Jak zarabiać na FutureNet

Czy wiesz już jak zarabiać na FutureNet?

Ostatnio w Domowym Systemie Zarabiania dowiedziałeś się dlaczego korzystam z autorespondera GetAll, a dzisiaj powiem Ci, jak zarabiać na FutureNet.
Z pewnością słyszałeś już powiedzenie, że „jeżeli nie jesteś na Facebooku, to nie istniejesz”?

I nie da się ukryć, że jest w tym sporo racji.
jak zarabiać na FutureNetŚwiadczy to tylko o jednym, a mianowicie o tym, że portale społecznościowe są dziś wszechobecne i konto na nich ma dziś niemal każdy z nas, kto tylko ma dostęp do sieci.

Inną kwestią jest już to, że przesiadywać na nich potrafimy przez kilka godzin dziennie. Co byś w takiej sytuacji powiedział na to, aby dodatkowo na nich zarabiać?
Większość dobrze znanych serwisów społecznościowych jednak nam tego nie umożliwia. Ponad szereg w koncepcji zarobków na portalach społecznościowych wysuwa się Futurenet. Jest to polski projekt będący połączeniem firmy i portalu społecznościowego działający na rynku od 1,5 roku, ale z nowym planem marketingowym Futurenet wystartował dopiero w kwietniu 2016 roku.
Zobaczmy więc, jak możemy zarabiać na Futurenet.

Portal z możliwością zarabiania.

W Futurenet mamy możliwość zarabiania na kilka sposobów.

Dlatego też każdy powinien tutaj znaleźć coś akurat dla siebie. Wystarczy udostępniać na portalu wszelkiego rodzaju materiały, zdjęcia, filmy, gry, aplikacje czy muzykę.
Jeśli pliki te pobierane będą przez innych użytkowników, ich autorzy zostaną z tego tytułu wynagrodzeni.

Jednakże na Futurenet zarabiać można także i na wiele innych sposobów. W zasadzie, aby zacząć zarabiać wystarczy być aktywnym, a więc lajkować, komentować czy udostępniać. Przychodami firma dzieli się bowiem z użytkownikami w zależności od ich aktywności. Im bardziej aktywny będziesz, tym więcej masz okazję zarobić.

Uważasz, że to niemożliwe? I tu jest pies pogrzebany. Wystarczy przywołać pewien przykład. Być może nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że Facebook na reklamach zarabia kilka milionów dolarów, ale nie rocznie, miesięcznie czy tygodniowo, ale … dziennie. Dlaczego jednak nic nam z tych reklam nie przychodzi, skoro to my je przeglądamy? Tym właśnie Futurenet różni się od reszty. Robimy tu to samo co na innych portalach, ale tylko w nim możemy z tego tytułu czerpać zyski.

Futurenet – 7 sposobów na zysk.

Każdy, kto zarejestruje się w Futurenet ma szansę zarabiać na siedem różnych sposobów. Owe sposoby to:

 1. Social Media Bonus – nagrody za aktywność na portalu.
 2. Multimedia Bonus – prowizje od udostępnianych plików multimedialnych. Za sprzedaż produktu na Futurenet otrzymujemy 50% ustalonej przez nas ceny, z czego 40% trafi do Planu Marketingowego w postaci obrotu, a kolejne 10% jest prowizją za korzystanie z platformy.
 3. Friends Bonus – zarobki za polecanie kolejnych partnerów. Każdy bezpośrednio nad sobą może mieć trzy osoby.
 4. Matching Bonus – określony procent od dochodu zarobionego przez zaproszonego przez nas partnera.
 5. Unilevel Bonus – zarabianie z poziomów 6-10 stworzonej przez nas struktury.
 6. New Position Bonus – nowa pozycja w globalnym Friends Tree za polecenie określonej liczby partnerów.
 7. Webinar Speaker Bonus do 5000$ – bonus dla prowadzących webinary.

Jak zacząć zarabiać na Futurenet?

Aby zacząć zarabiać na Futurenet wystarczy wykupić jeden z sześciu dostępnych tutaj pakietów, a więc:

 1. Member – 10$
 2. Basic – 25$
 3. Gold – 50$
 4. Exclusive – 100$
 5. Sapphire – 500$
 6. Royal – 1000$

Jak zatem widzisz zacząć można już od 10$. Następnie możesz wykupywać kolejne pakiety, choć nikt Cię do tego nie zmusza. Warto zwrócić uwagę na to, że każdy pakiet umożliwia Ci rozwijanie oddzielnej struktury, czerpiąc korzyści jednocześnie z każdej z nich.

Jak zarabiać z FutureNetWydaje się w związku z tym, że jest to jak najbardziej poważna konkurencja dla Facebooka, który za chwilę straci na popularności.
Zwiększenie powszechności Futurenet, (a i tak korzysta z tej platformy już ponad 350 tysięcy użytkowników) jest już tylko kwestią czasu.
Tym bardziej warto na niej zarejestrować się już teraz. Rejestracja jest bowiem możliwa tylko przez zaproszenie.
Aby zarabiać na Futurenet dołącz do naszej społeczności za darmo jeszcze dzisiaj i rozwijaj swoją grupę, choć początkowo, aby zacząć zarabiać, nie musisz robić w zasadzie nic. Wkrótce jednak, kiedy portal będzie coraz bardziej popularny, na pewno będzie się ona szybko rozrastać. Po rejestracji warto o tej platformie powiedzieć swoim znajomym.
W ten sposób szybko rozbudujesz swoją strukturę.

Jak jeszcze więcej zarabiać na Futurenet?

Otóż od niedawna powstał na tej platformie zupełnie nowy program typu Revshare, czyli FutureNet Advertasing Program (FutureAdpro), co na portalach społecznościowych dotychczas nie miało nigdzie miejsca i jest swego rodzaju ewenementem. Także teraz możesz jeszcze dodatkowo zarabiać na FutureNet inwestując w reklamę wykupując tzw. paczki reklamowe po 50$ każda.
Paczek tych możemy wykupić dość sporo, bo aż do 1000. Każda taka paczka, po 120 dniach ma wartość 60$, więc przez 4 miesiące zarabia aż 20% na czysto. Znasz może jakiś bank, który Ci tyle da? W cztery miesiące?
I to wszystko w sytuacji kiedy to nikogo nie polecasz do zespołu, tylko w zamian za kliknięcie dziennie 10 reklam!
Ale możliwości zarabiania są tutaj jeszcze większe. Bowiem zarabiać na FutureNet można jeszcze na osobach poleconych przez naszych sponsorów (mimo, że sami nikogo nie polecamy) i to aż do 15% ich obrotów.

Jeszcze więcej o tym jak zarabiać na FutureNet znajdziesz właśnie tutaj.  I znajdziesz tu wiele innych ciekawostek, a osoby, które przyłączą się do mojego zespołu dostaną oczywiście taką samą stronę do polecania FutureNet.
Przyznasz, że fajnie to wygląda, prawda?
No to zacznij zarabiać już teraz.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • future net jak zarabiac
 • jak zarabiac w futurenet
 • jak zarabiać na futurenet
 • jak zarabiac na future
 • futurenet jak zarabiać
 • futurenet jsk zarabiać
 • jak zarabiac na future net
 • futurenet forum opinie
 • jak zarabiac na futurenet opinie
 • jak zarobic na futurenet

8 myśli nt. „Jak zarabiać na FutureNet

 1. Pingback: Jak dzięki familo wypracować swoją emeryturę

 2. Piotr

  W pierwszej chwili myślałem, że to coś jak TrafficMonsoon, ale widzę, że jest raczej bliższy Chomikowi. Czy to nie jest zachęcanie ludzi do piractwa?

  Odpowiedz
   1. Combo

    Udostępnianie gier, apek, filmów… Cóż, ludzie raczej nie będą udostępniać tego, czego są autorami.

    Odpowiedz
 3. Paulina

  Idealne połączenie – jesteś na facebooku a przy okazji możesz na tym zarobić. Podoba mi się takie połączenie. Chyba zagłębię się w ten temat. Dziękuję za garść przydatnych informacji.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *