Archiwa kategorii: Familo (były Klub Konsumenta)

NetBiz – okazja by szybko zarobić

Do tego, aby przybliżyć ideę oferty Net Biz – nowej, dodatkowej matrycy działającej w ramach Familo, trochę przymusiła mnie sytuacja, bo program ten wchodzi w życie już w sobotę 29 listopada i chcę Ci zdążyć powiedzieć, jak wykorzystać tę okazję, by szybko zarobić.

netbiz familoByć może już jesteś w familo, a może jeszcze nic o tym nie wiesz.
W każdym razie dotychczas familo było kojarzone ze sklepem internetowym, który pozwala (po pewnym czasie) na dokonywanie zakupów z 90 procentowym upustem cenowym.

Teraz jednak wszedł już w życie program szkoleniowo-biznesowy o nazwie NetBiz, który działa na osobnej matrycy, zupełnie niezależnie od sklepu familo.

Ale dlaczego, tak szybko chcę dać Ci znać, jak to wszystko już funkcjonuje?
Bowiem czas gra tu dużą rolę, jak w życiu…

Czytaj dalej

Dwa pomysły na własny biznes

W Domowym Systemie Zarabiania pokażę Ci dzisiaj dwa pomysły na własny biznes internetowy.

pomysły-na-własny-biznesW nawiązaniu do poprzedniego wpisu: jak zarobić przez internet pokażę tu, jakie pomysły wdrożyłem u siebie i polecam każdemu taką dywersyfikację i zastosowanie tych pomysłów na biznes u siebie.

Uważam, że nie wskazane jest zajmować się wieloma projektami, bo wówczas nie da się w to maksymalnie zaangażować.

Czytaj dalej

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • pomysl na biznes

Wady Familo

Wady Familo

Czy familo ma same zalety – otóż nie! Jakie są wobec tego wady familo?

W nawiązaniu do wpisu familo – dawniej Klub Konsumenta, teraz przyjrzymy się właśnie tym wadom.

wady-familoJest ich niestety kilka, przy czym część z nich jest faktycznie merytoryczna,  a druga część wiąże się głównie ze złym kontekstem przekazu informacji o familo.

Bowiem wszyscy zachwycają się nad zaletami, a nikt nie mówi o wadach familo, a te wady familo stanowią przecież taki sam procent, jak w każdych innych e-biznesach.

Zobaczmy wobec tego, jakie mamy faktycznie wady familo, bo przed przystąpieniem do tego biznesu dobrze jest poznać te wady familo:
Czytaj dalej

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • jak działa familo

Czy sklep Familo, to normalny sklep?

Czy sklep familo, to normalny sklep internetowy?

sklep_familoOtóż raczej nie, ale myślę, że za chwilę sam odpowiesz sobie na to pytanie, czy sklep familo, to zwyczajny sklep internetowy. Bo czy można powiedzieć, że sklep familo, to normalny sklep internetowy?

Przedstawię Ci teraz jego podstawowe założenia, abyś rzeczywiście mógł doświadczyć tego, co to jest faktycznie sklep familo i samemu  to ocenić.

Wchodząc do sklepu familo (czytaj do swojego sklepu i jednocześnie biura) wchodzisz przede wszystkim do swojego biznesu i widać to na pierwszy rzut oka.
Czytaj dalej

Czy Familo to innowacyjny projekt?

Czy Familo to innowacyjny projekt?

Ponieważ kilka osób zadało mi to pytanie, to teraz postaram się na nie odpowiedzieć. Jeśli nie znasz jeszcze podstawowych założeń familo, to znajdziesz je w tym artykule: familo
czy familo to innowacyjny projekt– dawniej Klub Konsumenta
, a tymczasem spróbujmy przybliżyć temat, czy familo to innowacyjny projekt?

Na początku powiedzmy sobie co powoduje, że dany projekt jest innowacyjny i nie ważne, czy to dotyczy familo? Czytaj dalej

Familo – dawniej Klub Konsumenta

W poprzednich wpisach w Domowym Systemie Zarabiania opisywałem zasady działania Klubu Konsumenta, którego obecna nazwa już po Pree Lunch’u, to właśnie Familo.

Oficjalny start nastąpił w niedzielę 29 lipca 2012r. w Warszawie i od teraz to już FAMILO, a nie Klub familoKonsumenta (bo taką roboczą nazwę miał dotychczas ten projekt).

Znana jest już więc nazwa najprostszego biznesu na świecie, znany jest też skład zarządu spółki (możesz to sprawdzić po numerze KRS 000422290). Znana jest oficjalna strona www.familo.com, która już jest aktywna i znany jest też termin, od kiedy będzie można kupować produkty.

W familo już możemy kupować produkty.

Czytaj dalej

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • familo
 • familo opinie
 • Familo Klub Konsumenta
 • familio klub konsumenta
 • familo oszuści
 • jak zarabiac w familo bez polecania

Tanie zakupy przez internet

Dzisiaj w Domowym Systemie Zarabiania dowiesz się jak robić tanie zakupy przez internet, czytaj – zdecydowanie najtańsze!

Tanie zakupy przez internetTo niesamowite, że można było wymyślić tak genialny w swojej prostocie system, w którym z jednej strony mamy tanie zakupy przez internet, a z drugiej – prościutki sposób zarabiania przy okazji robienia zakupów.

Okazuje się bowiem, że projekt ten idealnie wpisuje się w gusta i potrzeby Polaków. To jest po prostu system dla każdego. I jeśli dotąd miałeś jeszcze jakieś wątpliwości z którego programu skorzystać, to teraz mieć ich już nie będziesz.
Czytaj dalej

Jak szybko zarobić na zakupach

Wykorzystując w dalszym ciągu Domowy System Zarabiania wracam jeszcze do Klubu Konsumenta, bowiem jest to sposób na to,  aby dowiedzieć się jak szybko zarobić na zakupach.

jak szybko zarobić na zakupach

O tym, że na zakupach można zarobić wiadomo już nie od dzisiaj, choć to stosunkowo świeży temat. Jest na to kilka sposobów, a o niektórych przeczytasz w tym blogu. Rzecz w tym, aby wiedzieć jak szybko zarobić.

A i na to jest sposób i właśnie teraz idealna okazja. Czytaj dalej

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • jak szybko zarobi kase
 • jak szybko zarobic w niemczech
 • na czym zarobi
 • na czym można zarobić w niemczech
 • jak zarabiac w niemczech
 • jak zarobić w niemczech
 • jak zarobić pieniądze w niemczech
 • na czym mozna zarobic kupujac w niemczech
 • jak zarobic duza kase w niemczech
 • jak zarobic