Dlaczego PreisCoin jest gwarancją dochodu pasywnego

Ostatnio w ramach Domowego Systemu Zarabiania opisałem PreisCoin jako najłatwiejszy i najprostszy biznes, a ponieważ wszyscy poszukują biznesu, na którym można zarobić i uzyskać wymarzony dochód pasywny, to dzisiaj ten biznes przedstawię właśnie od tej strony.
Tym bardziej, że zabawa z PreisCoinem „grozi” nam właśnie gwarancją pasywnego dochodu.

Preiscoin = dochód pasywnyTakim wymarzonym biznesem, który daje nam zarobić jest ten, który daje szybki zwrot z zainwestowanej kwoty i oprócz tego pozwala budować sobie już na spokojnie dodatkowo dochód pasywny.

To jest po prostu biznes marzenie i takim właśnie biznesem jest PreisCoin.

Dlatego dzisiaj przedstawię Ci zupełnie inne niż w poprzednim wpisie walory PreisCoina, a ma to, jak sam zobaczysz bardzo istotne znaczenie od praktycznej życiowej strony.

Do tej pory pokazywałem Ci wiele możliwości i narzędzi, które pozwalają osiągnąć dochód, gdzie możesz praktycznie od razu zacząć zarabiać już w pierwszym miesiącu, bo możesz.
Ale teraz dzięki PreisCoinowi masz to zagwarantowane w stu procentowym zwrocie zainwestowanej gotówki (przypomnę w kwocie 25 FCH, czyli ok. 88 złotych, a nawet i na tym już zarabiasz – wróć do poprzedniego wpisu i przeczytaj go uważnie).

Mam też świadomość tego, że dzisiaj praktycznie każdy mówi, że będziesz mógł zarobić już po pierwszym miesiącu … pozyskaj tylko kilka osób i tak się stanie.
Prawda?

No najlepiej sam to oceń, wg mnie g… prawda.

W PreisCoinie natomiast nie musisz nikogo pozyskiwać, aby otrzymać zwrot zainwestowanej kwoty, nie musisz nikogo pozyskiwać, a i tak już na tym korzystasz.

Przejdę już może do meritum.

Zobaczmy pokrótce dlaczego PreisCoin jest gwarancją pasywnego dochodu i dlaczego warto zainteresować się bliżej PreiCoinami:

 • używając PreisCoina (czy innej kryptowaluty) nie musisz płacić przymusowych prowizji za prowadzenie rachunku i przelewy,
 • żaden bank nie monitoruje Twoich transakcji,
 • nie ważne, czy Twój kraj ma stabilny system gospodarczy,
 • i w końcu żaden urzędnik nie zarabia na Tobie.

Ale to jeszcze nie wszystko, bo PreisCoin jest walutą cyfrową opartą na protokole kryptowalut, dlatego jest to waluta całkowicie nienaruszalna i niezależna od stanu gospodarki jakiegokolwiek kraju, czy korporacji.
Ponadto PreisCoin umożliwia swoim użytkownikom całkowicie bezpieczne przechowywanie oraz obrót posiadanymi funduszami. I nie da się ich w żaden sposób zmanipulować, czy też zablokować przez kogokolwiek. Chroni to każdego użytkownika i jego zasoby, a także uniemożliwia korupcję!

Preisoin oprócz gwarancji pasywnego dochodu gwarantuje nam jeszcze dodatkowo:

 1. Bezpieczeństwo, bo środki lokowane są w szwajcarskich bankach i możesz tworzyć dowolną ilość kopii swojego portfela zabezpieczonych hasłem (jeśli posiadasz dostęp do chociażby jednej kopii pliku swojego portfela, to nie musisz się martwić swoimi PreisCoinami, bo są zupełnie bezpieczne i możesz nimi dowolnie zarządzać).
 2. Anonimowość, bo wszelkie transakcje i przelewy na całym świecie są realizowane już tylko po wpisaniu numeru portfela odbiorcy.
 3. Niezależność, bo jest całkowicie wolny od państwowej ingerencji.
 4. Stabilność, bo tej waluty nigdy nie może dotknąć inflacja (jej cena zależy tylko od popytu i podaży), a jej wartość może z czasem tylko rosnąć.

A teraz wymienię kilka podstawowych zalet PrestCoina:

 • PreisCoiny w naszym portfelu nie są narażone na żadne zajęcia komornicze, bądź podatkowe.
 • System wysyłania i odbierania płatności działa całą dobę – również we wszystkie dni świąteczne!
 • Masz dostęp do swoich środków z każdego rodzaju urządzenia, na którym zainstalujesz swój portfel, czy to będzie komputer, tablet, czy smartfon.

Dostałem pytanie, co mogę zrobić ze swoimi Prestcoinami i od razu odpowiadam:

 • możesz je zbierać i gromadzić. Dlaczego się to opłaci? Bo ich ilość jest ograniczona i gdy ich emisja się zakończy, to cena każdej jednostki znacznie wzrośnie, więc zarobisz na nich jeszcze więcej,
 • możesz preiscoiny spożytkować płacąc nimi w każdym miejscu, w którym je akceptują (a tych miejsc będzie znacznie przybywać z czasem), albo możesz też obracać nimi na giełdzie zarabiając na zmianach kursów (ja to wykorzystuję),
 • preiscoiny możesz także wymienić z innymi posiadaczami za cenę, którą uznasz za stosowną.

Możliwości PreisCoinów są nieograniczone, ponieważ są one walutą wolnorynkową możesz je sprzedać w nieograniczony sposób, tak jak to robisz  z każdą inną walutą.

Przypomnę, że PreisCoin jako biznes opiera się na tym, że:

 • co miesiąc (w ramach opłacania abonamentu w kwocie 25 FCH, co stanowi równowartość ok. 88 zł) kupujemy 25 Preiscoinów, które zaczynają się od razu generować na naszym koncie.
  Równo po miesiącu uzbiera się dokładnie 25 PRS-ów, co jednak stanowi już równowartość ok. 100 zł, przy kursie 4,00 zł za PRS, choć ostatnio kurs ten sięgał już 4,40 zł.

W ten sposób mamy zapewniony zwrot abonamentu z niewielkim zyskiem.

I teraz możemy zarabiać sobie spokojnie na matrycy, co sprawia, że PreisCoin gwarantuje nam pasywny dochód.

Jest to matryca tzw. wymuszona 3×7, co oznacza, że nikt nie może mieć więcej niż 3 osoby bezpośrednio pod sobą i każda następna osoba, która przystąpi do PreisCoina zostanie automatycznie umieszczona o poziom niżej i tak dalej.
I nie ma przy tym znaczenia, czy to my bezpośrednio zarekomendujemy kolejną osobę, czy też osoba nad (bądź pod) nami, to i tak zawsze nam zostanie przypisany 1 FCH (oczywiście tym osobom polecającym również, ale nie tylko, bo jeśli ktoś, kogo możemy w ogóle nie znać, a będzie np. na naszym 4 poziomie poleci osobę do PreisCoina, to i my oczywiście dostaniemy z tego 1 FCH). 

I przypominam, że zarabiamy już teraz aż do 7 poziomu po 1 FCH, co daje nam możliwość zarobienia 3279 franków szwajcarskich (równowartość około 12000 zł przy kursie ok. 3,30 zł).

Przy czym do tej naszej matrycy będą wpadać osoby tak z górnej, jak i z dolnej linii sponsorowania, a aby osobiście z niej zarabiać wystarczy, że polecimy ten biznes 3 osobom.

Jak widać biznes oparty o PreisCoina jest ze wszech-miar korzystny:

 • no bo skoro nikt na tym nie traci, a nawet od razu trochę zarabia, to nikt z niego nie rezygnuje(!), co ma niestety miejsce w innych tego rodzaju biznesach,
 • a jeśli osobiście nie polecimy tych trzech osób, to możemy sobie wykupić te trzy konta i w ten sposób zapewnić sobie dochód pasywny.
 • nadto tę naszą strukturę możemy przedłużać wykupując kolejne konta, więc praktycznie mamy dostęp do nieograniczonego niczym dochodu pasywnego.

W tej sytuacji trudno po prostu z tego nie skorzystać, tym bardziej, że to nam Polakom przypada w udziale rozpoczynać ten międzynarodowy biznes (serio, jesteśmy jak na razie jedynymi uczestnikami tego programu, co możesz potwierdzić w swoim biurze, gdzie PreisCoin jeszcze nie jest w ogóle przeliczany na dolary i euro, a tylko na złotówki).
A to jest niesamowita wręcz torpeda, która pozwala nam na pozyskiwanie do naszych struktur osób, z całego świata, które dopiero będą stopniowo przystępować do tego systemu.

Tak przy okazji możemy jeszcze zarabiać dodatkowe pieniądze wynikające z premii, gdzie za każde 10 pozyskanych w miesiącu osób otrzymujemy 200 FCH (100 od razu – ja już dostałem :) moja struktura

i kolejne 100 po sześciu miesiącach, jeśli uda nam się utrzymać te osoby w strukturze, a to jest stosunkowo proste, bo jak każdy dostaje po miesiącu zwrot z nawiązką, to nikt nie rezygnuje). 

A ponadto twórcy PreisCoina od sierpnia wyznaczyli dodatkową pulę dla liderów – i teraz uważaj pierwsze 10 osób w danym miesiącu pod względem ilości poleceń otrzymuje udział w podziale tej puli bonusowej, do której firma wkłada aż 10% swojej miesięcznej sprzedaży (oczywiście po odliczeniu prowizji i wypłaconych bonusów).
A już na marginesie praktyka pokazuje, że wystarczy już tylko ok 4-5 osób, aby się do tej dziesiątki załapać. 🙂

Zajrzyj na nasz webinar, aby dowiedzieć się jeszcze więcej o godz. 21.00 we wtorek, środę i czwartek oraz w sobotę o 11.00.

Trzymam jeszcze kilka ” złotych pozycji”, a jest ich coraz mniej – więc nie zwlekaj, działaj szybko i zdecydowanie.
Daj mi tylko znać, że chcesz jedną z tych złotych pozycji, z tym że musisz przy tym wiedzieć, że jak w ciągu 24 godzin nie opłacisz tej pozycji, to system automatycznie ją zlikwiduje.
Dlatego proszę o propozycje tylko od osób zdecydowanych.

Wspomniałem wcześniej, że możesz jeszcze dodatkowo zarabiać sobie na kursie PreisCoina, ale o tym, jak ja to robię, aby zawsze wychodzić na plus i o wszystkich innych tajemnych szczegółach dowiesz się, jak już będziemy ze sobą współpracować.
A w kolejnym wpisie dowiesz się jak zaoszczędzić na emeryturę.

Bardzo Ważne!
(10.11.2015) z uwagi na brak płatności od ponad dwóch miesięcy oraz jakichkolwiek odpowiedzi osób decyzyjnych, jak też „zniknięcia” strony https://bitflex.eu/ stanowczo odradzam rejestrację w programie Preiscoin, przynajmniej do czasu wyjaśnienia tej sytuacji.
Również z nieznanych mi przyczyn odwołane zostały webinary.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • dobry biznes DBC kryptowaluta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *