Jak szybko zarobić na zakupach

Wykorzystując w dalszym ciągu Domowy System Zarabiania wracam jeszcze do Klubu Konsumenta, bowiem jest to sposób na to,  aby dowiedzieć się jak szybko zarobić na zakupach.

jak szybko zarobić na zakupach

O tym, że na zakupach można zarobić wiadomo już nie od dzisiaj, choć to stosunkowo świeży temat. Jest na to kilka sposobów, a o niektórych przeczytasz w tym blogu. Rzecz w tym, aby wiedzieć jak szybko zarobić.

A i na to jest sposób i właśnie teraz idealna okazja.

Bowiem każdy chce wiedzieć jak szybko zarobić i jak wynika ze statystyk Polacy lubią kupować. Coraz to więcej osób decyduje się też na zakupy przez internet, ba robi się z tego nawet zasadniczy trend w kupowaniu. To wszystko razem powoduje, że kupujemy i będziemy kupować coraz więcej właśnie w ten sposób. Nie da się ukryć, że jest to bardzo wygodna forma robienia zakupów, bo nie wychodząc z domu za pomocą paru kliknięć w klawiaturę zamawiamy niezbędne nam produkty, które w stosunkowo krótkim czasie mamy już pod drzwiami własnego domu.

Nie inaczej też jest w Familo (którego robocza nazwa brzmiała Klub Konsumenta), z tym, że tu jest jeszcze dużo lepiej. Bowiem w swojej ofercie Familo ma towary tzw. pierwszej potrzeby, a w krótkiej perspektywie prawie wszystkiego rodzaju produkty. A co najważniejsze będą one najtańsze na polskim rynku!

Może powtórzę NAJTAŃSZE!

Czyli wiedząc jak szybko zarobić będziesz mógł już za pomocą paru kliknięć mieć podstawowe artykuły pierwszej potrzeby w domu w cenie niższej niż w marketach i to znacznie taniej, wykorzystując fakt, że możesz tu kupować produkty za 10% ich wartości, czyli z 90% upustem.

Czujesz to?

Kto by nie chciał tak kupować? Wszyscy tak chcą! Dlatego tutaj znajdziesz odpowiedź na pytanie jak szybko zarobić na zakupach. Tym bardziej, że każdy kto zacznie w ten sposób robić zakupy będzie jeszcze na tym zarabiał. I to UWAŻAJ zarabiał nawet bez żadnego nakłaniania kogokolwiek do tego sposobu zarabiania.

Wiem – ja też jak to pierwszy raz usłyszałem, to po prostu nie uwierzyłem!

Teraz to my będziemy prekursorami tego biznesu, a nie tylko w nim uczestniczyć, po tym jak przyszedł do nas np. z USA. Teraz to my będziemy mieli wreszcie okazję wchodzić na inne kraje i na tym zarabiać!

Dlatego tutaj dowiesz się jak szybko zarobić na zakupach. I to szybko zarobić zarówno na swoich zakupach jak i swojej grupy konsumenckiej, której w dodatku – jak już wspomniałem nie musisz sam budować!

Z tym tylko, że teraz jest najlepszy czas dla osób, które będą chciały coś zrobić i iść do przodu. Ale każdy może tu zarabiać bez względu na to, czy się zaangażuje w to przedsięwzięcie, czy też nie!

Bowiem nawet, jeśli nikomu o tym nie powiemy, to i tak będą nam dopisywane osoby z góry i będziemy mieli dodawany konkretny procent zarobku z dokonanych przez nich zakupów. Pod warunkiem oczywiście, że najpierw sam je będziesz robić!

W sklepie niedawno zostały wprowadzone tzw. e-produkty, w tym ten który robi największą furorę, czyli Akademia familo.

Akademia ma swój jakby odrębny program liniowy, któremu trzeba przyjrzeć się z bliska, bo potencjał, jaki on w siebie niesie jest niesamowity.

Więc teraz możesz zarabiać od ręki i dzięki wykorzystaniu tego co dają te możliwości familo.

Z takimi produktami teraz można z czystym sumieniem polecać ten sposób kupowania i zarabiania w familo. 

Dlatego, aby doświadczyć tego jak szybko zarobić na zakupach najlepiej zacząć działać właśnie teraz!

I WIESZ JUŻ DLACZEGO!

Jeśli zrozumiesz ideę tego przedsięwzięcia, to cała reszta, to tylko szczegóły, które trzeba zrealizować, by pokazać np. sąsiadowi jak szybko zarobić na zakupach.

Pytanie bowiem jest następujące: – czy chcesz kupować taniej? (Zadaj je najpierw sobie, a dopiero potem sąsiadowi :)).

A jeśli tak, to może jeszcze chcesz na tym trochę zarobić, albo mieć zakupy prawie za darmo, bo z 90-cio procentowym rabatem?

Bo ja tak chcę i już na tym zarabiam i kupuję za 10% wartości – jeśli Tobie to również odpowiada, to zobacz jak szybko zarobić i osiągnąć to od strony technicznej:

 1. Rejestracja jest dobrowolna, całkowicie bezpłatna i nie zobowiązująca! Z tym, że do programu mogą przystąpić osoby tylko z polecenia innych osób i to tylko osoby pełnoletnie, posiadające pesel oraz wszelkiego rodzaju podmioty gospodarcze (więc jeśli masz swoją firmę to np. najpierw rejestrujesz siebie i dopiero pod siebie własną firmę i dodatkowo zarabiasz z obrotu swojej firmy, albo odwrotnie).
 2. Minimalne – jednorazowe zamówienie wynosi 50zł, a przy zakupie za 150zł nie płacisz kosztów transportu! i masz kwalifikacje do otrzymania prowizji z obrotu swojej grupy konsumenckiej zgodnie z regulaminem.
 3. Należy Ci się zwrot gotówki od swoich jednorazowo dokonanych zakupów za min. 200zł. tzw. cashback, od którego nie musisz odprowadzać podatku, jak to ma wielokrotnie miejsce w bankach.
 4. Dodatkowo przyznawane są różnego rodzaju premie jednorazowe i miesięczne.
 5. Formalnie zarabiamy do 9 kręgu, ale wykorzystując klony możemy przedłużać swoją strukturę w nieskończoność.

Można by jeszcze trochę tego wymienić, ale aby się wszystkiego dokładnie dowiedzieć najlepiej posłuchać tego na webinarze. Jeśli jeszcze nie wiesz, to teraz  webinary prowadzone są na żywo w poniedziałki o godz. 20.00, a tutaj wręczam Ci uroczyście Twoją wejściówkę: wejściówka na webinar na żywo.

W ten sposób najszybciej i najskuteczniej dowiesz się jak szybko zarobić na zakupach, tym bardziej, że od 1 września 2013 obowiązuje już nowy plan marketingowy

Gdybyś jednak chciał uzyskać więcej materiałów i pełną wiedzę wystarczy się zarejestrować – jak już wspomniałem rejestracja jest bezbolesna, czyli bezpłatna i nie zobowiązująca, więc tutaj nic nie tracisz, a możesz sprawdzić, jak to działa w rzeczywistości.

NIC NIE PŁACISZ – NIC NIE TRACISZ (fajnie, co?) 🙂

Przyłączyć się możesz tutaj:  

przystępuję do projektu

PS
Zapewne chwyciłeś ideę i zobaczyłeś możliwości jakie niesie ze sobą ten system. Więc teraz najlepiej wstąp na nasz webinar i dowiedz się jak szybko zarobić na zakupach i przystąp do projektu. Ja oferuję Ci ponadto pomoc w dostępie do wszelkich niezbędnych narzędzi internetowych, abyś mógł promować ten system również przez internet.

Do zobaczenia na szczycie!

Ponieważ dostaję dużo pytań co do prowizji i zarabiania, to na niektóre z nich odpowiedzi znajdziesz w tym wpisie tanie zakupy przez internet – czytaj najtańsze!

Aby mieć pewność, że podejmiesz przemyślaną decyzję podejrzyj opinie na temat familo: familo opinie lub sam taką zamieść.

Daj znać, gdybyś potrzebował pomocy na którymkolwiek etapie:
poczta@marek-nowacki.pl

Teraz możesz otrzymać niesamowitą dawkę eksperckiej wiedzy i jeszcze na tym zarabiać w nowo powstałym w ramach familo programie NetBiz – zobacz o co w tym chodzi.

Jak chcesz podejrzeć w jaki sposób zarabiam przez internet, to zapisz się teraz na newsleter i zobacz jakie niespodzianki tam na Ciebie czekają (do góry z prawej strony).

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • jak szybko zarobi kase
 • jak szybko zarobic w niemczech
 • na czym zarobi
 • na czym można zarobić w niemczech
 • jak zarabiac w niemczech
 • jak zarobić w niemczech
 • jak zarobić pieniądze w niemczech
 • na czym mozna zarobic kupujac w niemczech
 • jak zarobic duza kase w niemczech
 • jak zarobic

2 myśli nt. „Jak szybko zarobić na zakupach

 1. Urszula

  Idea Familo jest taka prosta. Kupujemy potzrebne artykuly i zarabiamy na tym..zaden market nam tego nie da..Polecam wszystkim. A radosc przy rozpakowaniu paczki jest ogromna 🙂

  Odpowiedz
  1. admin

   Tak Ulu, masz rację nic prostszego niż familo nie mogło się nam przytrafić – mamy swój sklep, w którym kupujemy już teraz z 90 procentowym rabatem, dzięki temu w tym miesiącu (marzec 2014) zrobiłem w sumie zakupów za 3500 zł, a zapłaciłem 350 zł – to dopiero jest fajne uczucie. 
   Nawet moja teściowa nie chciała mi uwierzyć, a jej zdziwienie gdy zobaczyła fakturę wartości 388,05 zł … bezcenne. 🙂
   A taką trampolinę w familo daje nam właśnie niedawno funkcjonujący w jej ramach program liniowy nazwany akademia familo – to jest faktycznie rewolucja!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *