Archiwa kategorii: Akademia CB7

Klub Konsumenta

Witam Cię po dość długim czasie nieobecności, ale musisz mi to wybaczyć, bo pracowaliśmy nad nowym projektem społecznościowym, który roboczo nazywa się Klub Konsumenta i poprzez Domowy System Zarabiania chcę Ci go teraz  przybliżyć.

Z poprzedniego wpisu wiesz, że moja historia została już opisana i Twoja też może być, a teraz powiem Ci pokrótce, co to jest ten Klub Konsumenta i o co w tym chodzi.

Klub Konsumenta

Otóż jest to nowa idea, która zainspirowała mnie dość mocno, bo wystarczy mieć tylko trochę wyobraźni, aby dostrzec jaki ogromny potencjał ze sobą ona niesie.

Tym bardziej, że teraz jesteśmy w początkowej fazie i wykorzystując to możemy na tym nieźle zarobić, a przecież nie będziemy tu robić nic innego niż to, co robimy dotychczas z tym, że teraz może trochę bardziej inteligentnie. 

A najciekawsze jest, to że w Klub Konsumenta nic nie musisz inwestować!!!

Czytaj dalej

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • akademia zarabiania oco chodzi
  • co to jest akademia zarabiania

Jakie wtyczki stosować na wordpress

W ostatnim artykule w Domowym Systemie Zarabiania pokazałem jak zabezpieczyć bloga, a teraz czas na to jakie wtyczki stosować na wordpress.

jakie wtyczki na worpressJeśli masz bloga na platformie wordpress, to nie sposób wręcz nie skorzystać z możliwości znacznie poszerzających jego możliwości, czyli z praktycznych wtyczek. Po prostu musisz wiedzieć jakie wtyczki zainstalować na blogu.

Od tego bowiem jakie wtyczki masz zainstalowane na blogu bardzo wiele zależy.
Czytaj dalej

Jak zabezpieczyć bloga

Poprzednio w Domowym Systemie Zarabiania powiedzieliśmy sobie o tym, jak wypromować bloga dzięki Google Keyword Tool, a dzisiaj powiemy o tym jak zabezpieczyć bloga, gdyż jest to bardzo ważne bez względu na to jaki biznes prowadzisz.

Warto wiedzieć jak zabezpieczyć bloga, aby nie paść ofiarą włamania. 

Jak zabezpieczyć blogaDziś nader często zdarza się, że następują włamania do blogów, a to nic miłego. Wyobraź sobie, że już jakiś czas prowadzisz poczytnego bloga i pewnego dnia dowiadujesz się, że ktoś się do niego włamał i wszystko straciłeś. To dzisiaj niestety nie są pojedyncze przypadki. Dlatego bardzo ważne jest, aby wiedzieć jak zabezpieczyć bloga przed tego rodzaju sytuacjami.

W związku z tym opiszę tutaj kilka skutecznych zabezpieczeń naszych blogów, jakie możemy zastosować za darmo, aby wiedzieć już jak zabezpieczyć bloga i to u siebie zastosować.

Czytaj dalej

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • jak zabezpieczyć bloga

Sześć prostych kroków jak wypromować bloga

W poprzednim wpisie w Domowym Systemie Zarabiania dowiedziałeś się jak wypromować bloga i dzięki temu rozpropagować swój biznes, natomiast dzisiaj dostaniesz już zdecydowanie bardziej techniczny sposób na to jak wypromować bloga.

Na pytanie jak wypromować bloga wiele osób chciałoby znać odpowiedź.

jak wypromować blogaA Ty będziesz teraz już jedną z nich.
Ja do niedawna jeszcze nie miałem pojęcia o tym jak wypromować bloga i poszczególne wpisy na konkretne frazy. Myślałem, że do tego trzeba wynająć za niemałe pieniądze firmę pozycjonerską.

Teraz już wiele moich wpisów jest na pierwszych miejscach u wujka Google. Zajęło mi to dosłownie kilka miesięcy. A wypromowanie poszczególnych wpisów daje się zrobić praktycznie w kilka dni.
Teraz tą wiedzą podzielę się z Tobą i dowiesz się jak wypromować bloga, tak abyś wpisując swoje imię i nazwisko był też na pierwszych miejscach w Google.

Czytaj dalej

Akademia CB7 – czy wiesz co to jest?

Akademia CB7 – czy wiesz co to jest Akademia CB7?

Ostatnio w Domowym Systemie Zarabiania omówiliśmy sobie jak zarabiać przez internet poprzez wyznaczanie celówa dzisiaj powiemy o nadzwyczaj innowacyjnym i odważnym projekcie jakim jest Akademia CB7.

Słyszałeś już może o tej platformie, w której możesz znaleźć masę bardzo wartościowej wiedzy zupełnie za darmo?

Jeśli nie, to czas najwyższy, aby zapoznać się z tym projektem!

Bowiem to właśnie Akademia CB7 zmienia kompletnie porządek w polskim marketingu internetowym!

Akademia CB7Dotychczas wszystko praktycznie opierało się na jednym schemacie:

– wejdź w konkretny biznes, a później Cię nauczymy jak się w tym wszystkim odnaleźć. Oczywiście najpierw zapłać! Płaciłeś i wychodziłeś zdziwiony, że nie otrzymałeś tego czego oczekiwałeś. Też tak miałeś?
Czytaj dalej

Jak zarabiać przez internet poprzez wyznaczanie celów

Jak zarabiać przez internet poprzez wyznaczanie celów?

W poprzednim wpisie powiedzieliśmy sobie, jak działa Domowy System Zarabiania – Marek Nowacki, a dzisiaj powiem Ci Jak zarabiać przez internet i na czym polega wyznaczanie celów.

Aby dowiedzieć się jak zarabiać przez Internet przeczytaj uważnie ten cytat:

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno wyznaczony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć„.
— Napoleon Hill

Jak zarabiać przez internet. Wyznaczanie celów
Przeczytaj to jeszcze raz i dobrze to zapamiętaj, bo jeśli nie postawisz przed sobą żadnego celu, to niczego w życiu nie osiągniesz!

Jeśli nie dowiesz się, co to jest Wyznaczanie celów nie będziesz zarabiać nie tylko przez internet, ale też w żadnym innym biznesie!

Dlaczego w życiu tak ważne są cele i wiedza, jak je sobie wyznaczać?

To są pytania, na które trzeba! znać odpowiedź (choć osobiście nie lubię tego słowa).

A wiesz dlaczego trzeba? Czytaj dalej

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • wyznaczanie celów