Na czym zarabiać w 2015 roku

Nie pisałem jeszcze w tym roku w Domowym Systemie Zarabiania na czym zarabiać w 2015, wiec najwyższy czas to nadrobić.

Ani się obejrzeliśmy, a niemal połowa 2015 roku za nami. Wpis ten chcę poświęcić Twoim noworocznym postanowieniom, oczywiście tym z dziedziny finansów, a ściślej zarabiania pieniędzy przez internet.
na czym zarobic w 2015Czy nie zakładałeś sobie, że w tym roku staniesz się w końcu finansowo niezależny, a przynajmniej zrobisz pierwszy krok ku takiej niezależności?
Jeśli tak, to z pewnością jesteś już myślami przy roku następnym i bijesz się w pierś, że postanowienie to zrealizujesz za rok.
Znowu okłamujesz samego siebie! A przecież do pełnego szczęścia (niezależności) potrzeba tak niewiele.
Niemniej jednak nie zrobię tego za Ciebie. Owszem pomogę Ci w tym.
Ponownie wyciągam do Ciebie rękę, mając nadzieję, że w końcu ją złapiesz i razem wypłyniemy na szerokie wody.

Pamiętasz ten cytat ze słynnej reklamy telewizyjnej „Żeby wygrać, trzeba grać”?
Otóż to! Idąc tym tropem, łatwo stwierdzić, że żeby zarabiać musisz zrobić pierwszy krok i nie bać się wstąpić do programów biznesowych, sprawdzonych programów biznesowych.

Tutaj szansę na zwycięstwo, porównując je z loteriami, są nieporównywalnie wyższe. W zasadzie są prawie 100-procentowe. Będzie to pierwszy krok ku twojej niezależności finansowej.

O możliwości zarabiania na e-biznesie napisałem już ogromnie dużo stron na moich blogach. Co ważne każdy z opisanych przeze mnie systemów jest prosty i nie wymaga od nas nakładów finansowych, a jeżeli nawet to są one naprawdę niewielkie.
Systemy są generowane tak, że zainwestowane środki, niezależnie od poświęconego im czasu, zwrócą się w przeciągu kilkudziesięciu dni.
Jak w związku z tym łatwo zgadnąć – te systemy zarabiania są całkowicie bezpieczne.
Zresztą, czy kiedykolwiek Cię okłamałem?
Wprawdzie mam już za sobą kilkadziesiąt wiosen, ale wydaje mi się, że moja pamięć jest jeszcze na tyle dobra, że bym o takich rzeczach pamiętał. Zresztą podchodząc do tego z logicznego punktu widzenia, nie miałbym z tego żadnego pożytku, bo przecież twój sukces jest również moim sukcesem i sukcesem budowanej przez nas grupy.

Zresztą bardzo wiele osób mi już zaufało i korzysta z tych samych programów, co i ja (zauważ, że ja nie promuję żadnych swoich programów, dlaczego? Bo wiem, że byłoby to trudne do powielenia przez zdecydowanie większą ilość osób.

Ufasz mi? Mam nadzieję, że tak i jeśli się nie mylę, na pewno jesteś zainteresowany kolejnym rentownym programem, który pozwoli stać Ci się finansowo niezależnym. Znalazłem coś, czemu na pewno warto przyjrzeć się z bliska.

Wydaje się, że w bieżącym, jak i następnym roku elitą pośród programów umożliwiających zarabianie w sieci będzie Traffic Monsoon – program, który z każdym miesiącem nabiera na znaczeniu i generuje nowych członków. Zainwestowane w ten biznes środki wraz z zyskiem zwracają się już po dwóch miesiącach i nie trzeba przy tym nikogo do niego polecać!

A każdemu, kto wchodzi tak w ten, jak i każdy inny biznes, zależy nie tyle na zwrocie zainwestowanego kapitału, ile na regularnych zyskach, co zapewni nam wymarzoną niezależność finansową.

W celu zmaksymalizowania zysków musisz nauczyć się pozyskiwać do takich internetowych biznesów nowych członków. Możliwości jest wiele, ale te najbardziej skuteczne i sprawdzone metody pozyskiwania nowych osób daje nam Elitarna Szkoła Biznesu Internetowego.


Dzięki niej zbudowanie grupy, która wygeneruje tak nam, jak i jej członkom pokaźny zysk jest naprawdę proste. Dzięki tym narzędziom twoje dotychczasowe życie ulegnie diametralnej zmianie.

Motto minimum pracy – maksimum zarobków stanie się iście realistyczne. Daj się w związku z tym poprowadzić przez świat finansowych programów internetowych, dających gwarancję pasywnego dochodu każdego miesiąca. Pozwól, że będę twoim finansowym drogowskazem. Wspólnymi siłami z pewnością dotrzemy do miejsca, w którym nieosiągalne dotychczas dla Ciebie bramy dostatniego życia i luksusu będą stały przed tobą otworem.

Teraz najlepiej zapisz się zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań do Szkoły Biznesu Internetowego i skorzystaj z wiedzy w niej zawartej. 

Dzięki temu zobaczysz też na czym jeszcze można zarabiać w 2015 roku w sposób zdecydowanie bardziej ofensywny i dowiesz się, jak na to zarobić.

A w kolejnym wpisie dowiesz się jak działa autoresponder AIOP w Drugiej Wypłacie.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • na vzym zarobic 2016
 • Na Czym Zarobić W 2016

28 myśli nt. „Na czym zarabiać w 2015 roku

 1. Daniel

  A czy jest możliwe zarabianie na tym na poważnie? W sensie dostawać co miesiąc takie pieniądze jak na etacie i żyć z tego?

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   No, a jak myślisz Danielu, czy aż tyle osób zajmowałoby się marketingiem internetowym i sieciowym, gdyby tutaj nie było można wyciągnąć co najmniej Drugiej Wypłaty?
   Pewnie, że to nie od razu da się zrobić, ale w stosunkowo krótkim czasie już tak.

   Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   Dzięki Michaił, choć nie o pochwały mi chodzi, tylko o konstruktywne działanie, bo tylko Ci co pokonają strach przed nieznanym osiągną cel!
   Wiesz, gdzie ja będę za rok??? A dlaczego Ty nie miałbyś być ze mną?

   Odpowiedz
 2. I.T.

  Ciesze się ze zajrzałem na bloga. Powiem szczerze, że otwierając ten artkuł sądziłem, że się rozczaruje lub raczej znowu przeczytam to co już wiem, ale zostałem poważnie zaskoczony. Chodzi mi o walutę PreisCoin. Już nawet czytam osobny artykuł i jeżeli faktycznie z tego skorzystam to oczywiście zarejestruje się z linka partnerskiego. Brzmi interesująco. Jeśli będę miał pytania to zadam je pod odpowiednim artykułem.

  Odpowiedz
 3. Bartosz

  Przez przypadek trafiłem na Twój blog i nie żałuje :). System do zarabiania pieniędzy on lin bardzo dobry pomysł i jak piszesz że to może być druga wypłata to extra.

  Odpowiedz
 4. Marek

  Na pewno można zarobić przez Internet, ale wymaga to po pierwsze trochę wiedzy, po wtóre szczęścia i wreszcie dużej pracy. Obecnie przebić się przez konkurencje nie jest łatwo, bo przecież sporo osób chce zarabiać bez wychodzenia z domu. Ale jeżeli już komuś się uda, to z pewnością pieniądze z tego może mieć.

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   Marku zgodzę się z Tobą z małym wyjątkiem.
   Szczęście bowiem nie ma tu nic do rzeczy…
   Natomiast wiedzę o tym jak zarabiać w internecie uzyskasz (i to za darmo) w Drugiej Wypłacie, a ile kto włoży w to pracy, to już sprawa absolutnie indywidualna.
   W każdym razie tutaj z pewnością znacznie szybciej niż w sposób tradycyjny wypracujesz sobie swoją emeryturę. 🙂

   Odpowiedz
   1. Patryk

    Zaciekawił mnie ten projekt Druga Wypłata. Już kilka lat temu zetknąłem się z tematem pokroju MLM, ale były to moje początki w zarabianiu przez internet i tak naprawdę bardziej się przestraszyłem tego MLM i podobnych rzeczy. Może wyglądało zbyt poważnie i ryzykownie jak na moją wiedzę w tamtym momencie. Z czasem jednak coraz więcej pomysłów wcieliłem w życie mniej lub bardziej udanych. Teraz bardzo interesują mnie różne systemy partnerskie stąd też zaglądam czasem na bloga bo sporo tutaj pomocnych treści.

    Odpowiedz
    1. Marek Nowacki Autor wpisu

     Dziękuję za tak wysoką ocenę Patryku, a moja rada przestań tylko zaglądać na mojego bloga, a raczej zacznij szybko korzystać z tej wartości,którą na nim dostarczam 🙂

     Odpowiedz
 5. karol

  Super wpis… 🙂 moja wiedza jest coraz większa na temat zarabianiu pieniędzy przez neta jeszcze trochę to będzie moje główne źródło utrzymania siebie i rodziny 😉

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   Karolu witaj w gronie osób pozytywnie zakręconych 🙂
   Bo zarabianie w e-biznesie to również styl życia, a nie tylko samo zarabianie…
   A to często nas determinuje bardziej niż same pieniądze!

   Odpowiedz
 6. Efs

  Doceniam optymizm, bo wszak on jest ważny, aby stać się rekinem biznesu, albo przynajmniej wywindować swoje zarobki na szczyt – dlatego chcemy zostać żyrafami finansów 😉

  Odpowiedz
 7. Emil

  Bardzo intrygujący wpis. Mam trochę nadwyżki finansowej i właśnie zastanawiałem się w co je ulokować. Chyba spróbuję swoich sił w e-biznesie 🙂

  Odpowiedz
 8. Libree

  Jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy i umiejętności. Zaczynam się zastanawiać aby zapisać się do Elitarnej Szkoły Biznesu Internetowego.

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   Nie ma się co zastanawiać, trzeba korzystać, póki ta uczelnia jest za darmo 🙂

   Odpowiedz
 9. Weronika

  Przeczytałam już kilka wpisów na temat zarabiania w Internecie i myślę by samemu spróbować chociaż mam lekkie obawy czy mi się uda.

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   A kto Weroniko nie miał obaw, kiedy zaczynał coś zupełnie nowego?
   W marketingu internetowym każdy kiedyś zaczynał od samego początku.
   Jeśli nie myślisz tylko, że coś tutaj samo przyjdzie i jesteś gotowa dołożyć do tego swój wkład pracy, to zdecydowanie zachęcam. 🙂

   Odpowiedz
 10. Marek Masalski

  To może ja coś dorzucę do tego zarabiania w 2015 – u mnie rok ten jest drugim rokiem życia moim dwóch nowych serwisów pod Ad Sense i Ceneo – tym razem nieco z większym rozmachem – zatrudniłem copywriterkę, miesięcznie publikuję ok 60-80 tekstów na tych serwisach. W sumie mam 3 strony pod te programy partnerskie i zauważam znaczną różnicę w CTR i zarobkach w zależności od niszy. Wszyscy próbujący zarabiać w internecie powinni uzbroić się w cierpliwość, według mnie, żeby zarobić „odczuwalne” pieniądze potrzeba jakiś 3-5 lat pracy nad takim serwisem. Życzę wszystkim powodzenia 😉

  Odpowiedz
 11. Michal

  Mimo że mamy 2016 artykuł cały czas aktualny jedynie z motto trochę mogę się nie zgodzić jednak czasem warto włożyć trochę więcej pracy, by potem zbierać tylko pasywny dochód, a wolny czas przeznaczyć na przykład na rozwój osobisty 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *