Webcast – najtańszy pokój konferencyjny – już na Facebooku

Webcast, czyli najtańszy pokój konferencyjny teraz dostępny już na Facebooku.

W poprzednim wpisie w Domowym Systemie Zarabiania powiedzieliśmy sobie dlaczego polecam darmowy autoresponder Freebot, a teraz dowiesz się gdzie możesz prowadzić swój webcast, czytaj pokój konferencyjny, tak aby nie nadwyrężyć swojego portfela, a z drugiej strony zrobić to absolutnie profesjonalnie. 

Omówię pokrótce gdzie i za ile możesz mieć najtaniej na rynku swój webcast.

Twebcasto, że w chwili obecnej chcąc działać (i coś zdziałać) w jakimkolwiek e-biznesie musisz mieć swój webcast, czyli pokój konferencyjny jest już oczywiste.

Kwestią pozostaje tylko za ile możesz mieć taki webcast?

Otóż najbardziej znana i ceniona na świecie w tym względzie firma wprowadziła nie tylko najtaniej taki pokój konferencyjny, aby umożliwić nam móc prowadzić swój webcast, ale jeszcze zrewolucjonizowała rynek w tym względzie i sprawia, że z dniem 23 stycznia 2012r będziesz mógł ten webcast prowadzić bezpośrednio na swoim Fan Page’u w Facebooku.

Program ten nazwano Meet Cheap, czyli Tanie Spotkanie.

Oczywiście mowa tutaj o amerykańskiej firmie GVO, która już teraz, jako jedyna na świecie oferuje ten pokój bezpośrednio na Facebooku.

Nie dość, że masz swój webcast, czyli pokój konferencyjny najtaniej, to również możesz go mieć zupełnie za darmo (przystępując do programu partnerskiego GVO), a oprócz tego dostaniesz jeszcze cały tzw. „hosting internetowy”.
I od teraz (tj. od 23 stycznia) nie będziesz już musiał wysyłać nikomu swoich linków do pokoju, tylko możesz zapraszać na webcast bezpośrednio z poziomu swojego Fan Page’a na Facebooku.

Wyobraź sobie tylko, jaka to będzie rewolucja w internecie!!!

Możesz w niej również uczestniczyć i mieć swój udział i webcast, przystępując do programu partnerskiego GVO już teraz i wówczas dostaniesz jednocześnie swój webcast w tradycyjnej wersji, cały hosting oraz Meet Cheap.

Wszystkie pozostałe możliwości oprócz webcastu, jakie daje hosting opisałem w tym wpisie: Twoje narzędzia marketingowe w biznesie internetowym. 

Ok, a gdzie mogę się zapisać do tego programu i mieć swój webcast?

Zapisać możesz się od razu z tego linku: narzędzia GVO

A ile muszę zainwestować w ten webcast i w cały biznes?

Otóż, jak już wspomniałem możesz ten webcast dostać najtaniej na świecie, czyli za 9,97$ za miesiąc, przy czym możesz to sprawdzić płacąc tylko 1$ za pierwszych 7 dni i sobie to wypróbować.

Więc nie zwlekaj i zarejestruj się teraz tutaj: narzędzia GVO, a uzyskasz w ten sposób swój webcast w Meet Cheap tylko w tej cenie.

A skoro już wiesz jak uzyskać najtaniej swój webcast, to możesz już podejrzeć ten tajemny wpis: familo – dawniej Klub Konsumenta. Zobacz też familo opinie.

W następnych wpisach dowiesz się jak wypromować bloga szybko i skutecznie.

Jak chcesz wiedzieć na czym zarabiam przez Internet, to zapisz się na mój newsleter – do góry z prawej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge