Archiwa kategorii: Bitcoin Economy

Elitarna narada liderów Bitcoin Economy w Marriocie

W poprzednim wpisie wspomniałem, że przekaże na bieżąco uwagi ze spotkania z ludźmi, którzy decydują o sposobie prowadzenia biznesu Bitcoin Economy i teraz niniejszym, to czynię.

Jesteśmy już bowiem po specjalnym spotkaniu w Warszawie, gdzie w sobotę 1 marca 2014 w hotelu Marriott odbyła się zamknięta elitarna narada liderów Bitcoin Economy w Polsce z jej założycielami.

z TedemNa to spotkanie tylko 10 najlepszych liderów z Polski dostało odrębne imienne zaproszenie.

Z założycielem BitCoin Economy holendrem Tedem Nuytenem i jego małżonką oraz topowym amerykańskim milionerem zajmującym się marketingiem internetowym (rozpoczynającym polską linię w BitCoin Economy Tissą Godavitarne, obok którego notabene siedziałem) spotkaliśmy się na trzecim pietrze hotelu Marriott o godzinie 11.00.
Czytaj dalej

Bitcoin Economy – bliższe szczegóły

W nawiązaniu do wpisu dlaczego Bitcoin Economy nowy biznes w Polsce jest robiony po cichu, dzisiaj garść bliższych szczegółów o tym biznesie.

bitcoin economyBitcoin Economy daje sto procent prowizji od ręki z transakcji, o których większość ludzi nie ma pojęcia.

Na rynku istnieją różne opinie na temat waluty Bitcoin, zobaczmy wiec, jak i dlaczego doszło do powstania biznesu w oparciu o tą walutę, czyli co to jest BitCoin Economy?
Czytaj dalej

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • mlm marketerzy mlm ludzie