Jak założyć konto pocztowe w Google Gmail

Ostatnio powiedzieliśmy sobie jakie najważniejsze narzędzia marketingowe stosować w swoim e-biznesie, a dzisiaj powiemy: 

JAK ZAŁOŻYĆ KONTO POCZTOWE W GOOGLE GMAIL

Ponieważ wiele osób pyta jak założyć konto pocztowe w Google Gmail, to teraz wykorzystam Domowy System Zarabiania, aby przybliżyć ten temat.

jak założyć konto pocztowe w google gmailO tym, że założenie tego konta jest bardzo ważne marketingowo, chyba nikomu nie muszę tłumaczyć.
Konto to posiada bowiem wiele bardzo przydatnych funkcji, których inne konta nie mają.
I choć nie jest to celem tego wpisu, to kilka z nich wymienię:

 • > możesz wysłać wiadomości jednocześnie do 500 osób
 • > do tego w kolorze i jeszcze je kolorystycznie wyróżnić,
 • > możesz załączać dość duże pliki do 25 MB,
 • > możesz zaszyfrować (zastąpić innym) dowolny link,
 • > możesz dodać swoje zdjęcie do wysyłanych wiadomości.

To tylko pierwsze z brzegu, jakie mi przyszły do głowy bardzo przydatne funkcje.  

Jednak dla Ciebie ważne jest, abyś wiedział jak założyć konto pocztowe w Google Gmail i umiał tą wiedzę ewentualnie przekazać innym osobom, których to będzie interesować, albo przekierować ich choćby na ten wpis. Dlatego teraz przedstawię to w Domowym Systemie Zarabiania:

Na początek kliknij: konto w Google.

Przeniesie nas na stronę, na której klikamy w przycisk na dole z prawej strony – „Utwórz konto”.

Po czym pokaże się formularz z naszymi danymi, który po prostu trzeba wypełnić.

jak założyć konto w google gmailAle uwaga – proponuję od razu zjechać na dół strony i zobaczyć, czy jesteśmy w stanie rozszyfrować tajemne znaczki, które po wypełnieniu formularza musimy wpisać w okienko na dole strony.

Jeśli nie, to proponuję wrócić do poprzedniej strony i ponownie kliknąć na „Utwórz konto”, a jeśli tak, to przystępujemy do wypełniania formularza.

Co ważne w tym formularzu, to (oczywiście oprócz podania faktycznych danych), aby odpowiednio dobrać swój login.

Patrząc bowiem pod katem budowania marki w internecie (a w przyszłości również przez ten login będziesz ją tworzyć) należy zwrócić uwagę, aby najlepiej było to Twoje imię i nazwisko.

Jeśli nie da się utworzyć loginu z imienia i nazwiska, bo np. jest już zajęty, to należy dołożyć wszelkich starań, aby była to jakaś kombinacja tego imienia i nazwiska. Niektóre propozycje pokażą się w podpowiedziach.

Po wypełnieniu wszystkich danych i przepisaniu często tajemniczych znaków ;), które należy wpisać w okienko na dole strony klikamy na klawisz na samym dole Akceptuję. Stwórz moje konto.

Jeżeli cały proces przebiegł poprawnie zostaniesz przeniesiony na ekran, na którym wujek Google 🙂 pogratuluje Ci  utworzenia konta i pozostaje Ci tylko kliknąć w klawisz – „Pokaż moje konto”.

Po kliknięciu w ten klawisz zostaniesz przeniesiony do swojej skrzynki mailowej, gdzie będą czekały na Ciebie trzy firmowe wiadomości. Oczywiście zapoznaj się z nimi.

Myślę, że teraz będziesz już wiedział jak założyć swoje konto pocztowe w Google Gmail i skutecznie pomógł Ci w tym Domowy System Zarabiania.

Zauważ, że w tym momencie nie będzie jednak nigdzie widać folderów „Kosz i Spam” na tym koncie.

Domowy System Zarabiania zadbał też o to, abyś umiał sobie i z tym problemem poradzić, a sposób na to znajdziesz we wpisie: Co zrobić, aby foldery KOSZ i SPAM były widoczne na koncie Gmail w Google?

Idąc dalej możesz na tym koncie utworzyć swoją profesjonalną stopkę, a o tym jak tego dokonać podpowie Ci Domowy System Zarabiania we wpisie: Jak zrobić stopkę?

Następnym razem omówimy sobie bardzo ważny temat jak zarabiać na zakupach.

PS
A skoro już wiesz jak założyć konto pocztowe w Google Gmail, to możesz już też podejrzeć jak wypracować sobie drugą wypłatę.

Jak chcesz wiedzieć na czym zarabiam przez internet, to zapisz się na mój newsleter – z prawej strony do góry.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • jak założyć gmail
 • gmail poczta załóż konto
 • jak założyć maila na gmail
 • gmail załóż konto
 • jak założyć pocztę gmail
 • jak założyć konto gmail w telefonie
 • załóż konto gmail
 • jak utworzyć gmaila
 • jak utworzyc gmail
 • jak założyć email

7 myśli nt. „Jak założyć konto pocztowe w Google Gmail

 1. artur

  jakoś niewieżę w te zarabianie ale z chęcią sprubuje w zasadzie nic nie trace choć w niekturych opisach ludzie ktuży zarabiają żekomo tak wielkie piniądze prubują sprzedać swój system zarabiania za niewielkie pieniądze i to na stary chwyt reklamowy że to tylko kilka kopi

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki

   Jak zapewne już wiesz nikt z takich osób nie utrzyma się zbyt długo na rynku – to jest typowe podejście na zarobienie pieniędzy na teraz, nie myśląc o tym, co będzie później. Tutaj dowiesz się jak można zacząć zarabiać wykorzystując do tego Internet. Nikt tu niczego nie sprzedaje, a tylko uczysz się wszystkiego od podstaw. Poświęcić musisz jedynie na to swój czas i zaangażować się w szkolenie. Później sam zdecydujesz co zrobić z pozyskaną tą drogą wiedzą. Oczywiście dostaniesz też propozycje do wyboru wg własnego uznania.

   Odpowiedz
 2. Marek Nowacki

  Ostatnio dostałem pytanie, czy zakładając konto na google gmail tracę konto na innych portalach?
  Oczywiście nie tracisz.
  Możesz mieć tych kont dowolną ilość na dowolnych portalach, chyba że w grę wchodzą jakieś ograniczenia regulaminowe danego portalu.
  Ale nikt nikomu nie może niczego w tym względzie zabraniać.
  To w końcu są odrębnie działające firmy.
  Marek Nowacki ostatnio opublikował…Aktualności w familoMy Profile

  Odpowiedz
 3. Marek

  Zauważyłem „drobną” zmianę w stosunku do czasu, kiedy ten wpis zamiesczałem, a którą google gmail w międzyczasie wprowadziło.
  Otóż teraz przycisk „Zarejestruj się” znajduje się już – do góry z prawej strony ( i nie zdziwię się, jak to za chwilę się znowu zmieni, bo google lubi zmiany), ale widzę, że i tak wszyscy sobie z tym radzicie – moje gratulacje 🙂
  Marek ostatnio opublikował…Druga Wypłata – jak zarobić z tym projektemMy Profile

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge