Jak zarobić przez internet

Jak zarobić przez internet i czy w ogóle można zarobić przez internet, a jeśli tak, to jak?

jak-zarobić-przez-internetTo pytanie spędza sen z powiek wielu osobom. Każdy bowiem chciałby nie tylko wiedzieć, ale również zarobić i to najlepiej już jutro.

No więc, jak zarobić przez Internet, kto to wie? No właśnie kto wie, jak zarobić przez Internet?

Wiele osób przekonana jest, że przez internet można bardzo szybko zarobić duże pieniądze. I nie wiedzieć dlaczego powszechnie funkcjonuje właśnie takie przeświadczenie…

A czy w biznesie tradycyjnym jest to możliwe?

Owszem są pojedyncze osoby, które wiedząc jak zarobić przez internet zrobiły to nawet w stosunkowo krótkim czasie. Ale to nie stało się przez przypadek. Osoby te bowiem wcześniej musiały nabyć specjalistyczną wiedzę i później umiejętnie ją wykorzystały. Jednak zanim do tego doszło musiały one poświęcić mnóstwo czasu i tyleż pracy w to włożyć. Podobna sytuacja ma miejsce w biznesie tradycyjnym.

Nic bowiem nie dzieje się samo!

Na swoją markę trzeba zapracować i tyle.

Aby wiedzieć jak zarobić przez internet musisz mieć po pierwsze wiedzę, a po drugie musisz w to włożyć trochę pracy.

Przepraszam w tym miejscu, że zawiodłem osoby, które miały zgoła inne przeświadczenie w tym temacie i myślały, że przez Internet można zarobić bardzo szybko bez wiedzy i żadnych nakładów pracy.

NIE MAM W TYM WZGLĘDZIE DLA CIEBIE DOBREJ WIADOMOŚCI, BO NIESTETY TAKIEJ MOŻLIWOŚCI NIE MA!

Wiem, że to co mówię jest wielu osobom nie na rękę, ale z drugiej strony to świetna wiadomość dla tych osób, które podświadomie czuły, że tak jest i są w stanie zasięgnąć trochę wiedzy i połączyć ją z praktyką.

Większość ludzi natomiast chciałaby zarobić w bardzo krótkim czasie, tak jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

A najlepiej siedząc w fotelu w swoim pokoju i patrząc beznamiętnie w telewizor.

Ale wiesz co jest dobra wiadomość – powiem Ci jak zarobić przez internet!

I to za darmo, teraz tutaj. Nie wierzysz? No ja też bym nie wierzył.

Ustalmy więc może ile jesteś w stanie mi za tą wiedzę zapłacić? 10 tysięcy? 5, a może 2 tysiące? Bawmy się dalej – mówimy o euro, dolarach, czy złotówkach?

Przyjmijmy, że jest to kwota 2 tysiące dolarów. I właśnie dokonałeś tej wpłaty. Ciarki przechodzą Ci po plecach, bo to przecież dobrze ponad 6 tysięcy zł. Zdobyłeś jednak te pieniądze (albo je miałeś) i po prostu poświęciłeś, bo przecież chcesz wiedzieć jak można przez internet zarobić, a ciekawość Cię zżera.

Ale zdajesz sobie przecież sprawę, że jak już będziesz wiedzieć jak zarobić przez internet to zwróci Ci się to szybko i to z nawiązką.

Więc płacisz i co? Dowiadujesz się, że musisz zapoznać się z ogromem wiedzy, wiedzy która jest dla Ciebie zupełnie nowa i wydaje się nie do pojęcia! Jednak zaczynasz próbować, bo przecież zapłaciłeś 2 tysiące dolarów.

W pewnym momencie gubisz się w tym gąszczu, chcesz się zapytać o to, czy o tamto. A tu nie ma kogo, bo osoba od której kupiłeś tą wiedzę zawarła ją w jakimś poradniku i na kilku filmach, ale nie ma z nią żadnej możliwości kontaktu. Co wówczas robisz – jeśli jesteś ambitny, to szukasz dalej tej brakującej Ci wiedzy, jesteś uparty i znajdujesz kolejny kurs i znowu płacisz w nadziei, że teraz to już będziesz wiedzieć jak zarobić.

I tak w kółko.

Weźmy teraz natomiast inny przykład.
Ktoś mówi Ci, że całą tą wiedzę i osobistą pomoc będziesz mieć za darmo i dostępną na okrągło.
Mówisz WOW fajnie, bo akurat nie masz wolnych środków, ale przecież nie dowierzasz, że ta wiedza może być faktycznie tak wartościowa, jak ta za którą trzeba zapłacić, ale też ciekawość Cię zżera i chcesz mieć do niej dostęp.

Więc oczywiście „kupujesz” to, ale traktujesz nieco z przymrużeniem oka, bo kto oddawałby cenną wiedzę za darmo?

A jeśli się do tego nie przykładasz, to też nie za wiele z tej wiedzy wyniesiesz …

i tak w kółko.

gdzie więc tkwi problem?

Otóż problem tkwi w … samodyscyplinie.

Być może Cię to zaskoczyło, ale pomyśl jeśli nie będziesz się umiał zmobilizować do działania i później cały czas ten ogień podtrzymywać, to nie ma znaczenia, czy będziesz celować w kursy płatne, czy bezpłatne…

     i tak nic z tego nie będzie.

Jeśli masz w sobie to coś, to jeśli założysz sobie konkretny cel, to i tak go osiągniesz!

Ale ale obiecałem, że powiem Ci tutaj jak zarobić przez internet, wiec teraz to uczynię.

Będziesz mógł tą wiedzę wykorzystać, że tak powiem na gołym ciele.

Wiedzę, która normalnie słono kosztuje (bo jest to wiedza od kilku najlepszych marketingowców na polskim rynku!) zebrana w jednym miejscu i będziesz mógł ją od razu wykorzystać w konkretnym biznesie.
Tutaj też będzie trzeba za nią zapłacić, ale jest to wliczone w cenę wejścia do tego konkretnego e-biznesu. Więc praktycznie możesz ją łyknąć zupełnie za darmo. Masz to ode mnie jako super gratis!
Jeśli więc jeszcze nie wiedziałeś jak zarobić przez Internet i uzyskać wiedzę, to teraz masz tą możliwość.

A co z tym zrobisz i jak to wykorzystasz, to już wyłącznie zależy tylko od Ciebie.

A jeśli wiesz już o co chodzi, to tutaj możesz podejrzeć, gdzie ja zarabiam przez internet.

7 myśli nt. „Jak zarobić przez internet

 1. Masa

  Zarobienie pieniędzy przez internet nie jest tak proste jak może się wydawać wielu osobom. Chcąc zarobić w internecie nie tylko trzeba mieć wiedzę na temat podstaw marketingu, ale także orientować się w systemach wymiany reklam czy też programach partnerskich. Podstawy wiedzy na temat SEO również się przydadzą jeśli chcemy zwiększyć ruch na swoich stronach.
  Masa ostatnio opublikował…Wilczy szaniecMy Profile

  Odpowiedz
 2. Marek Nowacki

  Masz zdecydowanie rację Marku – a jednak wiele osób uważa, że przez Internet powinno się zarabiać prosto i szybko.
  A tymczasem biznes internetowy robi się prosto, dopiero gdy dysponujemy już odpowiednim zasobem wiedzy.
  Wiele wiedzy można uzyskać na różnych stronach (również w moim Domowym Systemie Zarabiania) za darmo, jednak ta najbardziej wartościowa wiedza kosztuje i to słono kosztuje.
  Dlatego tak niewiele osób zarabia przez Internet.
  Jednak jest pewien sposób na to, aby prawie wszyscy mogli zarabiać w Internecie.
  Właśnie ten artykuł napisałem dlatego, aby pomóc innym zarabiać i zdobyć za groszę kompleksową wiedzę, którą później można w dowolny sposób wykorzystać.
  Każdy więc może z tego skorzystać, ale to nie znaczy, że każdy z tego skorzysta – skorzystają tylko nieliczni… ale to dobrze, bo właśnie oni zarobią i będą przykładem dla innych 🙂
  Marek Nowacki ostatnio opublikował…Jak zarobić duże pieniądze przez InternetMy Profile

  Odpowiedz
 3. spraykon.eu

  Zgodzę się w zupełności. W Internecie można zarabiać, to po pierwsze. Po drugie potrzeba wiedzy, a w związku z tym i czasu. Metod jest wiele. Zaczynając od SEO, PP – programy partnerskie, tworzenie stron. Siedząc, ucząc się można dojść do momentu, w którym się stwierdzi, że to się na prawdę opłaca. Ale na to potrzeba czasu i pracy.

  Odpowiedz
  1. admin

   Dzięki za ten komentarz, bo to bardzo ważne co powiedziałeś.
   Tak potrzeba czasu i pracy. Tyle tylko, że ludzie póki co w zdecydowanej większości pracują przez najbardziej produktywną część swojego życia poświęcając na to lekko licząc 1/3 doby i przeważnie nie bardzo są usatysfakcjonowani zarobkami.
   Więc chyba warto poświęcić trochę czasu przez pierwsze dwa – trzy lata, aby potem cieszyć się niezależnością finansową, którą daje tzw. dochód pasywny, gdzie za raz przepracowany i poświęcony czas później masz już stały dochód, który tylko sobie powiększasz.
   Oczywiście można wybrać drugą opcję, czyli swoją strefę komfortu i zamiast pracy beznamiętnie gapić się w tv w wolnym czasie, bądź udawać, że robi się równie zajmujące rzeczy …

   Odpowiedz
   1. spraykon.eu

    Zgadza się. Są pewne przestrzenie w zarabianiu w Internecie, zwłaszcza gdy tworzysz własne serwisy, inwestujesz mnóstwo czasu, pracy, pozycjonujesz, promujesz, wypełniasz treścią, by po jakimś czasie te serwisy stanowiły platformę, na której zarabiasz przez wynajem na przykład powierzchni reklamowej. Praca wtedy się nie kończy, ale większą energię możesz przenieś na kolejne projekty.

    Odpowiedz
 4. Sylwek Nalepa

  Widzę, że dyskusja rozpędziła się na dobre :). Moim zdanie zarabianie pieniędzy w dzisiejszych czasach jest bardzo proste gdyż mamy dostęp do niesamowitej wiedzy. Jeszcze 2 lata temu za tą wiedzę musielibyśmy słono zapłacić. Oprócz tego dochodzi jaszcze poświęcony czas ale gdzie go nie musimy poświęcać żeby zarobić jakieś pieniądze następny czynniki to chęć zrobienia tego i wiara w to, że można zarobić przez internet. Z moich obserwacji wynika, że większa część ludzi nie wierzy w możliwość zarobku przez internet, praca na etacie i samozatrudnienie jest na topie ale czy każdy jest z tego zadowolony i spełniony sprzedając swój cenny czas.
  pozdrawiam
  Sylwek Nalepa ostatnio opublikował…Jak zarobić przez internet będąc zielonym?My Profile

  Odpowiedz
 5. Masa

  Właśnie dochód pasywny to jest to co mnie kręci najbardziej:) do tego staram się dążyć. Jednakże tak jak pisaliście wyżej potrzebna na to sporo i czasu, aby wypromować serwis i uzyskać duży traffic dzięki któremu będziemy mogli sprzedać miejsce na reklamy! Cóż, życzę Wam i sobie wytrwałości i samych sukcesów!
  Masa ostatnio opublikował…Piasty roweroweMy Profile

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge