Chmura internetowa, czyli wirtualny dysk za darmo

Chmura internetowa, czyli Twój wirtualny dysk za darmo

wirtualny dyskOstatnio w Domowym Systemie Zarabiania dowiedziałeś się, jak wykorzystać mojego trenera fitness, a teraz pokażę Ci, jakie korzyści daje chmura internetowa (wirtualny dysk), którą teraz możesz mieć za free.

Cóż to jest ta chmura internetowa?

Otóż ja o chmurze internetowej (wirtualnym dysku) dowiedziałem się przez przypadek i od razu zastosowałem ją w swoim działaniu.

Bo chmura internetowa czyli wirtualny dysk pozwala na umieszczanie w niej swoich filmów, zdjęć i wszelkich innych plików do 15 GB (a nawet od razu do 20 GB!!!).

A teraz pokażę Ci, jak zdobyć tę chmurę internetową zupełnie za darmo!

Jest to o tyle fajne, że przede wszystkim ta chmura internetowa jest za darmo i bez konieczności instalowania jakiejkolwiek aplikacji na komputerze, z tym, że jak chcesz zyskać dodatkowe 5 GB tylko dlatego, że skorzystasz z linku osoby, która Cię zaprosiła to musisz zainstalować ich aplikację (co pozwala na odciążenie silnika tej chmury internetowej).

Tylko wówczas  za każde polecenie innym osobom chmura internetowa da Ci dodatkowe 5GB za każdą osobę w tym wirtualnym dysku.

Więc już tylko na tym zyskujesz, bo teraz możesz skorzystać z tego wirtualnego dysku i dostaniesz w prezencie ode mnie 5 GB pojemności, więc będziesz mieć 20 GB.

A jak Ty polecisz ten internetowy dysk np. 3 osobom, to będziesz mieć już pojemność w sumie 35 GB, więc całkiem pokaźną pojemność chmury prawda?

Ja mam już znacznie więcej pojemności tej chmury internetowej i to co mam w zupełności mi wystarczy na ogromnie długie lata, aby na swoją chmurę spokojnie pakować wszystkie swoje dane.

Jest to tym bardziej korzystne, że z chmurą Internetową – wirtualnym dyskiem możesz pozwolić sobie na umieszczanie filmów, zdjęć i wszelkich innych plików w jednym miejscu, bo to jest po prostu Twoja chmura internetowa!

I w tym momencie przestaje być ważne jaką pojemność przesyłania plików ma Twoja poczta, bo podajesz tylko wszystkim link (linki) do tych plików, do których chcesz.
A gdyby nie taka chmura internetowa, to spróbuj większe pliki przesłać pocztą – żadna poczta tego nie przełknie.

Wiem, że od teraz nie będziesz już mieć problemów z tym, że nie masz swojej chmury Internetowej i będziesz wiedzieć, gdzie umieszczać swoje pliki. Bo oprócz tego, że zyskujesz swój wirtualny dysk za darmo, to od teraz nie dość, że już będziesz wiedzieć, jak sobie z tą chmurą (wirtualnym dyskiem) poradzić, to jeszcze możesz zostać „głównym doradcą” w tym względzie w stosunku do swoich znajomych.

Jest to ważne bez względu na to, czy prowadzisz swojego bloga, czy też nie. Chmura internetowa (wirtualny dysk) bowiem przydaje się w każdej sytuacji, a jak to komuś doradzisz, to w jego oczach będziesz ekspertem (choć nie zawsze niestety Ci to przyzna).

Ogromna ilość ludzi codziennie przesyła do swojej rodziny lub znajomych różne pliki, wykorzystując do tego głównie pocztę, a tu niestety możliwości są bardzo mocno ograniczone…

Większość ludzi natomiast nie wie, że może wykorzystać do tego swoją chmurę internetową, czyli swój wirtualny dysk.

chmura internetowaA przecież taki darmowy wirtualny dysk jest tu idealnym rozwiązaniem, bo umieszczasz tylko jeden raz w tej chmurze np. film i później już tylko dajesz link do tego filmu, prawda, że proste?
Chyba znacznie gorzej, gdy taka chmura internetowa (wirtualny dysk) jest poza Twoim zasięgiem, prawda?

Wówczas taki film każdy może sobie obejrzeć bez żadnej rejestracji w systemie, czy też ściągania jakichkolwiek dodatkowych aplikacji (nie musisz niczego ściągać z tego co chmura proponuje). Oczywiście każdy, kto ma link może ten plik sobie od razu pobrać na komputer.

Widzisz już chyba, że Twoja chmura internetowa może Ci znacznie ułatwić zadanie w przesyłaniu wszelkiego rodzaju plików prywatnie, ale również możesz to wykorzystać  w innych sytuacjach np. prowadząc bloga. Bo wówczas wszystkie pliki, które normalnie ładujesz na serwer, wrzucisz sobie w swoją chmurę internetową.
W ten sposób będziesz znacząco mniej obciążać serwer, a jest to naprawdę bardzo istotne, bo przeciążony serwer może spowodować zawieszanie się bloga.
Ja miałem już tak wielokrotnie i nikomu tego nie życzę, dlatego bardzo mnie ucieszyła ta chmura internetowa i możliwość umieszczania plików na wirtualnym dysku.

Masz od teraz więc do swojej dyspozycji Internetowy dysk za darmo i możesz w tej chmurze umieszczać wszystko co tylko zechcesz i udostępniać komu tylko zechcesz.

Chcesz swój wirtualny dysk – proszę bardzo tu jest


Twoja chmura internetowa.

Tylko pamiętaj, że po rejestracji musisz jeszcze potwierdzić, że to faktycznie Ty zainstalowałeś tę chmurę klikając na stosowny link aktywacyjny, który dostaniesz w e-mailu od firmy.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

01.05.2016 – ważne wyjaśnienie autora.
Jak widzisz nie ma już tutaj linku prowadzącego do tej chmury, bowiem z dniem 1 maja 2016 firma zlikwidowała tę usługę.

Ja natomiast proponuję Ci wykorzystać chmurę Google. Nie ma w tym wypadku żadnego programu partnerskiego i dodawania GB w zależności od ilości osób, które polecisz, ale zdecydowanie szybciej można na nią zarówno dodać pliki, jak i je ściągnąć, a linki wyświetlają się właściwie natychmiast.
Za darmo możesz wykorzystać do 15GB, a za 1,99$ miesięcznie możesz mieć już 100GB wolnego miejsca na swojej chmurze.
Wystarczy, że założysz sobie konto pocztowe na gmailu, aby z tej chmury móc korzystać.

Jak już masz konto to w prawym górnym rogu klikasz na Aplikacje Google patrz obrazek poniżej:
konto na gmailu
po czym klikasz w Dysk i tam umieszczasz swoje pliki:

 

klikasz w Dysk

Gdy już jesteś w chmurze, to zaznaczasz plik, który chcesz udostępnić (pokazuje się on po prawej stronie), a do góry klikasz w link do tego wybranego pliku, kopiujesz go i możesz udostępniać komu chcesz.

w chmurze

To praktycznie wszystko na temat chmury internetowej.

PS
Gdyby chmura internetowa (wirtualny dysk) sprawiała Ci jakikolwiek problem  napisz o tym w komentarzu na dole.

Jak chcesz zobaczyć na czym zarabiam przez Internet, to zapisz się na mój newsleter – podaj swój najlepszy e-mail, abyś nigdy nie przegapił aktualnych informacji:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • chmura internetowa
 • co to jest chmura internetowa
 • wirtualna chmura
 • chmury internetowe
 • dysk internetowy
 • chmura dysk
 • Chmura Internetowa Wikipedia
 • chmura w internecie
 • chmura internetowa co to jest
 • wirtualny dysk chmura

8 myśli nt. „Chmura internetowa, czyli wirtualny dysk za darmo

 1. adam

  Dla mnie chmura jest niezwykle przydatna, kiedy chcę podzielić się z innymi np. zdjęciami z wakacji czy filmami. Wtedy „pożyczam” dostęp do miejsca, w którym przechowuję dane i tamta osoba sobie ściąga do siebie te pliczki. Jest to najszybszy sposób na przesyłanie plików, dlatego przyłączam się do autora i polecam korzystanie z chmury.
  adam ostatnio opublikował…Usługi cloud computingu – co powinniśmy o nich wiedziećMy Profile

  Odpowiedz
 2. Marek

  Ja oprócz umieszczania w chmurze zdjęć i filmów dodatkowo również przerzuciłem tam wszystkie pliki, które zaśmiecały mój serwer na blogu.
  Osoby, które mają blogi i na serwerze trzymają przeróżne pliki z pewnością wiedzą jakie to ma znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania bloga i na pewno to również docenią…
  Marek ostatnio opublikował…Jak zarobić duże pieniądze przez InternetMy Profile

  Odpowiedz
 3. kasia

  Bardzo ciekawe to co mówisz, pojemność jest lepsza niż popularny dropbox. Moja firma stara się coraz więcej przenosić danych i aplikacji w chmurze, gdyż mamy pracowników rozsianych po całej Polsce i dzięki cloud computingu możemy szybko i bezproblemowo wymieniać się i pracować jednocześnie na tych samych plikach. Muszę przyznać, że prace idą wtedy bardzo szybko i nie trzeba się przejmować wrzucaniem aktualnych wersji plików na serwer, kiedy się pracuje bezpośrednio w chmurze :-).

  Odpowiedz
 4. Marek Nowacki

  Ja nie tylko mówię, ale również z tego korzystam. I to korzystam bardzo aktywnie 🙂
  Aktualnie mam już ponad 60GB wolnej przestrzeni do zajęcia w tej chmurze i zastanawiam się kiedy będę to w stanie wykorzystać, skoro teraz po tym, jak wrzuciłem tam na bieżąco wszystko to co właściwie miałem już do wrzucenia zajęło mi to dopiero 3GB…
  Marek Nowacki ostatnio opublikował…Jak schudnąć i jeszcze na tym zarabiaćMy Profile

  Odpowiedz
  1. Bea

   Wszystko fajnie, ale co jeśli chcę sprawdzić 12-latka który ma taką chmurę internetową, co w niej przechowuje? wtedy całkowicie tracimy kontrolę w co gra nasze dziecko, co ściąga z Internetu itd. Czy jest na to sposób aby uchronić nasze dziecko poprzez możliwość kontroli ?
   pozdrawiam proszę o pomoc

   Odpowiedz
   1. admin

    Witaj Beatko,
    jest wiele możliwości kontroli dzieci w ich działaniach podejmowanych w internecie.
    Jednak, jeśli dziecko nie będzie miało zaufania do rodziców i odwrotnie, to na niewiele zdać się mogą wszelkie działania.
    Z jednej strony trzeba z dzieckiem rozmawiać, a z drugiej trzeba mu trochę zaufać.
    Nie mogę tu podawać konkretnych rozwiązań, gdyż nie jest to temat na ten blog, ale wpisz odpowiednie frazy w przeglądarkę, a uzyskasz wiele odpowiedzi.
    Pozdrawiam serdecznie
    Marek

    Odpowiedz
 5. Grzesiek

  Uważam że używanie chmury jest bardzo funkcjonalne, w każdym miejscu gdzie jest wi-fi możesz skorzystać ze swoich plików. Wrzucać zdjęcia i udostępnić znajomym.
  Grzesiek ostatnio opublikował…Content marketingMy Profile

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge