Jak zarabiać przez internet poprzez wyznaczanie celów

Jak zarabiać przez internet poprzez wyznaczanie celów?

W poprzednim wpisie powiedzieliśmy sobie, jak działa Domowy System Zarabiania – Marek Nowacki, a dzisiaj powiem Ci Jak zarabiać przez internet i na czym polega wyznaczanie celów.

Aby dowiedzieć się jak zarabiać przez Internet przeczytaj uważnie ten cytat:

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno wyznaczony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć„.
— Napoleon Hill

Jak zarabiać przez internet. Wyznaczanie celów
Przeczytaj to jeszcze raz i dobrze to zapamiętaj, bo jeśli nie postawisz przed sobą żadnego celu, to niczego w życiu nie osiągniesz!

Jeśli nie dowiesz się, co to jest Wyznaczanie celów nie będziesz zarabiać nie tylko przez internet, ale też w żadnym innym biznesie!

Dlaczego w życiu tak ważne są cele i wiedza, jak je sobie wyznaczać?

To są pytania, na które trzeba! znać odpowiedź (choć osobiście nie lubię tego słowa).

A wiesz dlaczego trzeba?

Bo statystyki pokazują, że ludzie wyznaczający cele osiągają „dziesięć razy więcej”, niż ludzie, którzy w ogóle nie wyznaczają sobie i nie spisują swoich celów. Dlatego jeśli chcesz znać odpowiedź na pytanie Jak zarabiać przez internet powinieneś wiedzieć, jak działa Wyznaczanie celów.

Wyznaczanie celówJak podają niektóre źródła na bazie badań, tylko 3% ludzi spisuje swoje cele. 13% ludzi posiada cele niespisane, a 84% wcale ich nie posiada.

Uważaj, bo te źródła podają też, że te 3% ludzi spisujących swoje cele, ma więcej pieniędzy od 97% pozostałych!

Ludzie ci zarabiali przeciętnie 10 razy więcej niż grupa osób bez spisanych celów. Widać wiedzieli na czym polegało wyznaczanie celów i wielu z nich dowiedziało się też jak zarabiać przez internet.

Widzisz więc, że nie tylko musisz postawić sobie swój cel, ale również go zapisać. To wbrew pozorom bardzo ważne, aby oprócz tego, żeby wiedzieć jak działa wyznaczanie celów zapisać swój cel własnoręcznie na kartce! I pozwól, że nie będę tutaj wyjaśniał dlaczego. Przyjmij po prostu do wiadomości, że tak trzeba! Dla Twojego dobra oczywiście!

Powiem Ci natomiast jakie zasady powinieneś znać, aby wyznaczanie celów zadziałało też w Twoim przypadku:

  • Otóż cel powinien być sformułowany w czasie teraźniejszym, czasownikami aktywnymi (np. jeżdżę nowiutkim … do 30 czerwca …);
  • Podziel swój cel na kilkanaście mniejszych kroków – 5 pierwszych zaplanuj dokładnie w czasie, a dalsze zaplanuj w przybliżeniu;
  • Zapisz swój cel dużymi literami na środku kartki papieru i powieś ją w widocznym dla siebie miejscu;
  • Zacznij działać!

Są to uniwersalne zasady i możesz je zastosować poprzez wyznaczanie celów zarówno: krótko, średnio, jak i długo terminowych.

Cele nadają Twojemu życiu kierunek. Powszechnie znane jest już powiedzenie, że jeśli nie wiesz, gdzie idziesz, to tam nie dojdziesz!

Powinieneś wiedzieć na czym polega wyznaczanie celów, bo jak nie, to będziesz dryfować jak statek bez sternika.

Musisz określić sobie co masz robić, na co poświęcać swój czas, a z czego zrezygnować.

Czy wyznaczony przeze mnie cel się spełni? 

Każdy cel się spełni, jeżeli będzie postawiony wg powyższych zasad i będzie to cel realny, tj. taki, w który będziesz skłonny uwierzyć.

Nie wiele wyjdzie z tego, gdy postawisz przed sobą zbyt górnolotny cel, taki w którego od razu sam nie będziesz wierzyć.
Podświadomość bowiem wówczas go odrzuci jako niemożliwy do spełnienia.
Zacznij od stawiania małych celów i drobnymi kroczkami zmierzaj do coraz większych. Najpierw musisz zobaczyć, że te małe się spełniają. Wówczas nie będzie dla Ciebie problemem stawiać sobie coraz większe cele. Co nie znaczy, że nie masz sobie stawiać wielkich celów – masz! Tylko w miarę dla Ciebie realnej perspektywie. Powiedzmy – za 10 lat latam swoim nowiutkim samolotem odrzutowym typu…

Jeśli chcesz wiedzieć jak zarabiać przez internet, to musisz też wiedzieć na czym polega wyznaczanie celów. Jeśli nie postawisz przed sobą jasno określonego punktu, do którego zmierzasz i nie będziesz wiedzieć na czym polega wyznaczanie celów, to nigdy nie dowiesz się jak zarabiać przez internet, bo zrezygnujesz w połowie drogi, twierdząc, że system jest do bani, albo wymyślisz inne wytłumaczenie.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zarabiać przez internet, to zapoznaj się z pozostałymi wpisami na tym blogu, albo po prostu skontaktuj się ze mną. 

A teraz poznaj tajemną formułę określania celu:

„Człowiek, który obrał sobie jasny cel, będzie czynić postępy nawet na najbardziej wyboistej drodze. Człowiek bez celu pozostanie w miejscu, nawet na najprostszej drodze”.
— Thomas Caryle.

– A dlaczego, aby  zarabiać przez internet (i nie tylko) muszę mieć wyznaczony cel?

Myślę, że jak zagłębisz się dokładnie w to, co dotychczas przeczytałeś, to częściowo znajdziesz już odpowiedź na to pytanie.

Zobacz ten film, który wygrał konkurs na najlepszy polski mind-movie:

Za długo by to tłumaczyć, dlatego najlepiej przeczytaj ten krótki poradnik Briana Tracy: Wyznaczanie celów.

Domowy System Zarabiania przedstawił: jak zarabiać przez Internet poprzez wyznaczanie celów.

Uważam, że odpowiedź na pytanie: jak zarabiać przez internet zaczyna się od umiejętnego wyznaczania celów i wiedzy o tym jak to działa. Też tak myślisz?

W kolejnym wpisie dowiesz się jak działa mój domowy system zarabiania.

PS
Skoro już to wiesz, to możesz teraz skorzystać z Drugiej Wypłaty, gdzie znajdziesz pomoc pod każdym względem , bo wiemy, jak Ci pomóc, a przede wszystkim zacznij od inwestycji w siebie.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • wyznaczanie celów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *