Jak zarabiać bez polecania i własnych środków

Dzisiaj w Domowym Systemie Zarabiania pokażę, jak zarabiać bez polecania i własnych środków.

Wchodząc do programów zarobkowych, większość nie chce angażować w to swoich środków, a dodatkowo chce zarabiać bez polecania. MX RevShare - jak zarabiać bez polecania
Nic dziwnego, choć jak już wielokrotnie powtarzałem, trudno jest zarobić bez polecania, żadnej złotówki nie dokładając od siebie.
Mimo wszystko w kilku programach udowodniłem już, że jest to możliwe.
Dodatkowo w określonych programach można nawet zarabiać bez polecania kolejnych osób, a nawet bez własnych środków.
Chcesz wiedzieć jak zarabiać bez polecania kolejnych osób? Jednym z takich programów jest MXRev$hare, który postanowiłem tu zaprezentować.
Tym bardziej że jest to program nieco podobny do Traffic Monsoon, a ten powinieneś już znać dość dobrze i choć trochę wiedzieć, jak zarabiać bez polecania. Przynajmniej jeśli z dostarczanymi przez mnie informacjami jesteś na bieżąco.

Jak zarabiać bez polecania i własnych środków autorstwa Jamesa Lee Valentine’a w RX RevShare.

To, o czym chciałbym wspomnieć na wstępie i nieco Cię uspokoić, choć mam nadzieję, że już na tyle mi ufasz, to fakt, że za program odpowiada nie kto inny, jak James Lee Valentine.
Być może jest to osoba, która nie jest Ci znana, ale nic nie szkodzi. Na pewno każdy, kto zarabia ze mną w sieci, miał okazję to nazwisko słyszeć. Na pewno każdy, kto zarabia bez polecania razem ze mną, jak i powiększa swój budżet, dokładając coś od siebie, miał okazję o tym nazwisku słyszeć.
Najlepszą laurką tego mężczyzny jest fakt, że w sieci jest on od kilku lat, a już stworzył dziewięć programów zarobkowych, które w dalszym ciągu generują zyski.
Jego najnowszym dzieckiem jest właśnie MXRev$hare. On także pozwala zarabiać bez polecania.

Sposoby zarabiania w programie MXRev$hare:

 1. Z inwestycją – zarabianie bez polecania
 2. Bez inwestycji – z klikania w płatne reklamy
 3. Bez inwestycji z polecaniem
 4. Z inwestycją i polecaniem

Ad.1
Zarabianie w programie MXRev$hare może odbywać się na cztery sposoby. Pierwszym jest zakup paczek reklamowych (adpacków). Jest to zarabianie bez polecania, a paczek mamy tutaj trzy rodzaje:

– Millionaire Adpack za $50 które będą zarabiać 110%, czyli $55 (nie ma maksymalnego limitu paczek),
– Small Adpack za $25 które będą zarabiać 110%, czyli $27.50 (maksymalny limit 500 paczek),
– Mini Adpack za $5 które będą zarabiać 110%, czyli $5.5 (maksymalny limit 100 paczek).

Przy takiej formie zarabiania bez polecania zysk generowany jest z pakietów reklamowych, a więc nie ma konieczności polecania osób trzecich. Warto pamiętać, że każda paczka ważna jest przez 44 dni i każdego dnia naliczany zostaje zarobek w wysokości 2,5% jej wartości.
Licząc na 2,5% dziennie, musisz jednak odtworzyć minimum 10 reklam.

Ad.2
Jeśli mi nie wierzysz i nie chcesz kupować pakietów reklamowych zarabiając bez polecania, to nikt Cię do tego nie zmusi. Wystarczy, że będziesz klikać w reklamy i je oglądać. Za każde takie otwrcie reklamy otrzymujesz 0,005$, a jako że każdego dnia w MXRev$hare możesz obejrzeć 100 reklam zarobisz 0,50$. Przy regularnych ich odtwarzaniu po 10 dniach będziesz mieć już wymagane 5$ na pierwszą paczkę reklamową.

Ad.3
Kolejnym sposobem zarabiania w MXRev$hare jest coś zupełnie odwrotnego od zarabiania bez polecania, a więc polecanie programu innym użytkownikom, gdyż od każdego z nich na pierwszym poziomie otrzymasz 10% jego inwestycji, a więc przy zakupie paczki za $50 wygenerujesz 5$ zupełnie za darmo. Na drugim i trzecim poziomie od każdego zakupu reklamowego otrzymasz natomiast 5% prowizji.

Ad. 4
Ostatni sposób zarobku w MXRev$hare to z kolei zakup adpacków z jednoczesnym polecaniem programu osobom trzecim.

Tak oto przedstawiłem Ci, jak zarabiać bez polecania i bez własnych środków w MXRev$hare.

W programie tym odnajdą się więc również i ci, którzy nie mają zacięcia marketingowego i nie potrafią się zareklamować.

Co Ty na to? Czy także i na tym programie zaczniemy zarabiać wspólnie

W kilku innych dobrych programach można zarobić bez polecania, ale tym co jest wyjątkowe w MX RevShare, to fakt, że za każde otwarcie reklamy mamy dodatkowo zapłacone (za 100 reklam jest 0,5$, co może się wydawać niewiele, ale przez kilka lat klikania nazbiera się za to sporo dolarów, podczas, gdy w innych programach tego nie ma – tam trzeba wyklikać te 10 reklam, żeby naliczyły nam się prowizje z zakupionych paczek i tyle).
Tutaj można natomiast rozpocząć nie posiadając żadnych własnych środków i codziennie otworzyć 100 reklam i w ten sposób po 10 dniach mamy 5 dolarów, za które możemy już wykupić sobie paczkę reklamową, która w 44 dni zarobi dla nas pół dolara.
Możemy wówczas zarobione pieniądze reinwestować, czyli kupić kolejną paczkę reklamową itd. Dochodzi nam wówczas do tego tzw. procent składany, a to pozwala stopniowo zarabiać coraz to większe pieniądze.
A ponieważ nie potrzeba tutaj wkładu własnego, to prosto jest ten program polecić, a z obrotu osób poleconych zarabia się oczywiście dodatkowe pieniądze, co już wyżej opisałem. 

Wolisz zarabiać bez polecania, czy może wręcz odwrotnie?

Jeśli chcesz się przyłączyć, to kliknij tutaj i zarabiaj bez polecania:

WAŻNE.
Dopisek autora.
Z dniem 1 października 2016 roku firma odstąpiła od płatności za każdą z wykikanych reklam 0,005 USD podając jako powód fakt, iż w założeniach było to po to, aby pomóc tym, którzy nie mają pieniędzy na start.
Ale ludzie nie przeznaczali tych pieniędzy na reinwestycje w tym programie, tylko po prosu wypłacali, co mogło doprowadzić do załamania się całego projektu.
Dlatego od tego odstąpiono, więc nie ma już sensu klikanie po 100 reklam dziennie, wystarczy 10 (no ja klikam po 12 na wszelki wypadek). 😉

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • zarabianie bez polecania
 • zarabiania bez polecania
 • system zarobkowy w sieci bez inwestycji
 • Programy bez inwestycji
 • polecanie bez polecania
 • narzedza google do promocji revshare
 • jak zarabiać bez żadnych środków
 • jak zarabiać bez własnych środków
 • jak zarabiać bez polecania własnych poleconych
 • jak zarabiać bez polecania i inwestycji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *