Laminina suplement diety, czy cudowny lek?

Laminina suplement diety to, czy cudowny lek, jak przez wielu jest Laminine nazywana?

LamininaW poprzednim wpisie w Domowym Systemie Zarabiania dowiedziałeś się jak zatrzymać czytelnika na blogu, a dzisiaj przybliżę Ci produkt, dzięki któremu odzyskałem zdrowie i na którym również zarabiam czyli Lamininę.
Formalnie Laminina to suplement diety, chociaż w Stanach Zjednoczonych USA i w Kanadzie jest wpisana do PDR-u, czyli oficjalnego wolumenu leków i suplementów, a biorąc pod uwagę niesamowite wprost efekty jakie następują po jej stosowaniu bardziej bym się skłaniał, aby nazywać ją jednak lekiem.
No ale nie można, bo to nazwa zastrzeżona dla przemysłu farmaceutycznego…

Najpierw jednak wyjaśnię dlaczego na tym blogu piszę o Lamininie?

Otóż z dwóch powodów.

 • Po pierwsze dlatego, że aby prowadzić jakąkolwiek działalność finansową trzeba po prostu być zdrowym, a nie znam innych suplementów (ani leków) jak Laminina, które by w tak kompleksowy sposób nam to zdrowie zapewniały.
 • A po drugie działanie w tym projekcie pozwala na bardzo dobre zarobki (z jakimi nie spotkałem się dotychczas w żadnych programach produktowych), a finanse to praktycznie meritum tego bloga.

Laminina suplement diety jest już do nabycia w Polsce i to bez recepty.

Rozprowadzana jest ona bowiem przez Partnerów LPGN.
Możesz więc nabyć Lamininę bezpośrednio ode mnie i wówczas ja na tym zarobię, albo od firmy już jako Partner, która za to, że ja Ciebie do niej wprowadzę też mi zapłaci.
Mało tego zapłaci od każdego Twojego zakupu i od zakupu każdej osoby, którą Ty wprowadzisz do Projektu (i to naprawdę nie są małe pieniądze).
Jak widzisz ja zarobię w obu przypadkach, dla Ciebie korzystniej, jak przyłączysz się do zespołu, ale wówczas powinieneś polecać dalej tak produkt, jak i system.

Uwaga!
Wystrzegaj się dokonywania zakupów Lamininy poprzez inne źródła niż oficjalny przedstawiciel firmy LPGN (czyli ktoś, kto posiada taką stronę firmową jak ta), gdyż ze względu na swoje rewelacyjne działanie jest już ona niestety podrabiana i rozprowadzana znacznie taniej!

Dlatego na początku wyjaśnię jak działa Laminina – źródło życia, jak go niektórzy nazywają, bo bez tej podstawowej wiedzy nie da się promować tego produktu i biznesu.

Większość z nas o własnym organizmie wie tyle co nic.
W takiej sytuacji raczej nie wiele mówi Ci termin „Laminina”, a szkoda, bo jak się okazuje jest to produkt, który naszemu organizmowi w aspekcie prozdrowotnym daje naprawdę wiele.

Wystarczy wspomnieć o tym, że Laminina działa na poziomie komórkowym, co całkowicie zmienia dotychczasowe podejście do uzdrawiania naszych organizmów.

Suplement diety Laminina jest idealnym połączeniem 22 aminokwasów, witamin, chrząstki z płetwy rekina, fermentowanego żółtego grochu i przede wszystkim czynnika wzrostu fibroblastów.

Ale dokładniej opisałem to tutaj: skład Laminine.

Laminina jest produktem wysoko odżywczym, który odżywia nasz organizm na poziomie komórkowym uruchamiając nasze komórki macierzyste do działania, co bardzo dobrze obrazuje ten 1,5 minutowy film:


Jako ekstrakt z jaja w dziewiątym dniu inkubacji posiada wszystkie niezbędne nam składniki do życia i samoregeneracji całego organizmu.

Na czym polega fenomen Lamininy?

Ludzki mózg posiada naturalną zdolność do samouzdrawiania organizmu.
Proces ten można jednak uruchomić tylko na dwa sposoby, albo wykorzystując do tego naszą psychikę, co jest jednak bardzo trudne i bardzo niewiele osób to potrafi zrobić, albo właśnie za pomocą Lamininy, a konkretnie zawartego w niej czynnika wzrostu fibroblastów FGF2.

Jak być może wiesz komórki macierzyste znajdują się w krwi pępowinowej i można je sobie kupić (co nie jest tanie), ale uwaga – nie zawsze te komórki integrują się nawet z organizmem, z którego pochodzą)!
A ten suplement jest produktem zupełnie naturalnym, który w żaden sposób nie szkodzi, a tylko pomaga. I to pomaga zawsze (co najwyżej jest kwestia ilości i czasu stosowania Lamininy).

Choć Laminina jest na rynku stosunkowo od niedawna, to mamy już sporo przykładów jej rewelacyjnego działania – zobacz jakie.

LamininaWięcej przykładów znajdziesz tutaj: opinie o lamininie.

Z ciekawostek Laminina składa się z czterech łańcuchów, a cząsteczka Lamininy wygląda jak krzyż łaciński.
Dlatego też nie bez powodu często określana jest też „białkiem życia”.

Jak działa ta cudowna Laminina?

Jak wspomnieliśmy wyżej Laminina to produkt, który moglibyśmy uznać, za naprawczy bowiem potrafi zregenerować i naprawić nasze komórki. (Uwaga Nasze Własne Uśpione Komórki Macierzyste, których na chwile obecną nic innego nie jest w stanie pobudzić do działania) !!! 

Trochę historii.

Do takiego wniosku doszedł już w roku 1929 kanadyjski lekarz, Dr John R. Davidson, który prowadził badania nad procesem zapłodnienia kurzego jajka.
Wywnioskował, że w 9 dniu inkubacji znajdujące się tam składniki mogą mieć działanie prozdrowotne.
Wyodrębnił z tych składników właśnie między innymi suplement Laminine.
Za jego pomocą pomógł ponad 100 osobom wyjść z różnego rodzaju raka – darując im w ten sposób życie.
Nie miał on jednak wystarczających funduszy, aby pogłębić swoje badania i niestety w 1948 roku zmarł w zapomnieniu.
Na nasze szczęście dr Bjodne Eskeland z Norwegii wraz z grupą naukowców w latach 90-tych zainteresowali się odkryciem dr Davidsona i dalej prowadzili badania w tym kierunku, na które jednak również zabrakło pieniędzy.
Ale tutaj z pomocą przyszła w 2001 roku firma Lifepharm Inc (obecna nazwa LifePharm Global Network – LPGN) z USA, która wyłożyła miliony dolarów na badania kliniczne łącząc się z zespołem dr Eskelanda i po wielu latach wypuścili produkt zwany Laminine i później kolejne produkty wspomagające działanie Lamininy.
W Polsce suplement diety Laminina i pozostałe trzy produkty (Laminine Omega+++, Digistive+++ i Immune+++) dostępne są dopiero od niedawna, bo od października 2015 roku. A dokładnie rok później w październiku 2016 podczas eventu w Krakowie ogłoszono wprowadzenie pierwszego z produktów kosmetycznych o nazwie LamiDerm.

Działanie Czynnika Wzrostu Fibroblastów (FGF).

Coraz więcej osób na świecie się suplementuje.
I nie ma się co dziwić, bo postęp cywilizacyjny nie pozostawia nam innego wyboru.
Różne suplementy rożnie działają i każda pliszka swój ogonek chwali. Jednak żaden inny suplement poza Lamininą nie posiada w sobie Czynnika Wzrostu Fibroblastów (FGF2), który reguluje wiele procesów w organizmie, choć co istotne normalnie znajduje się on tylko w kobiecym łożysku.
Dlatego też dzieci i młodzież  tak szybko się uczą i mają tak wiele energii, bo dostają ten czynnik od swojej matki.
W późniejszych latach życia nasz organizm nie ma możliwości produkowania FGF 2.

I dotychczas nie wynaleziono niczego innego, co powodowałoby obudzenie naszych uśpionych po 25 roku życia komórek macierzystych.

Nie dziwi w tej sytuacji coraz większe zainteresowanie mediów Lamininą.

FGF2 w naszym organizmie utrzymuje się maksymalnie do 25 roku naszego życia (a częściej tylko do 21 roku), to po przekroczeniu tej granicy starzejemy się, a wszelkie dolegliwości dopadają nas coraz częściej.
Warto jest się zatem zastanowić nad tym, jak poprawić taki stan rzeczy.

Wyśmienitym sposobem na to jest Laminina, która jest obecnie jedynym preparatem zawierającym w sobie FGF2.

Mamy już bardzo wiele potwierdzonych przypadków skutecznego wyjścia z raka wszelkiego rodzaju i wszelkich innych chorób dotychczas uznawanych za niewyleczalne.
Dlatego taką furorę na rynku robi Laminina, która poprawia również zdrowie u zwierząt (one zresztą bardzo ją lubią, co też świadczy zdecydowanie na korzyść Lamininy).

Znacznie więcej o samych produktach i sposobach zachowania zdrowia, jak też zarabiania naprawdę dobrych pieniędzy dowiesz się w serwisie www.laminina-opinie.pl.

Podsumowując suplement diety Laminina pozwala wprost na kupienie sobie zdrowia (choć nie jest to tanie), a dodatkowo jeszcze na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy.

Zapraszam wiec Ciebie i osoby zainteresowane do legalnego  zakupu oryginalnej Lamininy lub do współpracy w tym programie  a tu możesz podejrzeć opinie o Lamininie.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • laminina
 • laminina opinie
 • laminina cena leku
 • laminina apteka
 • laminine apteka
 • laminina cena
 • laminina opinie lekarzy
 • Laminina opinie forum
 • laminina co to jest
 • opinie o lamininie

9 myśli nt. „Laminina suplement diety, czy cudowny lek?

 1. Michal

  Bardzo dobrze, że zawarte jest w artykule ostrzeżenie o zakupywaniu suplementów z niewiadomych źródeł.
  Odnośnie suplementów ich skład może się znacznie różnić oraz chemiczna czystość produktu pod tym aspektem suplementy diety przegrywają z lekami… Gdyż leki są kontrolowane, suplementy w minimalnym stopniu dlatego trzeba uważać na źródło.
  Co do samej laminy to jest bardzo interesująca, na pewno niedługo skorzystam z oferty, dodatkowo mogę od siebie polecić czystek.
  Oczywiście to zioło ma całkiem inny profil działania, ale jego pozytywny wpływ na zdrowie jest dla mnie bardzo dobrze widoczny.
  Michal ostatnio opublikował…Ogromny zastrzyk motywacji w niecałe 3 MINUTY !My Profile

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   Tak Michale jest wiele naturalnych produktów wspomagających procesy uzdrawiania i jak mówisz trzeba uważać co i od kogo się kupuje, bo ludzie są w stanie zrobić wiele, aby zarobić parę marnych groszy nawet kosztem życia i zdrowia innych.
   Laminina różni się od pozostałych suplementów głównie tym, że posiada przeprowadzone badania kliniczne, co wprawia w osłupienie wielu specjalistów w tej dziedzinie. (Mówią jak to suplement i posiada badania kliniczne)?
   Nie wspomnę już o tej podstawowej różnicy wynikającej z faktu sposobu działania Lamininy, czyli pobudzenia do pracy naszych własnych komórek macierzystych, co sprawia, że organizm leczy się sam. Poza Lamininą nie posiada tych właściwości żaden inny produkt na świecie.
   A co do efektów działania Lamininy to właśnie zrobiłem sobie pierwsze wyniki od chwili jej zażywania i są co najmniej zadziwiające. Zamieściłem je na stronie: efekty działania lamininy, zapraszam do lektury.

   Odpowiedz
 2. Pingback: Wybrane Opinie o Lamininie | Laminina-Opinie.pl

 3. Paulina

  Nie przekonują mnie suplementy diety czy też leki ze źródeł innych niż apteka. Myślę, że kupując produkt spoza apteki narażam na niebezpieczeństwo swoje zdrowie. Być może kiedyś przekonam się do tego typu działania i zmieni się moje nastawienie. Co do lamininy to pierwszy raz stykam się z tym pojęciem. Dziękuję za garść informacji.
  Paulina ostatnio opublikował…Kiedy dziecko nie chce iść do przedszkola…My Profile

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   Wcale Ci się nie dziwię, bo jesteśmy tak wychowani, że to dla „nas” pracuje cały ten System.
   Zauważ jednak proszę, że ten System został stworzony po ty by nas leczyć, a nie wyleczyć…
   Jak myślisz kto na tym zarabia?
   Ja już przeciwnie od niedawna nie zażywam żadnych leków z „apteki” wytworzonych na bazie chemii i jak już w wielu przypadkach udowodniono wprost nam szkodzących, bo nawet toksycznych…
   Laminina i pozostałe produkty (wszystkie naturalne) pomogły mi już odzyskać zdrowie i teraz pozwalają mi jeszcze zarabiać na tym projekcie.
   A pomogły nie tylko mnie i mojej rodzinie, wystarczy podejrzeć opinie o laminine, aby wyrobić sobie zdanie o tych produktach i samym programie.
   Właśnie dlatego to wszystkim szczerze polecam.

   Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   Powiem szczerze, nie jestem przesadnie religijny, ale ten fakt w kontekście Lamininy też zwrócił moją szczególną uwagę.

   Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   No nic dziwnego na wiele osób na całym świecie podziało, wystarczy wpisać w przeglądarkę jakąś frazę z lamininą, aby się o tym przekonać.
   Albo choćby poczytać te opinie.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge