Jak zarobić duże pieniądze przez Internet

Jak zarobić duże pieniądze przez Internet?

W poprzednim artykule powiedzieliśmy sobie jak schudnąć i na tym zarabiać i dzisiaj również będzie o zarabianiu, ale w nieco innym kontekście.

jak-zarobić-duże-pieniądzeOtóż o tym, że wysoka pozycja w przeglądarce jest, jak żyła złota nie muszę chyba Ciebie przekonywać. I jeśli będziesz już wiedzieć, jak to osiągnąć, to dowiesz się też, jak zarobić duże pieniądze przez Internet.

A jak to osiągnąć, no to już jest wiedza, którą posiedli nieliczni.

Ale piszę o tym celowo, bo teraz i Ty możesz również znaleźć się w gronie tych nielicznych i dowiedzieć się jak to zrobić, a tym samym przekonać się na własnej skórze jak zarobić duże pieniądze przez Internet i to sprytnie wykorzystać.

Pomyśl tylko ile byś dał za to, aby ktoś powiedział Ci jak wybić się na pierwsze miejsca w Google i w ten sposób dowiedzieć się jak zarobić duże pieniądze przez Internet?

Ja swego czasu dałbym bardzo dużo, aby dowiedzieć się, jak zarobić dużą kasę, ale musiałem tę wiedzę zdobywać systematycznie, oczywiście słono za nią płacąc. Powiem szczerze, że poświęciłem na to ponad dwa lata!
Teraz kiedy już wiem jak wybić się na pierwsze miejsca w Google mogę przekazać Ci tę wiedzę i możesz dowiedzieć się krok po kroku, jak to osiągnąć.

Pytanie jest, czy faktycznie chcesz wiedzieć jak zarobić duże pieniądze w Internecie?

I wiesz co, to pytanie zadaję nie bez kozery, bo wiele osób tylko mówi, że chce, a tak naprawdę tego nie chcą! Nie chcą, bo przeważnie się boją tego, co zrobią z tą wiedzą i często przerasta ich też fakt, że mogłyby w ogóle zarabiać duże pieniądze…

Jeśli Twoja odpowiedź jest jednak na tak i z głębokim przekonaniem chcesz dowiedzieć się jak zarobić duże pieniądze przez Internet, to dowiesz się tego testując sobie przy okazji jeden z najlepszych biznesów w Polsce. Zobaczysz od razu, jak można zarabiać prawdziwe pieniądze przez Internet.

Dostaniesz też wówczas za darmo kursy najlepszych polskich marketerów, warte kilkanaście tysięcy złotych pokazujące, jak od podstaw zbudować swoje imperium przez Internet i to co nie ocenione – moje bezpośrednie wsparcie. 🙂

Tak dobrze widzisz – za darmo, jako mega bonus!

Oczywiście później dostaną je również wszyscy wprowadzeni do tego programu Twoi partnerzy.
A ja dam Ci znacznie taniej niż czynię to normalnie (bo w praktyce firmy płacą mi za tę wiedzę po kilka tysięcy złotych) swój sposób na to jak zarobić duże pieniądze bardzo tanio, a być może, że oddam Ci to nawet za free, jak się bliżej poznamy, chociaż nie lubię dawać za darmo, bo nikt wówczas tego nie docenia.

Ale może, żeby nie być gołosłownym pokażę Ci kilka moich wpisów, które znajdują się na pierwszych miejscach lub na pierwszej stronie u wujka Google, żeby nie było, że tylko się chwalę, że już wiem jak zarobić duże pieniądze przez Internet.

A żeby też nie było, że coś kombinuję przejrzyjmy po prostu po kolei wszystkie moje wpisy patrząc od ostatniego (możesz po prostu wpisać w Google niżej zaznaczone frazy i sprawdzić, czy u Ciebie też to tak wygląda):

 1. „jak schudnąć i zarabiać” (albo „jak schudnąć i na tym zarabiać”) – 1 miejsce na 245 tysięcy zaindeksowanych stron (a nawet trzy pierwsze miejsca!);
  z tego wpisu również na 1 miejscu jest fraza: „7 minutowy trening jak zarobić” – na 180 tys. stron;
 2. „wady familo” – 1 miejsce (też trzy pierwsze) na ponad 22 mln!!! wpisów;
 3. „czy familo to normalny sklep” – 1 miejsce (4 pierwsze miejsca) na 144 tys. stron;
 4. „czy stosować Google Analytics na blogu” – 1 miejsce na ponad 400 tys. wyników;
 5. „czy Familo to innowacyjny projekt” – 1 miejsce (2 pierwsze miejsca) na 2 mln 700 tys. stron;
 6. „Formuła domowego dochodu” – 1 miejsce na 54 tys. wyników;
 7. „Domowy System Zarabiania czy darmowy” – ten wyjątkowo nie jest na pierwszym, tylko na 2 miejscu – na 130 tys. wyników, ale tak jak mówiłem jedziemy wg kolejności wpisów;
 8. „włamania na bloga” – 1 miejsce na 350 tys. wyników;
 9. „pozycjonowanie informacje podstawowe” – 2 m-sce na ponad 300 tys. wyników;
 10. „jakie wtyczki stosować na wordpress” – 1 miejsce (cz. 1 i 2 na dwóch pierwszych miejscach) – na 24 tys. wyników i „jakie wtyczki stosować na blogu/a” – 1 miejsce na 114 tys.;
 11. „jak skutecznie wypromować bloga” – 1 miejsce na 200 tys. wyników i 1 miejsce na frazę „skuteczne wypromowanie bloga” – na 110 tys.;
 12. „Familo dawniej Klub Konsumenta” – 1 miejsce na 200 tys. wyników i 1 m-sce na frazę: „dawniej klub konsumenta” na ponad 600 tys. wyświetleń…

Ok. Możesz sam posprawdzać sobie jak to dalej wygląda i ocenić jaka to jest skuteczność.
Przy czym weź pod uwagę fakt, że pierwsze wpisy (zaznaczone bardzo słabo różowym kolorem w Google), to są wpisy reklamowe, za które trzeba płacić i ich nie bierzemy pod uwagę, bo i klikalność w nie jest stosunkowo niewielka.
(Z czasem te dane mogą ulegać drobnym zmianom. Są one aktualne na dzień zamieszczenia tego wpisu tj. 01.05.2013).

Jak widzisz większość wpisów znajduje się na 1 miejscu, a już wszystkie są bardzo wysoko na 1 stronie.
Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego ile firmy płacą tylko za to, aby znaleźć się w top 10, czyli na pierwszej stronie.

Być może dostrzegasz już szansę dla siebie na to, jak zarobić duże pieniądze i zbudować sobie coś trwałego i w dodatku zwiększającego systematycznie Twój potencjał.

A teraz odpowiedz sobie na pytanie, czy też tak chcesz? Czy też chcesz, aby Twoje imię i nazwisko pokazywało się na pierwszych miejscach w Google?

Jeśli tak, to czytaj dalej, a jeśli nie to najlepiej opuść tę stronę, bo nie jest to wiedza przeznaczona dla Ciebie.

Jeśli jednak czytasz dalej, to Ci gratuluję, bo jesteś już w tych kilku procentach osób, które mają przewagę nad ponad 95% pozostałych osób w Polsce i dlatego dowiesz się w kontekście zarabiania dużych pieniędzy, jak to faktycznie jest już je zarabiać.

Dostaniesz tę wiedzę, ale nie tak od razu.

Będziesz bowiem musiał się trochę temu zagadnieniu poświęcić.

Powiem Ci bowiem zupełnie szczerze, że dotychczas nigdy i nikomu tej wiedzy jeszcze nie udostępniłem za darmo, nikomu!

A jak zapewne się domyślasz będziesz mógł dzięki niej spełnić swoje najskrytsze marzenie.

Dlatego zastosujemy tutaj transakcję wiązaną. Otóż dostaniesz nie tylko tę wiedzę, ale też dostęp do jednego sekretnego systemu, który jeszcze bardziej pozwoli Tobie na spełnianie marzeń w stosunkowo krótkim czasie.

Jest to w pełni zautomatyzowany system, który możesz robić z własnego domu przy użyciu tylko laptopa i Internetu.

Dowiesz się więc od razu jak zarobić duże pieniądze i połączysz przyjemne z pożytecznym.

Tutaj dowiesz się jak być zdrowym i jednocześnie zarobić duże pieniądze.

Dzięki tej wiedzy znajdziesz się w elicie polskiego marketingu internetowego i będziesz mógł ją wykorzystać dowolnie w każdym biznesie internetowym. 

Proponuję, abyś teraz wrócił do poprzedniego zdania i przeanalizował je dokładnie, bo może się okazać, że będzie to ta najważniejsza decyzja w Twoim życiu…

Jeśli chcesz, a wiem, że chcesz dowiedzieć się jak zarobić duże pieniądze, to zacznij od tego darmowa szkoła biznesu internetowego, bo dostaniesz od razu ogromny kapitał aktualnej wiedzy.
Wiedzy, z której dowiesz się, jak zarabiać w sieci i pozyskiwać nowe osoby do swoich e-biznesów lub PP.

Jednak moja rada – czym szybciej, tym lepiej, jak zdasz sobie sprawę z tego, że jak nie włożysz, to nie wyjmiesz (podobno w życiu intymnym również 🙂 ) i nie wierz w to, że da się to zrobić bez wkładu lub umiejętności pozyskiwania ludzi do biznesu internetowego.

Tylko tyle i aż tyle, abyś już raz na jutro 🙂 wiedział, jak zarobić duże pieniądze wykorzystując do tego Internet.

A wracając do pozycji moich wpisów, to czy też byś tak chciał?
Bo to jest do osiągnięcia w stosunkowo niedługim czasie.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • jak zarobić duże pieniądze
 • jak zarobić duże pieniądze przez internet
 • duże pieniądze przez internet
 • jak zarobić duże pieniądze w internecie
 • pieniadze przez internet
 • jak zarobić pieniądze przez internet za darmo
 • jak zarobic dobre pieniadze
 • Zarabianie Przez Internet Dużych Pieniędzy
 • jak zarabiac duze pieniadze przez internet
 • jak zarobić pieniądze przez internet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *