Domowy System Zarabiania, czy darmowy

Domowy System Zarabiania, czy darmowy?

A może jedno i drugie?

Domowy System ZarabianiaWbrew pozorom wiele osób myśląc Domowy System Zarabiania myśli, że to jest to samo, co darmowy system zarabiania.

Jednak to nie zawsze jest tak do końca…

Otóż praktycznie zdecydowana większość wpisów jakie zamieszcza Domowy System Zarabiania dotyczy e-biznesów i programów partnerskich, gdzie nie potrzeba w ogóle żadnych nakładów finansowych (jak np. familo-dawniej Klub Konsumenta), czyli darmowych, ale są też takie, gdzie wkład finansowy choćby niewielki trzeba ponieść, jak np. 7 minutowy trening, GVO, czy też rewelacyjna szmaragdowa liga.

Domowy System Zarabiania powstał po to, aby przybliżyć wszystkim zainteresowanym tematykę marketingu internetowego, pokazując jednocześnie na czym można zarabiać przez internet.

I nie chodzi tutaj o jakieś cudowne sposoby szybkiego zarobku, bo takie nie istnieją.
Tak przy okazji, może warto, abyś to zdanie zapamiętał.

Jeśli chcesz zarobić przez internet, to tak samo jak w każdym innym biznesie musisz włożyć w to całe serce i „trochę” pracy.
Bez tej pracy niestety możesz wybić sobie z głowy jakikolwiek sukces.

Natomiast tzw. e-biznes jest o tyle „lepszym” od tradycyjnego biznesu,  że tutaj nie musisz inwestować takich ogromnych środków, aby móc wystartować. Czasami  nie musisz inwestować żadnych środków, jak w przypadku familo (dlatego Domowy System Zarabiania umożliwia Tobie skorzystanie z tych możliwości).

W e-biznesie w porównaniu do tradycyjnego:

 • nie ponosisz opłat związanych z utrzymaniem pracownika i opłacaniem za niego wszelkich świadczeń (o związkach zawodowych nie wspominając),
 • nie płacisz czynszu za wynajem biura, 
 • nie musisz płacić dodatkowo za energię elektryczną, gaz, czy wodę (a wiesz chyba, że w przypadku firm te koszty są znacznie większe niż te, które przychodzi Ci płacić w gospodarstwie domowym),
 • nie potrzebujesz telefonu firmowego,
 • nie potrzebujesz sekretarki i w końcu,
 • nie ponosisz wszelkich kosztów utrzymania biura.

Nazbierało się już trochę tego, a bądź pewien, że to nie wszystko.

Nie wymieniłem przecież tak prozaicznych rzeczy, jak:

 • zakup środków niezbędnych do funkcjonowania firmy (kasa fiskalna, drukarka, internet, faks…),
 • czy choćby kosztów utrzymania i eksploatacji samochodu, którym musisz się przemieszczać nie rzadko pokonując tysiące kilometrów rocznie. Gdzieś musisz się często po drodze przespać, coś zjeść, etc.,
 • a teraz dodaj do tego jeszcze koszty wdrażania jakichkolwiek projektów, ekspertyz, opłat notarialnych, księgowej… dobra bo znowu się rozpiszę.

Każdy kto liznął już biznesu tradycyjnego z pewnością dorzuci tu jeszcze swój kamyczek do ogródka. I troszkę tych kamyczków myślę się nazbiera.

Obawiam się, że nie jednego mocno by to zniechęciło do prowadzenia swojego biznesu.

Tym bardziej, że dojdą do tego jeszcze wszystkie warunki jakie trzeba spełnić, aby nie być na bakier z prawem przed wszelkimi instytucjami państwowymi.

Trzeba przecież przyjąć na swoje bary 🙂 kolejne kontrole z ZUS, Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego, Urzędu Miasta, Sanepidu etc.

Dlatego powstał właśnie Domowy System Zarabiania, bo w biznesie tradycyjnym niestety nie ma pozytywnych wieści, bowiem nasze państwo nie ułatwia bynajmniej przedsiębiorcom życia, a częstokroć rzuca im potężne kłody pod nogi.
Znasz zapewne te bardziej spektakularne i nagłośnione przypadki upadku różnych firm w wyniku nierzetelnych (jak się później okazało) działań poszczególnych instytucji państwa. A to przecież tylko promil tego ilu w ten sposób przedsiębiorców poległo.

Życie podaje kolejne przypadki, gdzie teraz przy budowie autostrad na Euro 2012 zbankrutowała ogromna ilość bardzo poważanych w Polsce firm budowlanych, o mniejszych nie wspominając.
I jakoś niestety nie wiele się w tym zakresie zmienia i idzie to bardzo opornie. Czasami to aż się wierzyć nie chce jak to się odbywa.

To wszystko znacznie podraża prowadzenie własnego tradycyjnego biznesu.

Dlatego Domowy System Zarabiania nie proponuje tej właśnie formy biznesu, bo wówczas nie mógłbym Ci pomóc w jej prowadzeniu. Teraz już chociaż wiesz dlaczego pomagam tym wszystkim, których nie stać na prowadzenie tradycyjnego biznesu, a którzy chcą darmowymi sposobami (lub prawie za darmo) w domowych warunkach przy kawce prowadzić sobie swój e-biznes.

Często wchodząc w jakikolwiek e-biznes, program partnerski, sklep internetowy jaki chcemy promować nie zdajemy sobie sprawy, że tutaj nie szczególnie musimy się martwić o te wszystkie aspekty, które wymieniłem wcześniej, prawda?
Dlatego warto znać te wszystkie fakty i zdać z nich sobie sprawę.

A jednak mimo wszystko ludzie częstokroć narzekają, choć faktycznie nie do końca chyba zdają sobie sprawę, że korzystając z Domowego Systemu Zarabiania stwarza się dla nich ogromna szansa życiowa. Częstokroć jedyna, poprzez którą mogą się spełnić życiowo.
I nie wiedzieć dlaczego oczekują natychmiastowych, albo prawie natychmiastowych rezultatów finansowych.
A tu jak w każdym biznesie potrzeba wiedzy, cierpliwości i systematycznego działania.

Na koniec chcę powiedzieć, że jednak dla osób, które chcą coś robić w kierunku poprawy swojego życia Domowy System Zarabiania może być właśnie tym światełkiem w tunelu, za którym warto podążać.

Często trzeba diametralnie zmienić swoje dotychczasowe podejście do otaczającego nas świata i podjąć działania, aby to rzeczywiście zmienić, a Domowy System Zarabiania może to tylko ułatwić.

Nie wiem czy przyznasz mi rację, ale zachęcam do komentowania.

4 myśli nt. „Domowy System Zarabiania, czy darmowy

 1. Aniela Szulc

  Zgadzam się z tobą Marku 🙂 jest to naprawdę wspaniały Domowy System Zarabiania. Ja jestem bardzo zadowolona z Familo ponieważ już mam 10% wartości zakupów taniej.

  Serdecznie Polecam 🙂

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki

   Tak, to jest projekt, w którym każdy zarabia, najpierw oszczędzając, a później już tylko zarabiając. Dlatego promuję go m.in. w Domowym Systemie Zarabiania.

   Odpowiedz
  1. Marek

   Jeśli chodzi o ofertę familo, to jest ona o tyle bezkonkurencyjna o ile rozpatrujemy ją poprzez pryzmat tego, że jest za darmo.
   Jednak nie zawsze wszystko co za darmo jest przez ludzi szanowane.
   Dlatego inne projekty, w których jednak trzeba płacić często sprawiają, że ludzie biorą to bardziej na serio i przystępują do działania.
   Zresztą często te projekty mają to do siebie, że mimo, że się płaci, to przy zaangażowaniu szybko się to zwraca i szybko też zaczyna się zarabiać.
   Świetnie jeśli jeszcze pod taki projekt jest podpięta wiedza, fachowa wiedza o tym jak się do tego zabrać, aby zacząć na tym zarabiać.
   A takich projektów za wiele nie ma, chociaż kilka takich (świetnych zresztą) znam i biorę w nich udział.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *