Preiscoin (PRS) – najłatwiejszy i najprostszy biznes

W jednym z poprzednich wpisów dowiedziałeś się, jak uzyskać swoją emeryturę, a dzisiaj pokażę Ci najłatwiejszy i najprostszy biznes z jakim się dotychczas spotkałem, czyli PreisCoin (PRS).

Preiscon PRSPreisCoin (w skrócie PRS), to nowa kryptowaluta, a najważniejsze, że każda tego rodzaju waluta jest niezależna od jakiegokolwiek państwa, czy też systemu bankowego.

Podobnie jest z PreisCoin – NIKT! nie może w nią ingerować i nie podlega ona w związku z tym żadnym regulacjom prawnym (np. komornik nie może zająć tych pieniędzy), dlatego teraz już praktycznie masowo transakcje międzynarodowe dokonywane są właśnie w kryptowalutach.

Mój znajomy, który właśnie robi na dużą skalę transakcje z chińską firmą został wprost zmuszony, do tego, aby transakcje te odbywały się w walucie cyfrowej jak np. PreisCoin.

W związku z tym myślę, że dobrze będzie, jak poznasz nieco bliżej Preiscoina, a szczególnie biznes o niego oparty.

PreisCoin jest też prostym e-biznesem praktycznie dla wszystkich, którzy mają do czynienia z komputerem i internetem.

Zobaczmy może więc, dlaczego o Preiscoinie mówi się już w kuluarach, że nie ma łatwiejszego interesu, jaki można polecać.

Gdy przystępujemy do tego programu, to wygląda  on w skrócie w ten sposób, że: 

 • –> dokonujemy opłaty w kwocie ok. 87 zł (25 Franków Szwajcarskich, bo firma ta jest ze Szwajcarii) – przy czym nie musisz się martwić o sposób przelewu, bo płacimy w złotówkach, a system sam przelicza to po kursie CHF,
 • –> od razu po dokonaniu tej opłaty na naszym koncie zaczynają się generować Preiscoiny (PRS nowa kryptowaluta) i mamy tego pełny podgląd w naszym biurze,
 • –> po miesiącu wygeneruje się nam na koncie 25 PreisCoinów (PRS-ów) !

Preiscoiny są już na giełdzie (co jest absolutnie niespotykaną sytuacją, że nowa kryptowaluta od razu jest notowana na giełdzie) i ich kurs od początku tylko rośnie.

Ja kupiłem sobie tak dla sprawdzenia PRS-y w cenie po 3,83zł i dostałem na swoje konto 25,17 Preiscoinów, a obecnie kurs PRS to już 4,40 zł. W międzyczasie sprzedałem te PRS-y po kursie 4,20 zł więc jeszcze i na tym zarobiłem. 🙂

Ale nie to jest istotą, bo chce Ci tylko pokazać, że już tylko dzięki temu, że dostaniesz co miesiąc 25 PRS, to na tym zarabiasz, ale to jest jakby dodatkowy zarobek.

Zasadniczą częścią zarabiania na Preiscoinach jest bowiem matryca.

Jest to matryca 3×5, czyli bezpośrednio pod nami może być tylko 3 partnerów na pięć poziomów w głąb i nie ważne, czy pozyskanych przez nas, czy przez osoby z górnej, czy dolnej linii sponsorowania, to za każdego należy się nam 1 FCH (czyli około 3,30 zł).

A ponieważ ta szwajcarska firma doceniła osiągnięcia właśnie naszej grupy w innej kryptowalucie, o której już wcześniej parokrotnie pisałem na tym blogu, gdzie jesteśmy najlepsi na świecie, to właśnie nam powierzyła jako pierwszym udział w programie Preiscoin.

PreiscoinFakt ten sprawia, że jesteśmy bezpośrednio pod firmą i Uważaj! na razie nie ma nikogo poza Polakami w tym biznesie, więc mamy wszyscy teraz tzw. „złote pozycje”, bo dopiero po nas będzie w PreisCoina wchodzić cały świat! Dlatego jest to niesłychana okazja, aby skorzystać z PRS jak najszybciej, a najlepiej od razu – już teraz.

Tym bardziej, że taki łatwy program, jak Preiscoin (PRS), gdzie każdy zarabia już na wstępie sprawia, że stosunkowo łatwo jest go promować.

Są oczywiście jeszcze dodatkowe bonusy i nagrody np.:

 • za każdych pozyskanych w danym miesiącu 10 osób należy się nam dodatkowa nagroda w kwocie 200 FCH (100 FCH po pierwszym i 100 po szóstym miesiącu). 
 • Są też dużo większe premie i konkursy za pozyskanie większych ilości osób, ale to z pewnością zainteresuje już tylko liderów, ale ważne jest to co dostaje każdy.

Wystarczy mieć swoich 3 poleconych w Preiscoin, aby zarabiać z matrycy (nie jest to wymagane, aby w ogóle zarabiać, dotyczy to tylko matrycy), ale jest też opcja pozwalająca na wykupienie sobie swoich trzech kont, co wystarcza, aby zaliczono nam te trzy konta jako bezpośrednio polecone przez nas osoby. Fajnie co?

Te dodatkowe konta możemy wykupić sobie w dowolnej ilości i w dowolnym czasie (nie musimy od razu przy rejestracji), a każde konto kosztuje też tylko 25 FCH i na każdym z nich generują się Preiscoiny, które możemy sprzedać później na giełdzie w dowolnej chwili i przelać na swoje konto w złotówkach.

Więc, jak  widzisz praktycznie same plusy, dlatego wg mojej oceny Preiscoin jest to najłatwiejszy i najprostszy biznes. 

Jest też jednak i jeden minus, bo kursy kryptowalut wahają się często dość znacznie nawet w ciągu jednego dnia i nie inaczej jest też z Preiscoinem. Ale ja to biorę nawet za dobrą monetę, gdyż można sobie na tym dodatkowo zarabiać kupując wtedy kiedy PRS idzie w dół i sprzedając, gdy idzie w górę.

Tym bardziej, że w dłuższym okresie czasu Preiscoin w sumie dość znacznie zyskuje.

Jeśli jesteś zainteresowany bliższymi szczegółami, to zapraszam na prezentację PreisCoina.

Oczywiście, jak już wiesz o co chodzi w Preiscoin, albo jak chcesz być przed innymi, to możesz przystąpić szybciej do tego najprostszego biznesu.

Jak zwykle wszelkie pytania bądź wątpliwości zamieść na dole w komentarzu.

Ważne zmiany.

Z dniem 01 sierpnia 2014 Preiscoin wprowadził istotną zmianę in plus i od teraz możemy już korzystać z matrycy do 7-go poziomu! Czyli mamy już matrycę 3×7. A to zmienia w dość znaczący sposób nasze możliwości zarobkowe zwiększając je do 3279 FCH, czyli ok 12000 zł., które możemy oczywiście jeszcze sobie przedłużać zakładając kolejne konta.

Ponadto wprowadzono super bonus dla osób ambitnych. Dla pierwszych dziesięciu najlepszych w danym miesiącu Preiscoin podzieli się aż 10 procentami swojej całej miesięcznej sprzedaży (WOW)! No teraz to naprawdę jest o co walczyć.

A tak na marginesie, to właśnie dzisiaj (1.08) dostałem od Preiscoina dodatkowo 100 FCH za polecenie biznesu co najmniej 10 osobom. Więc można firmie zaufać, super. Taka jest moja opinia, ciekaw jestem jakie będą Wasze opinie.
A teraz jest już najwyższy czas na działanie, bo przecież nie ma na co czekać.

Uwaga,
w dniu 15.09.2014 do PreisCoina przystąpiło BitCoin Economy!!! 🙂 A to zdecydowanie jeszcze bardziej uwiarygadnia i podkreśla rangę tego biznesu.

Bardzo Ważne!
(10.11.2015) z uwagi na brak płatności od ponad dwóch miesięcy oraz jakichkolwiek odpowiedzi osób decyzyjnych, jak też „zniknięcia” strony https://bitflex.eu/ stanowczo odradzam rejestrację w programie Preiscoin, przynajmniej do czasu wyjaśnienia tej sytuacji.
Również z nieznanych mi przyczyn odwołane zostały webinary.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • preiscoin
 • preiscoin opinie
 • najłatwiejszy biznes
 • najprostszy biznes
 • najprostrzy własny biznes
 • najlatwiejszy biznes
 • najłatwiejszy biznes na świecie
 • kryptowaluty kursy preiscoin
 • preiscoin index
 • preiscoin kurs

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *