7 minutowy trening co to jest?

Co to jest 7 minutowy trening i o co w tym chodzi?

7 minutowy treningW nawiązaniu do wpisu jak schudnąć i jeszcze na tym zarabiać spróbujmy wyjaśnić co to jest ten 7 minutowy trening, bo wiele osób pyta o bliższe szczegóły.
Chcą bowiem wiedzieć, jak oprócz pięknej sylwetki wykorzystać ten program jeszcze od strony biznesowej. 

Otóż jest to Program Partnerski, a mówiąc ściślej wielopoziomowy marketing rekomendacji wykorzystujący jeden z najbardziej rozwijających się trendów w Polsce i w Europie, którym jest fitness.
A to co w tym jest ważne, to fakt, że 7 minutowy trening nie ma praktycznie żadnej konkurencji na rynku internetowym w Polsce.

Jest to jeden z niewielu trendów, który w dobie nurtującego wszystkich kryzysu notuje ciągły wzrost sprzedaży i zainteresowania, więc tak przy okazji jest tu duża (bardzo duża) nisza do wykorzystania, dlatego z 7 minutowym treningiem można wejść w ten rynek w dość prosty sposób.

Bowiem wartość rynku fitness w Polsce wg ekspertów przekracza 1 mld zł i jest uznawana za jedną z najbardziej perspektywicznych branż w Polsce. A biorąc pod uwagę fakt, że jest to stosunkowo nowa branża w naszym kraju, to mamy do czynienia dopiero z początkową fazą, dobrze też wiedzieć, że ten rynek przyrasta o 15-20% rocznie!

Dlatego 7 minutowy trening doskonale wpisuje się w tę niszę.

Tym bardziej, że wyraźnie zwiększa się aktywność fizyczna Polaków co potwierdza Rzeczpospolita (z 27.09.2012 http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/937061.html), a przekłada się również na wzrost popytu na wszelkiego rodzaju usługi fitness.

Pomysłodawcy 7 minutowego treningu to koledzy ze szkolnej ławy, którzy bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu zaczęli stosować tę technikę osobiście. Trzeba wspomnieć, że Joel Therien i Chris Reid, bo o nich tutaj mowa, dzięki temu systemowi uzyskali niezależnie efekty, które pozwoliły im nie tylko na idealną rzeźbę swojej sylwetki, ale także na zajęcie wysokich miejsc na świecie jako zawodnicy i trenerzy.

A oboje skorzystali z wspólnie z 7 minutowego treningu.

Jest to idealny sposób na zastąpienie klubów i siłowni warunkami domowymi, co oczywiście nie wyklucza zdecydowanie bardziej intensywnych ćwiczeń np. na siłowni.

Patrząc na to bliżej, to trening przez 7 minut jest programem fitness opartym na treningu o bardzo dużej intensywności i krótkim czasie trwania właściwego ćwiczenia.

7 minutowy trening co to jestMetoda ta oparta jest na silnych naukowych podstawach, poświadczających efekty odchudzające i odmładzające.
Bierze się to ze zwiększonego spalania kalorii wynikającego ze wzrostu masy mięśniowej. A ponieważ mięśnie pracują cały czas (również w nocy podczas snu), to chudniemy przez całą dobę. Chudniemy dzięki temu, że nasza tkanka tłuszczowa stopniowo jest wypierana przez masę mięśniową.

Jednak nie opisywałbym tego systemu w Domowym Systemie Zarabiania, gdyby nie fakt, że 7 minutowy trening oprócz wykonywania samych ćwiczeń pozwalających na uzyskanie świetnego wyglądu w krótkim czasie przede wszystkim daje możliwość zarabiania.

Pomysłodawcy zadbali bowiem o to, aby stworzyć najprawdopodobniej najprostszy plan marketingowy, który zawiera się dosłownie tylko w kilku słowach. Nie trzeba więc żadnych zawiłych tłumaczeń jak budować ten biznes, tak jak to ma miejsce w innych tego typu programach.

A najważniejsze, że dostajemy tutaj dostęp do niesamowitych szkoleń, szkoleń wartych kilka, albo i kilkanaście tysięcy złotych, a dostajemy je za darmo.

Ale wracając do planu marketingowego to wystarczy bowiem zapamiętać te trzy cyfry 50 – 50 – 10.

Co oznacza, że otrzymujemy 50% prowizji od każdego klienta!, 50% wypłat od każdego resselera! (Resseler, to Partner Biznesowy, który w tym programie po wykupieniu pakietu klienta dokona stosownej dopłaty) i 10 – czyli 10$ z każdej osoby w słabszej linii (przy balansie 4:2)!

A ponieważ zastosowano tu system binarny, to mamy możliwość budowania tylko dwóch nóg. I tutaj znowu niespodzianka, bowiem 3/4 tego biznesu buduje nam się z osób, które dostajemy do silniejszej nogi od góry – od naszych sponsorów. My budujemy sobie tylko tę słabszą nogę.

Zakładając np., że wprowadzasz do 7 minutowego treningu 6 osób (wszystkich jako resselerów), to otrzymujesz prawie po 5$ od każdego, czyli na okrągło licząc 30$ (i tak co miesiąc).
I teraz jeżeli wprowadzone przez Ciebie osoby zaczynają zarabiać, bo po to przecież przystępują do tego programu, to wówczas zarabiasz 50% od ich zarobków. I tak np. jeśli 3 z nich zarobi po 1000$, to Ty dostajesz 1500$ i tak dalej (i tak co miesiąc).

Oprócz tego dostaniesz też po 10$ praktycznie od każdej wprowadzonej przez siebie osoby. Działa to w ten sposób, że np. wprowadzasz dwie osoby do swojej słabszej nogi, a cztery już wprowadził Ci Twój sponsor i cała górna linia sponsorowania do drugiej silniejszej nogi i Ty wówczas dostajesz ok. 20$. I tak dalej.

Łatwo możesz sobie wyliczyć ile możesz w krótkim czasie zarobić. A przecież kolejne wprowadzane do 7 minutowego treningu osoby też będą chciały zarabiać i Twój dochód będzie się systematycznie powiększać.

A ponieważ 7 minutowy trening oparty jest o system abonamentowy – czyli to, co tygryski lubią najbardziej, to praktycznie od razu możesz mówić o dochodzie pasywnym jaki uzyskujesz.

Na pytanie: co to jest 7 minutowy trening– odpowiemy podsumowując, co zyskujemy jeśli przyjrzymy się temu co to nam daje:

 • produkt, który pozwala na nabranie masy mięśniowej i dzięki temu schudnięcie;
 • ponadto stymulujemy mięśnie, a więcej mięśni to szybszy metabolizm, czyli więcej spalonych kalorii;
 • ćwiczenia możemy wykonywać w warunkach domowych.

to od strony produktu, ale zobaczmy, jak 7 minutowy trening wygląda od strony marketingowej:

 • produkt z najlepiej rozwijającej się branży w Polsce (fitness),
 • bodaj najprostszy plan marketingowy opierający się na tych trzech liczbach 50 – 50 – 10,
 • możliwość szybkiego zarabiania i uzyskania stale narastającego dochodu pasywnego.

A już w następnym artykule rewelacyjny projekt wykorzystujący m.in. 7 minutowy trening, czyli szmaragdowa liga.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • 7 minutowy trening
 • 7 minutowy trening co to jest
 • 7minutowy program
 • efekty 7 minutowego treningu
 • zarabianie na 7minutowym treningu
 • zarabianie trening

4 myśli nt. „7 minutowy trening co to jest?

 1. Pingback: Na co wydajemy najwięcej pieniędzy? | Familo-Opinie.pl

 2. Pingback: Bankructwa w biznesie | Familo-Opinie.pl

 3. Pingback: Zarabianie W Internecie | Familo-Opinie.pl

 4. Pingback: Konstantin Berent

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *