biznesie.

   Odpowiedz
 3. Kuba Sanecki

  Chodzi mi też o inne sposoby zarabiania przez internet ! Chodzi o zarabianiu wiekszych kwot nie iteresują mnie ankiety i inne strony które tylko oszukują swoich klientów !
  Kuba Sanecki ostatnio opublikował…Akismet za darmoMy Profile

  Odpowiedz
  1. admin

   Bardzo słusznie to zauważyłeś, ale wiele osób idzie na łatwiznę i łapią się na ten lep, a potem niestety przychodzi tylko rozczarowanie.
   Ale czasami trzeba przez to przejść, żeby wyzwolić w sobie faktyczną chęć zarabiania dużych pieniędzy.

   Odpowiedz
 4. Andrzej

  Przeczytałem ten artykuł,zapoznałem się z Twoimi wynikami i jestem pod wrażeniem. Twoje osiągnięcia i profesjonalna wiedza budzą szacunek. Mi dodatkowo dają bodziec do dalszej pracy i uzmysławiają, żebym był wytrwały,cierpliwy i ciągle poszerzał wiedzę a może za pewien czas też pojawię się na pierwszej stronie u wujka. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
  1. admin

   Cieszę się Andrzeju, że interesuje Cię temat zarabiania pieniędzy przez internet (i to dużych pieniędzy).
   Jeszcze bardziej mnie cieszy, że czerpiesz z mojego bloga inspirację do dalszego działania, bo myślę, że w praktyce do tego sprowadza się Twoja wypowiedź.
   Z tego co widzę, to jesteś już na bardzo dobrej drodze, aby niebawem osiągać podobne efekty.
   W każdym razie, gdybyś potrzebował pomocy to z pewnością pomogę.
   Pozdrawiam.

   Odpowiedz
 5. filippo86

  Wow! Maga szacun za ten artykuł. Ja swoje pierwsze pieniądze też zarabiałem w sieci tylko, że przez Klub Inwestorów ale moje wyniki nie były takie imponujące. Najgprsze jest to, że ludzie się boją spróbować czegoś nowego, postawić wszystko na jedną kartę i działać i decydować o swoim życiu też pod względem finansowym..

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   Masz rację, czasami odnoszę wrażenie, że ludzie boją się wręcz własnego cienia, a jak już nawet zaczynają próbować, to zaprzestają przy najdrobniejszym potknięciu.
   Często dziwi mnie to, że wchodzą w biznes, w którym nie da się nie zarobić, a oni nawet nie podejmują najmniejszego działania.
   Pytanie po co w ogóle wchodzą w taki biznes, chyba dla usprawiedliwienia samego siebie, że coś próbowałem, ale to nie dla mnie, bo tego nie rozumiem.
   Tylko, że jak w pracy szef poleci coś zrobić, a nie wiedzą jak, to zapytają się wszystkich po kolei, aby się dowiedzieć, a tutaj gdzie nikt im niczego nie narzuca, to nawet prostego pytania boją się zadać. O zgrozo…

   Odpowiedz
 6. Paulina

  Jestem własnie na etapie poszukiwania pracy przez internet, z której będę miała dodatkowy zysk. Zalogowałam się w weekend na Programie Partnerskim Money2Money. Do tej pory byłam sceptycznie nastawiona do takich przedsięwzięć, jednak moja sytuacja finansowa zmusiła mnie do wypróbowania tej opcji. Czekam na potwierdzenie mojego profilu i zaczynam działać! Pozdrawiam
  Paulina ostatnio opublikował…Pierwsza wizyta u dentystyMy Profile

  Odpowiedz
 7. Mateusz

  Dochód pasywny już od dłuższego czasu zaczyna być bardzo atrakcyjny. Amatorów takich wrażeń nie brakuje. Zauważyłem, ze sukces tkwi głównie w cierpliwości i systematyczności. Później to już z górki. Sam zacząłem swoich sił w sieci ze świadomością, że zarobki pojawią się dopiero po jakimś czasie.
  Mateusz ostatnio opublikował…Rozwód a separacja – czym się różniąMy Profile

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   Bardzo dobre założenie Mateuszu i bardzo słuszne wnioski wyciągasz.
   Myślę że jak to będziesz realizować, to prędzej, czy później osiągniesz sukces i będziesz zarabiać duże pieniądze przez internet, czego Ci serdecznie życzę 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge