Dlaczego Bitcoin Economy nowy biznes w Polsce jest robiony po cichu

Powstanie nowej kryptowaluty Bitcoin spowodowało też powstanie nowego biznesu Bitcoin Economy i ma to swoje ekonomiczne uzasadnienie.

bitcoin economyAle dlaczego ten biznes w Polsce jest robiony po cichu i rozprowadzany tylko wśród swoich?
I dlaczego zainteresowali się nim najlepsi marketerzy w Polsce?
Widać coś w tym jest, że właśnie elita to podchwyciła.
Oni przecież wiedzą na czym zarabiać…

Dlatego dzisiaj w Domowym Systemie Zarabiania wyjaśnimy dlaczego tak jest i co spowodowało, że Bitcoin Economy zainteresował najlepszych marketingowców w Polsce.


Jeszcze do niedawna rzadko kto w ogóle słyszał o tej walucie, a tymczasem coraz szerzej wkrada się już ona pod nasze strzechy.

Obecnie bowiem gdzie nie spojrzeć, to zaczyna być ona dostrzegana i dość powszechnie stosowana (również w Polsce).
bitcoin Rośnie też jej wartość. Jeden Bitcoin kilka lat temu kosztował 20 zł, a w chwili obecnej jest to wartość wahająca się w granicach 2500 zł, a niektóre prognozy mówią, że w niedalekiej przyszłości ma to wzrosnąć do 10 000 zł. (chociaż słyszałem już i taką wersję tylko, że w dolarach).

Jej popularność spowodowana jest głównie faktem, że Bitcoin to waluta wirtualna tzw. kryptowaluta nie podlegająca żadnej kontroli urzędów. Rozumiesz nie musisz mieć żadnego formalnego konta i nikt w żaden sposób nie może Ci kontrolować Twojego. Wiec np. nie wchodzi w grę jego zajęcie w razie „W”. 🙂

Wygląda na to, że to będzie hit sezonu, dlatego nie jest to dostępne dla ogółu i rozprowadzane tylko wśród swoich, powiedzmy sobie szczerze tylko wśród liderów. A wiesz dlaczego, bo elita wie, gdzie są pieniądze.

Nikt nie chce jeszcze zdradzać oficjalnie o co dokładnie chodzi, bo trwa jeszcze faza Pree Lanch-u, ale czas już się kończy, bo od 3 lutego 2014 Bitcoin Economy startuje na poważnie.

A ponieważ jest to robione w tajemnicy, to uchylę tutaj jej rąbka, tak abyś i Ty miał szansę zapoznać się z tym bliżej, mimo, że większość osób nie będzie miało żadnych możliwości na dotarcie do tych informacji w tej fazie rozwoju tego biznesu. 

A póki co rejestracja jest jeszcze za darmo, ale to zaraz się skończy, dlatego jak chcesz poznać tajniki dostępne tylko dla najlepszych musisz się śpieszyć.

A nie dowiesz się tego nie będąc zarejestrowany w systemie.

Na chwilę obecną nie ma jeszcze żadnej oficjalnej strony, ani prezentacji. Tak w ogóle to nie jest to nawet produkt polsko tylko anglojęzyczny, ale co ważne znajomość angielskiego nie jest tutaj wymagana.

A największym ewenementem w Bitcoin Economy w polskiej linii jest fakt, że wprzęgnięty jest w to rotator działający właśnie na rynkach anglojęzycznych (dokładnie w 25 krajach), dzięki czemu nie będziesz musiał nawet kiwnąć palcem, aby kogokolwiek osobiście pozyskiwać.

Oczywiście jest to jak najbardziej wskazane, ale nie konieczne.

A symulacja jest taka, że już przy 10 osobach zarabiasz ponad 2600, a przy 25 osobach (uważaj) ponad 9 tys. zł. miesięcznie.

Takich przeliczników nie ma nigdzie. Jeden z super liderów przyznał się, że takie zarobki jak tu przy 25 osobach, to on ma w innym biznesie mając w nim 2000 osób (i tam nie ma rotatora). A te ilości osób może mieć dosłownie każdy, tym bardziej przy wykorzystaniu rotatora.

Biznes trochę kosztuje, ale jak się weźmie pod uwagę, że są to koszty roczne, to zdecydowanie zmienia to postać rzeczy.

Możesz być bardzo wysoko w tej elitarnej strukturze. Jesteśmy bowiem najbliżej jak to możliwe od samej firmy w międzynarodowym biznesie, tak blisko jeszcze nigdy nie było.
Nie mogę tu zdradzać tych wszystkich szczegółów. 

Wygląda na to, że w nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu (na czym zarabiać w 2014) Bitcoin Economy będzie ogromną konkurencją, tym bardziej, że tak faktycznie dopiero raczkuje :), a w kolejnym wpisie będziesz mógł zapoznać się z bliższymi szczegółami.

A ponieważ zająłem się tym na poważnie to zostałem też już certyfikowanym trenerem

Teraz możesz podejrzeć już przecieki z elitarnej narady liderów bitcoin economy, która miała miejsce 01 marca 2014 w Marriocie.

Ważna uwaga,
ponieważ to właśnie nasza polska grupa rozwija się najprężniej na świecie zostaliśmy zaproszeni jako prekursorzy do tworzenia nowego biznesu opartego o kryptowalutę o nazwie Preiscoin.

5 myśli nt. „Dlaczego Bitcoin Economy nowy biznes w Polsce jest robiony po cichu

 1. Masa

  Szkoda, że wszystkie oszczędności poszły na wyjazd rowerowy 😉 Nie mam nawet na 1 bitcoina, a swoją drogą kiedyś na basenie znajomy opowiadał mi o tym. Ciekawa sprawa, jednak fundusze jak zwykle ograniczają plus brak bloga o zarabianiu w internecie. Chyba w następną zimę będę musiał z tym ruszyć 😉

  Odpowiedz
  1. admin

   No Marku przy Twoim potencjale, to będziesz nieźle wymiatał.
   Tylko, że w tym biznesie jest do wykorzystania rotator, więc można startować od zaraz.
   A pieniądze na start można zawsze gdzieś pożyczyć.
   Bowiem w Bitcoin Economy wystarczy, że będziesz miał tylko jedną linię (czyli jedną pozyskaną osobę np. przez rotator), ta osoba też korzysta z rotatora itd. i już przy 10 osobach zarabiasz co miesiąc 2600 zł.
   A przecież wśród tych osób będą takie, które same pozyskają kolejne.
   Już przy 25 osobach zarabiasz ponad 9 tys. zł, przy 50 ponad 18 tys. zł i tak do nieskończoności… czujesz to?

   Odpowiedz
 2. Jacek Pastuszko

  Program wydaję się bardzo interesujący. Ciekawe jaki będzie naprawdę. Ciekawe na ile skutecznie będą pozyskiwani partnerzy dzięki rotatorowi? Jeśli będzie dopisywał partnerów to rewelacja.
  Pozdrawiam,

  Odpowiedz
  1. admin

   Tak Jacku, masz rację „jeśli będzie dopisywał partnerów to rewelacja” – już ich dopisuje, więc to tylko kwestia czasu kiedy uzbieramy tyle osób, aby cieszyć się z dochodu pasywnego. Dodam, że wzrastającego dochodu pasywnego.
   A jest to tym bardziej realne, że jest tu tzw. wartość dodana, czyli cały szereg narzędzi do wykorzystania.
   Sam możesz skorzystać chociażby tylko z tego: https://marek-nowacki.pl/dobra_okazja
   Pozdrawiam i życzę samych sukcesów 🙂

   Odpowiedz
 3. Pingback: Akademia familo nowy niesamowity program liniowy | Familo opinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *