Elitarna narada liderów Bitcoin Economy w Marriocie

W poprzednim wpisie wspomniałem, że przekaże na bieżąco uwagi ze spotkania z ludźmi, którzy decydują o sposobie prowadzenia biznesu Bitcoin Economy i teraz niniejszym, to czynię.

Jesteśmy już bowiem po specjalnym spotkaniu w Warszawie, gdzie w sobotę 1 marca 2014 w hotelu Marriott odbyła się zamknięta elitarna narada liderów Bitcoin Economy w Polsce z jej założycielami.

z TedemNa to spotkanie tylko 10 najlepszych liderów z Polski dostało odrębne imienne zaproszenie.

Z założycielem BitCoin Economy holendrem Tedem Nuytenem i jego małżonką oraz topowym amerykańskim milionerem zajmującym się marketingiem internetowym (rozpoczynającym polską linię w BitCoin Economy Tissą Godavitarne, obok którego notabene siedziałem) spotkaliśmy się na trzecim pietrze hotelu Marriott o godzinie 11.00.

Nie będę Wam mówić o tym niesamowitym wręcz wrażeniu, jakie wywarli na mnie Ci z goła zupełnie normalni ludzie, rzekłbym „luzacy”, być może wiesz o co mi chodzi.
Żadnego wywyższania się, a wprost przeciwnie prostota w zachowaniu i pełny profesjonalizm w przekazie wiedzy, to zrobiło na mnie największe wrażenie.

Ta umiejętność zachowania swobody w połączeniu z powagą, jaką ten biznes ze sobą niesie powodowały, że mieliśmy do czynienia z pełnym zawodowstwem i fachowością obu tych gentelmanów.

Oczywiście były rozmowy oficjalne i poza kuluarowe.
Dowiedzieliśmy się m.in., że pomysł tego biznesu powstał zupełnie niedawno – dosłownie w listopadzie 2013 roku.
A od pomysłu do realizacji była bardzo krótka droga, co wydawało się rzeczą niemożliwą.

Bo stworzenie tylko odpowiedniego oprogramowania wymaga w przypadku najlepszych amerykańskich firm około roku czasu.

BitcoinEconomyCertificate-Marek-NowackiA tymczasem już w styczniu biznes ruszył.
Oczywiście na razie wszystko dzieje się w fazie przed formalnym PreeLunchem (więc jest to najlepszy czas, abyś i Ty zajął w Bitcoin Economy swoje najlepsze miejsce, póki jeszcze rejestracja jest za darmo i dowiedział się co to jest.
Niebawem tylko samo wejście na webinar może kosztować nawet 500 zł, (a nawet nie może, bo jakby jest to już przesądzone).

Nie bagatelną rolę w tym procesie odegrali, jak się okazało … kopacze bitcoinów, którzy podjęli się tego zadania i w miesiąc przygotowali cały projekt!

Biznes został tak profesjonalnie przygotowany, że w chwili obecnej na jego utrzymanie w najbardziej okrojonej wersji wystarczy zaledwie 250$ miesięcznie!
Jeśli ktoś ma lub miał do czynienia z biznesem, to wie, że to są żadne pieniądze.

z TissąJedno stwierdzenie wypowiedziane przez prelegentów bardzo przypadło mi do gustu – „nasze zarobki nie są przeciętne, bo i my nie jesteśmy przeciętni”.

Myślę, że od teraz będzie to i moja dewiza życiowa.

Myślę, że chciałbyś poznać jak najwięcej szczegółów z tak elitarnego spotkania, dlatego postaram się jeszcze parę tego rodzaju ciekawostek, o których wszyscy się dowiedzieliśmy tutaj zamieścić.

Dowiedzieliśmy się, że kiedy 5 lat temu syn Teda mając wówczas 16 lat poprosił go o pożyczkę, bo chce kupić sobie bitcoiny, to on z żoną wówczas kompletnie nie wiedzieli co to jest i o co mu chodzi.
Musiało wiele wody upłynąć, aby dotarło do nich jaki jest w tym potencjał. Dlatego powstał pomysł o założeniu firmy, która to zamknie w pewnych ramach i pozwoli na tym zarabiać, dużo zarabiać.

Chodzi o to, aby ekonomicznie się to wszystkim opłaciło.

Jak już wiesz z poprzednich wpisów otrzymujemy tutaj 100% z wpłat osób w naszym zespole. I tutaj ciekawostka, gdyż te pieniądze, jak się dowiedzieliśmy w ogóle nie przepływają przez firmę, tylko płyną bezpośrednio od dokonującego opłatę do otrzymującego te pieniądze – zadziwiające, prawda?

Jedna z podpowiedzi, która do mnie przemówiła była np. ta:
„przez pierwsze trzy – cztery miesiące idziesz na całość i mówisz innym, aby zrobili to samo”.

Rejestruj tylko dobrych!

Nie masz czasu na rejestrowanie dużej ilości małowartościowych osób. Wówczas zasypią Cię pytaniami, na które będziesz musiał odpowiadać na e-maila, na Skype, przez telefon całymi dniami i braknie Ci czasu na zajęcie się biznesem.

Jak zarejestrujesz liderów, to oni będą wiedzieli co mają robić i nie będą prawie wcale zajmować Twojego czasu.

Kolejne trzy podpowiedzi, gdy zaczynasz biznes:

 1. jesteś aktywny,
 2. jesteś wiarygodny i
 3. nawiązujesz kontakty.

Powolny rozwój, to zła droga!

Okazało się też, że Bitcoin Economy, to nie jest firma inwestycyjna, omija banki, nie ma refundacji i nie ma też dla niej znaczenia wahanie kursu BitCoina.

Całe spotkanie trwało prawie trzy godziny i w jego trakcie doszliśmy wszyscy do wspólnych wniosków sugerowanych przez Teda i Tissę, które prowadzą do zasadniczych zmian w podejściu do tego biznesu.

Zmiany te rewidują całkowicie nasze dotychczasowe nastawienie do BitCoin Economy i są one dość fundamentalne.

Uwaga,
bo teraz czas na chwalenie się 🙂 mam przyjemność powiadomić Cię, że w dniu 5 marca 2014 zostałem certyfikowanym trenerem BitCoin Economy, więc tym bardziej możesz mi zaufać i zapisać się do mnie np. z oficjalnej holenderskiej strony BE. 🙂

4 myśli nt. „Elitarna narada liderów Bitcoin Economy w Marriocie

 1. Dominik

  Gratuluje sukcesów

  Bitcoin jest naprawdę warte zainteresowania zwłaszcza, że dopiero się rozwija i jeszcze dużo ciekawych propozycji pewnie się pojawi 🙂

  Odpowiedz
  1. admin

   Dzięki Dominiku 🙂
   Tak rzeczywiście jest to warte zainteresowania, gdyż jest to zupełnie nowy temat, a Bitcoin Economy jest pierwszym biznesem, który to ujmuje w pewne ramy.
   Teraz jest czas, aby właśnie z tego skorzystać, tym bardziej, że już wszystko w panelu (wraz ze szkoleniami) jest po polsku, a my – Polacy jesteśmy zdecydowanie najlepiej rozwijającą się grupą na świecie.
   I teraz to złoto Internetu może być dostępne również dla Ciebie.
   Jak jesteś tym zainteresowany, to daj znać: poczta@marek-nowacki.pl.

   Odpowiedz
  1. admin

   W ramach Bitcoin Economy nie wydobywamy bitcoinów, to jest biznes oparty o bitcoiny, ale nie polega on absolutnie na wydobywaniu tej waluty.
   Chociaż oczywiście nie jest to zabronione 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *