Preiscoin (PRS) – najłatwiejszy i najprostszy biznes

W jednym z poprzednich wpisów dowiedziałeś się, jak uzyskać swoją emeryturę, a dzisiaj pokażę Ci najłatwiejszy i najprostszy biznes z jakim się dotychczas spotkałem, czyli PreisCoin (PRS).

Preiscon PRSPreisCoin (w skrócie PRS), to nowa kryptowaluta, a najważniejsze, że każda tego rodzaju waluta jest niezależna od jakiegokolwiek państwa, czy też systemu bankowego.

Podobnie jest z PreisCoin – NIKT! nie może w nią ingerować i nie podlega ona w związku z tym żadnym regulacjom prawnym (np. komornik nie może zająć tych pieniędzy), dlatego teraz już praktycznie masowo transakcje międzynarodowe dokonywane są właśnie w kryptowalutach.

Mój znajomy, który właśnie robi na dużą skalę transakcje z chińską firmą został wprost zmuszony, do tego, aby transakcje te odbywały się w walucie cyfrowej jak np. PreisCoin.

W związku z tym myślę, że dobrze będzie, jak poznasz nieco bliżej Preiscoina, a szczególnie biznes o niego oparty.

PreisCoin jest też prostym e-biznesem praktycznie dla wszystkich, którzy mają do czynienia z komputerem i internetem.

Zobaczmy może więc, dlaczego o Preiscoinie mówi się już w kuluarach, że nie ma łatwiejszego interesu, jaki można polecać.

Gdy przystępujemy do tego programu, to wygląda  on w skrócie w ten sposób, że: 

 • –> dokonujemy opłaty w kwocie ok. 87 zł (25 Franków Szwajcarskich, bo firma ta jest ze Szwajcarii) – przy czym nie musisz się martwić o sposób przelewu, bo płacimy w złotówkach, a system sam przelicza to po kursie CHF,
 • –> od razu po dokonaniu tej opłaty na naszym koncie zaczynają się generować Preiscoiny (PRS nowa kryptowaluta) i mamy tego pełny podgląd w naszym biurze,
 • –> po miesiącu wygeneruje się nam na koncie 25 PreisCoinów (PRS-ów) !

Preiscoiny są już na giełdzie (co jest absolutnie niespotykaną sytuacją, że nowa kryptowaluta od razu jest notowana na giełdzie) i ich kurs od początku tylko rośnie.

Ja kupiłem sobie tak dla sprawdzenia PRS-y w cenie po 3,83zł i dostałem na swoje konto 25,17 Preiscoinów, a obecnie kurs PRS to już 4,40 zł. W międzyczasie sprzedałem te PRS-y po kursie 4,20 zł więc jeszcze i na tym zarobiłem. 🙂

Ale nie to jest istotą, bo chce Ci tylko pokazać, że już tylko dzięki temu, że dostaniesz co miesiąc 25 PRS, to na tym zarabiasz, ale to jest jakby dodatkowy zarobek.

Zasadniczą częścią zarabiania na Preiscoinach jest bowiem matryca.

Jest to matryca 3×5, czyli bezpośrednio pod nami może być tylko 3 partnerów na pięć poziomów w głąb i nie ważne, czy pozyskanych przez nas, czy przez osoby z górnej, czy dolnej linii sponsorowania, to za każdego należy się nam 1 FCH (czyli około 3,30 zł).

A ponieważ ta szwajcarska firma doceniła osiągnięcia właśnie naszej grupy w innej kryptowalucie, o której już wcześniej parokrotnie pisałem na tym blogu, gdzie jesteśmy najlepsi na świecie, to właśnie nam powierzyła jako pierwszym udział w programie Preiscoin.

PreiscoinFakt ten sprawia, że jesteśmy bezpośrednio pod firmą i Uważaj! na razie nie ma nikogo poza Polakami w tym biznesie, więc mamy wszyscy teraz tzw. „złote pozycje”, bo dopiero po nas będzie w PreisCoina wchodzić cały świat! Dlatego jest to niesłychana okazja, aby skorzystać z PRS jak najszybciej, a najlepiej od razu – już teraz.

Tym bardziej, że taki łatwy program, jak Preiscoin (PRS), gdzie każdy zarabia już na wstępie sprawia, że stosunkowo łatwo jest go promować.

Są oczywiście jeszcze dodatkowe bonusy i nagrody np.:

 • za każdych pozyskanych w danym miesiącu 10 osób należy się nam dodatkowa nagroda w kwocie 200 FCH (100 FCH po pierwszym i 100 po szóstym miesiącu). 
 • Są też dużo większe premie i konkursy za pozyskanie większych ilości osób, ale to z pewnością zainteresuje już tylko liderów, ale ważne jest to co dostaje każdy.

Wystarczy mieć swoich 3 poleconych w Preiscoin, aby zarabiać z matrycy (nie jest to wymagane, aby w ogóle zarabiać, dotyczy to tylko matrycy), ale jest też opcja pozwalająca na wykupienie sobie swoich trzech kont, co wystarcza, aby zaliczono nam te trzy konta jako bezpośrednio polecone przez nas osoby. Fajnie co?

Te dodatkowe konta możemy wykupić sobie w dowolnej ilości i w dowolnym czasie (nie musimy od razu przy rejestracji), a każde konto kosztuje też tylko 25 FCH i na każdym z nich generują się Preiscoiny, które możemy sprzedać później na giełdzie w dowolnej chwili i przelać na swoje konto w złotówkach.

Więc, jak  widzisz praktycznie same plusy, dlatego wg mojej oceny Preiscoin jest to najłatwiejszy i najprostszy biznes. 

Jest też jednak i jeden minus, bo kursy kryptowalut wahają się często dość znacznie nawet w ciągu jednego dnia i nie inaczej jest też z Preiscoinem. Ale ja to biorę nawet za dobrą monetę, gdyż można sobie na tym dodatkowo zarabiać kupując wtedy kiedy PRS idzie w dół i sprzedając, gdy idzie w górę.

Tym bardziej, że w dłuższym okresie czasu Preiscoin w sumie dość znacznie zyskuje.

Jeśli jesteś zainteresowany bliższymi szczegółami, to zapraszam na prezentację PreisCoina.

Oczywiście, jak już wiesz o co chodzi w Preiscoin, albo jak chcesz być przed innymi, to możesz przystąpić szybciej do tego najprostszego biznesu.

Jak zwykle wszelkie pytania bądź wątpliwości zamieść na dole w komentarzu.

Ważne zmiany.

Z dniem 01 sierpnia 2014 Preiscoin wprowadził istotną zmianę in plus i od teraz możemy już korzystać z matrycy do 7-go poziomu! Czyli mamy już matrycę 3×7. A to zmienia w dość znaczący sposób nasze możliwości zarobkowe zwiększając je do 3279 FCH, czyli ok 12000 zł., które możemy oczywiście jeszcze sobie przedłużać zakładając kolejne konta.

Ponadto wprowadzono super bonus dla osób ambitnych. Dla pierwszych dziesięciu najlepszych w danym miesiącu Preiscoin podzieli się aż 10 procentami swojej całej miesięcznej sprzedaży (WOW)! No teraz to naprawdę jest o co walczyć.

A tak na marginesie, to właśnie dzisiaj (1.08) dostałem od Preiscoina dodatkowo 100 FCH za polecenie biznesu co najmniej 10 osobom. Więc można firmie zaufać, super. Taka jest moja opinia, ciekaw jestem jakie będą Wasze opinie.
A teraz jest już najwyższy czas na działanie, bo przecież nie ma na co czekać.

Uwaga,
w dniu 15.09.2014 do PreisCoina przystąpiło BitCoin Economy!!! 🙂 A to zdecydowanie jeszcze bardziej uwiarygadnia i podkreśla rangę tego biznesu.

Bardzo Ważne!
(10.11.2015) z uwagi na brak płatności od ponad dwóch miesięcy oraz jakichkolwiek odpowiedzi osób decyzyjnych, jak też „zniknięcia” strony https://bitflex.eu/ stanowczo odradzam rejestrację w programie Preiscoin, przynajmniej do czasu wyjaśnienia tej sytuacji.
Również z nieznanych mi przyczyn odwołane zostały webinary.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • preiscoin
 • preiscoin opinie
 • najłatwiejszy biznes
 • najprostszy biznes
 • preiscoin kurs
 • prescoin
 • preiscoin index
 • najprostrzy własny biznes
 • jaki jest naj prostrzy biznes
 • preiscoin aktualny kurs

23 myśli nt. „Preiscoin (PRS) – najłatwiejszy i najprostszy biznes

 1. Piotr

  Bardzo interesująca możliwość. Co prawda pierwszy raz słyszę o nowej krypto walucie prescoin, ale dobrze to opisałeś. Piszesz, że firma jest w Szwajcarii, ale interfejs strony internetowej jest w języku polskim. Czy to oznacza jakieś rodzime korzenie firmy lub docelowy rynek dla programu?

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   Powiem szczerze nie znam powiązań biznesowych firmy.
   Myślę Piotrze jednak, że to bardziej wynika z faktu, że Polska jest pierwszym krajem, w którym ten biznes się otworzył (wspomniałem o tym w poście dlaczego właśnie my Polacy), co jest dla nas ogromnym atutem, bo gdy system stopniowo będzie wchodził na kolejne rynki, to pod nami właśnie oni będą budować swoje struktury.
   Więc hossa firmy dopiero przed nami, to przecież dopiero sam początek. 🙂
   Myślę, że teraz jest najlepszy czas, aby szybko zajmować swoje „złote pozycje” w PRS, tym bardziej, że nikt na tym nic nie traci, a wprost przeciwnie.

   Odpowiedz
 2. Kamil Samselski

  Dzięki za przybliżenie tematu, mam zamiar się nim głębiej zainteresować,
  nie chce przegapić boomu na kolejną wirtualną walutę.

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   Kamilu masz rację. teraz jest najlepszy czas, bo tak faktycznie to szkoda każdego dnia, w końcu nie ma nic do stracenia, a wszystko do zyskania.
   A to daje taki kolejny plus nie bardzo widoczny gołym okiem, ale bardzo istotny w dłuższej perspektywie czasowej, bo skoro ludzie nie tracą, to i nie rezygnują z tego programu.
   Więc nie ma zmartwienia o utrzymanie osób w strukturze. 😉

   Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   no ja się tego nie podejmuję 🙂
   Byłoby to trochę, jak wróżenie z fusów.
   PreisCoin, jak każda inna waluta jest poddana prawom rynku, a ponieważ to jest giełda, to wszystko zależy od popytu i podaży.
   Tym niemniej w dłuższej perspektywie można powiedzieć na podstawie obserwacji kursu BitCoina i innych cyfrowych walut, że z czasem PreisCoiny będą tylko rosły.
   Wynika to bowiem głównie z faktu, że ich ilość będzie ograniczona.
   Więc czym mniej ich będzie na rynku (a z czasem tak będzie), tym ich wartość będzie wzrastać.
   Zresztą zachowanie PreisCoinów na giełdzie jest podobne do BitCoinów, czyli przy bardzo dużych (nawet dziennych) wahaniach kurs w dłuższej perspektywie czasowej systematycznie jednak tylko rośnie.

   Odpowiedz
 3. Kacper

  Dość ciekawa opcja zarabiania pieniędzy, przypomina mi się akcja z Bitcoinami. Skoro mówisz o tzw. złotych pozycjach Polaków, to trzeba będzie z tego skorzystać. Mam nadzieję, że nie upadnie to tak jak Bitcoin.

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   O tak w PreisCoinie wszystko wygląda w porządku.
   Wypłacają to co obiecują.
   Dostałem też już kartę BONUS+ BUSINESS, na której mam zarobione środki, więc mogę płacić nią np. za zakupy etc.
   A tak przy okazji, to Bitcoin Economy ma się dobrze, nie wiem dlaczego mówisz, że Bitcoin upadł?

   Odpowiedz
    1. Marek Nowacki Autor wpisu

     Tak, ten gadżet wbrew pozorom ma znaczenie, bowiem wszelkie dochody generują się właśnie na tej karcie.
     A ponieważ nie musisz dokonywać płatności za pomocą tej karty poprzez jakikolwiek bank (nie musisz jej w żadnym banku aktywować), to nigdzie tym samym nie pokazujesz swoich dochodów! 😉
     No po prostu majstersztyk. 🙂

     Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   Dzięki Wiesławie, cieszę się, że podoba Ci się opis i zachęcam do skorzystania z PreisCoina, bo teraz jest dobry czas, robi się coraz głośniej.
   Nie wiem, czy wiesz, że kilka dni temu do projektu dołączył również Bitcoin Economy?
   Stopniowo teraz będą dochodzić kolejne kraje, więc nie ma na co czekać, tym bardziej, ze tu można tylko zyskać – nie ma nic do stracenia, a to ogromna rzadkość na naszym rynku. 🙂

   Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   To nie jest żaden łańcuszek 🙂
   Najlepiej zacznij od przeczytania moich wszystkich wpisów (wraz z komentarzami) w tym temacie.
   Później przystąp do programu i dostaniesz kolejną porcję informacji i możliwość przystąpienia do zamkniętej elitarnej grupy na fb.
   Ostatecznie praktycznie nic nie tracisz, bo za opłatę, którą uiścisz stanowiącą równowartość 25 FCH (franków szwajcarskich), czyli ok. 90 zł wygeneruje się Tobie po 30 dniach 25 Preiscoinów, z którymi możesz zrobić co Ci się dowolnie podoba.
   Nie musisz ich „kopać”, jak to ma miejsce w przypadku innych walut cyfrowych, po prostu same się wygenerują.
   Na początku ja je sprzedawałem po 4,30 zł więc zarabiałem już tylko na tym. Teraz nie sprzedaję, bo kurs jest nieco niższy, więc trzymam je i czekam aż zdrożeją tak, jak swego czasu zdrożały Bitcoiny z 20 centów na 780$, czyli 3900 razy!
   Bo Preiscoiny są w całości oparte na protokole Bitcoina. 🙂

   Odpowiedz
 4. Maciek we Francji

  Ciekawe… do bitcoina nie mam zaufania, natomiast ten szwajcarski program partnerski brzmi niezle.
  Oczywiscie najlepiej brzmi dla tych pod ktorych sie zapiszecie haha.
  Zwykla marketingowa gadka… nie obrazajac nikogo.
  Podejrzane dla mnie, ze PL to pierwszy kraj jaki sie pod to podlaczyl, czemu nie USA ani uk na przyklad ?
  Nie wierze tez ze nikt tego nie kontroluje, alternatywne waluty itd to pozory niezaleznosci…
  a wystarczy ze braknie np elektrycznosci i cale te wirtualne biznesy leca na leb na szyje.

  No ale ja jestem uprzedzony i ostrozniejszy po 7mt. Tak czy owak, powodzenia zycze.
  Ale program ciekawy, dzis webinar obejrzalem na jego temat.
  Fakt ze kurs Prescoina jest zmienny, jest ciekawe, bo jak na gieldzie.
  Przyjrze sie blizej tematowi.

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   Już to gdzieś wyjaśniałem dlaczego jako Polacy jesteśmy pierwsi, ale może nie doczytałeś Maćku.
   Stało się tak dlatego, gdyż zostaliśmy dostrzeżeni jako najlepsza grupa promująca inną walutę cyfrową i zaproszeni do zapoznania się z tym projektem i później do rozpoczęcia jego promocji.
   Aktualnie dołączają do nas liderzy z innych krajów i tak. np. z USA jest już Tissa Godavitarne i pojawiają się kolejni.
   A co do braku elektryczności, to rzeczywiście dość sceptycznie do tego podchodzisz 🙂
   Przy czym preiscoin i od takiego przypadku jest uniezależniony, gdyż tu nie trzeba wydobywać tej waluty, tylko jest ona automatycznie generowana i tak, czy owak po 30 dniach masz na koncie 25 PRS-ów.

   Odpowiedz
 5. Daro

  Witam,

  załóżmy, że mam już te PRSy na koncie.Gdzie mogę je sprzedać? Podaj proszę link do giełdy, na której odkupią je ode mnie – nie do tej gdzie ja mogę je kupić.

  pozdrawiam
  Daro

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   Witaj Daro, jak na razie jest jedna giełda, na której możesz zarówno kupić, jak i sprzedać PreisCoiny.
   Ta giełda to bitflex (bitflex.eu/index.php).
   Na Bitflex możesz dokonywać transakcji nie tylko w oparciu o złotówki, ale też o Euro, Dolara, czy inne kryptowaluty, jak legendarne już BitCoiny, które tej możliwości niestety nie mają.
   Dlatego PreisCoin wygrywa z innymi walutami, bo to pod niego jest zrobiona giełda, a nie pod inne waluty cyfrowe.
   A już są prawie gotowe dwie kolejne światowe giełdy na przyjęcie PRS-ów.
   Pozdrawiam

   Odpowiedz
 6. GoldRush

  Witam,
  Przez ostatnie tygodnie strona bitflex.eu jest nie dostępna.
  Czym to jest spowodowane ? Jest to jedyna gielda, gdzie można sprzedawać i kupować preiscoiny.

  Ta sytuacja ulegnie zmianie czy juz preiscoin przestaje ze swoim rozwojem?

  Pozdrawiam i oczekuje na odpowiedz,
  N.I

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   Nie tylko giełda Bitflex jest od kilku tygodni niedostępna, również niedostępna jest osoba decyzyjna w Preiscoin, która nie raczy odpowiadać na pytania dotyczące choćby braku płatności o innych nie wspominając. Po prostu w ogóle nie odpowiada.
   Dlatego zdecydowanie nie polecam rejestracji do tego programu.

   Odpowiedz
 7. Robert

  Dzisiaj właściciele giełdy bitflex.eu wysłali do wszystkich wezwanie o wypłatę środków do 31.12.2015 roku.
  Trzeba się śpieszyć. Ale faktem jest, że chyba ta waluta nie przetrwa zbyt długo.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *