Zarabiaj z Traffic Monsoon bez Polecania – naprawdę, ja tak zrobiłem

W poprzednim moim wpisie dowiedziałeś się co to jest Zasada Rynku Wewnętrznego, a dzisiaj podpowiem Ci, jak zarabiać z Traffic Monsoon bez polecania, ponieważ możesz tutaj zarabiać nikomu o tym nie mówiąc i  to całkiem sporo.

Traffic MonsoonTo jest wyjątkowy wpis, w którym ujawniam, jak zarabiać bez polecania, więc skorzystaj z tego tak szybko, jak jest to możliwe.

Wszystkim, którzy moje wpisy śledzą regularnie, marketing internetowy powinien być już bardzo dobrze znany.

Zakładam jednak, że moją stronę odwiedzają także i ci, którzy w sieciowym marketingu stawiają pierwsze kroki lub dopiero co mają zamiar je postawić.
Dlatego w Traffic Monsoon każdy sobie spokojnie poradzi i cieszy mnie, że mogę ten program w Domowym Systemie Zarabiania teraz zaprezentować.

Za chwilę dostaniesz sposób na zarabianie (bardzo szybkie i uczciwe) z Traffic Monsoon bez konieczności żadnego polecania, a mówię to celowo, bo sam tak zacząłem w tym programie.

Przyznasz, że w sytuacji, gdy trzeba polecać, to wielu użytkowników zainteresowanych takimi programami szybko z nich rezygnuje.

Dziś chciałbym Ci przedstawić coś z zupełnie innej beczki. Przynajmniej jeśli chodzi o sposób zarabiania, gdyż zarabiać na nim możesz zupełnie bez polecania kolejnych osób i budowania grupy.

O jakim programie mowa?

Otóż jest to program Traffic Monsoon

Jeśli nie wiesz jak budować grupę poleconych lub zwyczajnie nie masz do tego predyspozycji, niczym się nie martw, bo program Traffic Monsoon jest właśnie dla Ciebie.

Traffic Monsoon to program zarejestrowany w Stanach Zjednoczonych, ale ja postaram Ci się wytłumaczyć to po polsku. 🙂

Jak w związku z tym możesz zacząć na nim zarabiać?

Otóż na Traffic Monsoon zarabiać można na kilka sposobów.

 • przede wszystkim zarabiamy tutaj na wykupie tzw. AdPacków, czyli paczek reklamowych i jest to główne źródło dochodów w Traffic Monsoon,
 • możemy też zarabiać klikając w tak zwane cash linki, a więc nic innego, jak wyświetlające się reklamy, z tym, że będę szczery do bólu na tym się nie dorobisz (owszem wpadnie Ci parę dolarów, ale to nie pozwoli Ci na zarobienie jakichś większych pieniędzy), 
 • jak również na polecaniu innych osób, ale to w ogóle nie jest konieczne, chociaż są osoby, które same nie robią tego co powinny, tylko skupiają się na polecaniu innych – podkreślę to raz jeszcze, to nie jest program, w którym trzeba polecać i tak najlepiej do niego podejść.

Zresztą, jak zrozumiesz o co chodzi w Traffic Monsoon, to szybko zaczniesz zarabiać i jak emocje Cię będą rozsadzać, to dopiero wówczas możesz się zająć polecaniem, bo wtedy jest to naturale i Twoi znajomi wyczują Twoje emocje z tym związane i wówczas też pokażesz im swoje efekty.
Moja rada jest taka – najpierw zarób w Traffic Monsoon, a potem dopiero zacznij to promować!

A jak już jesteśmy przy promowaniu, to nie ma tutaj typowego programu partnerskiego – dostajesz bowiem po 10% od obrotu poleconych osób i po 100% z tego klikania w reklamy i to wszystko. Twój sponsor (osoba, która Cię poleciła) nie ma już nic z poleconych przez Ciebie osób.

I teraz uwaga, ja dotychczas nie polecałem nigdy tego typu programów z kilku względów.

Przede wszystkim dlatego, że te, z którymi dotychczas się spotykałem, to były zwykłe piramidy, gdyż nie miały swojego produktu i ich zyski głównie opierały się o wpłaty pieniędzy od osób biorących w nich udział i faktycznie te programy szybko upadały, a ludzie mimo, że ich ostrzegałem wtapiali w to swoje pieniądze i dotychczas ich oczywiście nie odzyskali.

A po drugie trzeba było w nie wchodzić od razu po rozpoczęciu, bo za chwilę stawały się one niewypłacalne.

Przy czym dla jasności nie mówię, że w tym przypadku nie ma żadnego ryzyka, bo tak mógłby powiedzieć tylko ktoś nieodpowiedzialny, bo ryzyko istnieje w każdym biznesie, ale akurat tutaj jest ono ograniczone do minimum.

Tutaj jest zupełnie inaczej, bo (bezpośrednio po tym, jak już przystąpisz zupełnie za darmo) dostaniesz pełne informacje m.in. w zakresie aspektów finansowych i wówczas dopiero zdecydujesz, co masz zrobić.

Nawet, jak polecasz za darmo bierzesz udział w programie wymiany linków.

Jednakże nie jest to udział bezwartościowy, bo każde kliknięcie sprawia, że na tym zarabiasz. Na pewno taki sposób zarabiania nie zrobi z Ciebie milionera, ale może choćby pozwoli przygotować się do wystartowania z własnym biznesem.

Program Traffic Monsoon polega na możliwości reklamowania swoich produktów i trzeba przyznać, że jest to reklama bardzo skuteczna…

Ale, aby móc się reklamować trzeba wykupić tzw. Adpack, czyli paczkę reklamy.
W ten sposób możemy skutecznie promować swoje wszelkie produkty dające nam udział w naszych zyskach, a jeśli ich jeszcze nie mamy, to promujemy sobie np. Traffic Monsoon.

Jedyne co musimy w tym przypadku zrobić, to obejrzeć 10 reklam (po 20 sekund każda) dziennie w systemie wymiany ruchu, co zajmuje niecałe 5 minut.

Właśnie pokazałem Ci jak zarabiać z Traffic Monsoon bez konieczności polecania. 🙂

Spójrzmy jednak na to jeszcze z drugiej strony.

Zazwyczaj osoby zainteresowane dołączeniem do naszej grupy pytają ile w danym programie zarobiliśmy, prawda?

Jako że na ogół bez własnego wkładu i poleceń nie są to jakieś porażające kwoty, to nasza odpowiedź ich niestety nie usatysfakcjonuje.

Tutaj wygląda to inaczej, bo zarabiać możesz bez polecenia, co warto uświadomić osobom, którym powiesz o tej możliwości zarabiania.

Bez wątpienia o wiele łatwiej jest przekonać kogoś do danego programu, jeśli uwydatnimy mu tutaj fakt, że nawet bez większej pracy zacznie on zarabiać.

Tym bardziej że rejestracja w systemie Traffic Monsoon, jak i klikanie w linki są tutaj całkowicie bezpłatne.

Czy w związku z tym polecanie się nie opłaca?
Ależ skąd! Oczywiście, że się opłaca, gdyż jako promotorzy zarabiamy 100% tego, co poleceni przez nas użytkownicy zarobią z kliknięć w cash linki i 10% tego co wykupią.
Prawda, że opłacalne?

Chcę jeszcze tylko nadmienić, że Traffic Monsoon jest pierwszym pewnym i wypłacalnym programem, w którym można zarabiać bez polecania opisanym na tym blogu, co może świadczyć o moim głębokim przekonaniu do niego.
W każdym razie ja już na tym zarabiam i widzę w tym ogromny potencjał. Dlatego szczerze Ci go polecam, tym bardziej, że wpłaty i wypłaty są realizowane w systemie natychmiastowym poprzez procesory płatnicze: Paypal, Payza i SolidTrust Pay.

Dopisek autora z 13.09.2015r.
Kochani jest lepiej niż przypuszczałem, za tydzień będzie miesiąc od wykupienia tych 10 paczek i wówczas zamieszczę zrzut z ekranu, z opisem jak to wygląda w moim przypadku.
Tymczasem nie czekajcie i przyłączajcie się za darmo do rejestracja w systemie Traffic Monsoon i choćby tylko wyklikujcie sobie dodatkowe dolary. 🙂

PS
Wspomniany wcześniej zrzut z ekranu zamieściłem w kolejnym wpisie: Jak podwoić zyski z inwestycji w 55 dni, bo gdybym go zamieścił tutaj, to wpis z uwagi na długość stałby się mało czytelny.

UWAGA
Chwilowo rejestracja do Traffic Monsoon jest niemożliwa, gdyż wyjaśniana jest sytuacja formalna w Stanach Zjednoczonych – powiadomię o możliwości rejestracji, gdy będzie ona możliwa.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • cała prawda o traffic monsoon
 • jak wypromować traffic
 • traffic monsoon po polsku
 • jak polecać trafficmonsoon
 • jak polecać w trafficmonsoon
 • trafficmonsoon o co chodzi

6 myśli nt. „Zarabiaj z Traffic Monsoon bez Polecania – naprawdę, ja tak zrobiłem

 1. Basia

  Skoro za darmo, to można sprawdzić 🙂 Lepiej oceniać coś jak się wypróbowało na własnej skórze, a nie przed wyznaczeniem własnych myśli.

  Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   No właśnie nie ma innego sposobu, najlepiej sprawdzić to na własnej skórze, tym bardziej, że to nic nie kosztuje. 🙂

   Odpowiedz
  1. Marek Nowacki Autor wpisu

   No faktycznie nie zdradziłem dość dawno ile teraz mam na koncie… a jest tego już ponad 7000$ 🙂
   Najlepiej przemawiają cyfry, nie?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *